Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 24 maj 2010

    [quote]Vivaldi
    kiedy jakaś impreza będzie ?? a co do stronki klubu super oby jtylko jak najwiecej imprez było :) pozdro[/quote]plan jest na koniec czerwca lub początek lipca ale decyduje Przemek. W między czasie się rozlało i leje dalej a mieliśmy coś w strone off-roadu szarpnąć. Teoretycznie to najlepszy moment hyhy a bez żartów to trzeba przeczekać.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Z tego co tam widać na filmiku przez chwilę to mogę powiedzieć że na 90% ma skrócone biegi na chwilę widać prędkościomierz i jak widać to nie idą więcej jak 90km/h ale przez szykany przeszli koło 70 km/h wiec grubo.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Ale mankament maluszka się zaświecał, ciśnienie oleju mrygło kilka razy.

    Off-road kiedy gdzie i na jakich warunkach, bo my mamy dwa bziki w posiadaniu i chętnie byśmy się pobujali po lesie ?

    Co prawda my kopiemy tylko na tył ale dajemy radę.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    na razie żadnych konkretów nie ma, z Przemkiem musimy sobie usiąść, pogadać i pojeździć za sprawą.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    [quote=Vivaldi]na razie żadnych konkretów nie ma, z Przemkiem musimy sobie usiąść, pogadać i pojeździć za sprawą. [/quote]

    jak już usiądziemy, to nie pojeździmy :P

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    zajdzie się na nogach ;) co się nie da jak się da

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    http://www.youtube.com/watch?v=MGkqdukfAvM

    ciekawy objazd beczki w wykonaniu Seba :)

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Ale jak będziecie myśleć to pamiętajcie o nas, na razie są dwa bziki (tak naprawdę jest więcej ale reszta ekipy nie chce się wypuszczać na duże wyprawy) najprawdopodobniej na dniach będzie się rodził trzeci, chcielibyśmy też trochę to rozpropagować, bo zrobienie buggy nie jest zbyt kosztowne, a radocha jest wielka :)

    Może znajdzie się więcej zapaleńców ?

    Nasz problem leży w tym że nie możemy się poruszać po drogach publicznych bo są duże trudności z zarejestrowaniem takiego pojazdu.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Jeżeli jedziemy gdzieś to na przyczepie, później zrzut i dalej to tylko po drogach gruntowych.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    ja na jakąś akcje 4x4 chętnie się piszę vitara czeka :)

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Zapraszamy na kolejną rundę wiosennych zmagań z kierownicą. Już 12 czerwca każdy z Was może poczuć się znów mistrzem kierownicy wyruszając na prawdziwe odcinki rajdowych klasyków Mistrzostw Polski. Niechaj w Waszych żyłach krążyć zacznie mieszanka adrenaliny i benzyny. Do Waszej dyspozycji oddajemy 6 odcinków o nawierzchni asfaltowej, zakończonych metą lotną z pomiarem czasu z dokładnością do 0,01sek.
    Po wypaleniu nadmiaru adrenaliny tudzież benzyny zapraszamy na szkolenie z zakresu pozyskiwania sponsorów, przygotowania prezentacji własnych zespołów/załóg oraz negocjacji i prowadzenia umów ze sponsorami. Więcej na stronie safetypoludnie.pl
    Przybywajcie więc, niechaj moc będzie z Wami!!!
    Jeśli są wśród Was chętni na OFFROAD4x4 to niebawem rozpoczniemy cykl takich imprez.
    Pozdrawiam - MarekM

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Oczywiście zapomniałem dodać że zapraszamy do Łapanowa 12.06.2010 roku na Spring Rally 2010.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    [quote=cienias]http://www.youtube.com/watch?v=MGkqdukfAvM

    ciekawy objazd beczki w wykonaniu Seba :)[/quote]troszkę mi to poczynania subaru_fan-a przypomniało ;D hyhyhy ale w odróżnieniu z nim to Loeb zrobił to celowo :)

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    [quote=PJ]ja na jakąś akcje 4x4 chętnie się piszę vitara czeka :)[/quote]
    naciskam Przemka i przede wszystkim Prezesa jak mogę, bo sami w trójkę to możemy ogarnąć ale.... parkingi hyhyhy a trzeba na drogi i poza nie wychodzić ;)

    Cytuj
  • ŁUKASZ KOTOWICZ 25 maj 2010

    [quote]Vivaldi ale.... parkingi hyhyhy a trzeba na drogi i poza nie wychodzić ;)[/quote]

    Witam serdecznie Pana Vivaldi i wszystkich forumowiczów. Zgadzam się z tą wypowiedzią wyżej z całego serca, zwłaszcza "trzeba na drogi i poza nie wychodzić..." I to się tyczy wszystkich sekcji.
    Jak będzie potrzebna jakaś pomoc w organizowaniu to służę pomocą. Pozdrawiam

    Cytuj
  • lalala 25 maj 2010

    [quote]RALLYKOT,Kotowicz Łukasz napisał "trzeba na drogi i poza nie wychodzić..." I to się tyczy wszystkich sekcji.
    Jak będzie potrzebna jakaś pomoc w organizowaniu to służę pomocą. Pozdrawiam[/quote]

    ja się dołaczam do pomocy :)

    Cytuj
  • lalala 25 maj 2010

    jest teren idealny na impreze !! koło firmy COOPER i POLPLAST !! mini uliczny odcinek można połączyć ulice z placem parkingowym ??

    Cytuj
  • lalala 25 maj 2010

    taka mała propozycja :)??

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    to to mi dawno po głowie chodzi ale coś ciężko się przebić, ze trzy razy proponowałem. Ul.Marka jest jak ulał na początek do sprawdzenia współpracy i koordynacji, później się coś grubszego zrobi ale trzeba zacząć. Miałem nadzieje, że sięz tyłu ten szuterek tam ładnie zamyka koło Orła, niestety można tam terenówki na tych 100m puścić ale nie rajdówki. Mimo wszystko wykorzystując szutrowy parking i shamowaną hopkę na mostku to świetny teren na początek. Tomi jak pamiętasz rozmawialiśmy nawet o tym w lutym lub marcu, kilka spraw już nawet mieliśmy poukładane, ale zostawiliśmy temat "pod klubem" żeby się "pod klubem" działo ostrzej niż placyki. Mieliśmy szarpnąć odcinek "Marka" po cementowni, po to była cementownia (jako testowy) a teraz się priorytety zmieniły. Podtrzymuje jednak u prezesa temat non stop. Dopytuje co jakiś czas. Obaczym.

    Cytuj
  • łukasz 25 maj 2010

    witam popieram łukasza kotowicza i tych co chcą żeby wkońcu wyjechac na ulice albo przynajmniej na jakies place typu dobczyce albo eurostar pozdrawiam i czekamy jak coś to pomożemy.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    [quote=RALLYKOT,Kotowicz Łukasz]Witam serdecznie Pana Vivaldi...
    Jak będzie potrzebna jakaś pomoc w organizowaniu to służę pomocą. Pozdrawiam[/quote]
    Łukasz,Tomi,Krzysiek z obolałą nogą i wszyscy inni chętni: dziękujemy za chęci pomocy, taka postawa od początku dawała motywację, bo jak nie fanatycy dla fanatyków to dla kogo byłoby to wszystko.

    Aaaaa Łukasz, mam nadzieje, że z tym "Panem" to jednorazowy wybryk w formie żartu :D , po prostu na wszystkich poziomach rajdów z którymi ja się spotkałem wszyscy sobie mówią na TY. To jedna wielka grupa zapaleńców którzy zamiast pić piwo w ciepłej knajpie wolą zmoknąć na parkingu lub gdzieś w lesie albo w rajdówce ale za to z bananem na ustach. Tych ludzi nie trzeba dowartościowywać "panowaniem". ;)

    Cytuj
  • ŁUKASZ KOTOWICZ 25 maj 2010

    oki,oki więcej się to nie nie powtórzy.:bash: Bije głową w mur i proszę o wybaczenie. cha cha

    Cytuj
  • 25 maj 2010
    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Kena jak zwykle się świetnie ogląda, show pierwszorzędne. Wyniki za nim nie idą ale czyż nie powinny rajdy właśnie tak wyglądać ;-) . Ostatnio rolkę w rajdzie odwalił ;)

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    :-) dobra stronka jakby któryś chciał świnkę-skarbonkę tą od Komunii w końcu rozbić:
    http://www.rally24.com/rally-cars-for-sale/?gclid=CMua8_iE-JwCFcQTzAodpSsIbA

    Cytuj

Odpowiedz