Forum » Wolne Myśli

jestem nowa...

  • 7 cze 2011

    jestem od niedawna mieszkanką Myślenic. Myślę, ze po pół wieku zycia w Krakowie pokocham nowe miejsce. A narazie: Nie znam jeszcze topografii miasteczka, proszę o pomoc: gdzie jest jakiś szklarz?

    1 1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    Witaj w Myślenicach i na Forum, magoju.
    Szklarza znajdziesz idąc od rynku - mijasz rondo i na ul. Kazimierza Wielkiego po prawej stronie ma zakład pan Pitak. Drugi jest jeszcze dalej w dół po lewej - p. Oprzędek, ul. K. Wielkiego 125c.

    8 Cytuj
  • 7 cze 2011

    dzięki i za powitanie i za adres. Znajdę...

    Cytuj
  • 7 cze 2011

    Dolne przedmieście na przeciwko Strażnicy

    Cytuj
  • 8 cze 2011

    na dzień dobry proponuję miły popołudniowo-wieczorowy pobyt pod LIPKĄ MYSLENICKĄ;)
    można się fajnie w topografii odszukać

    1 Cytuj
  • 8 cze 2011

    jak dojsc pod lipke?

    Cytuj
  • 8 cze 2011

    idź prosto w prawo w lewo potem znów prosto skręć w lewo w prawo i jesteś na lipce :)

    13 Cytuj
  • 8 cze 2011

    podobna lipka a raczej spora lipa rośnie na pagórku w Rudniku... pod myślenicka jeszcze nie byłam, ale na wszystko przyjdzie czas... z Chełmu (tam byłam) też dobrze widac Myślenickie piękno

    1 6 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 15 cze 2011

    Skoro jesteś nowa w mieście, to pewnie nie znasz Marcina. Myślę, że powinnaś jak najszybciej nadrobić zaległości.

    Marcin jest też niezłym szklarzem - całkiem dobrze wciska kit.

    4 4 Cytuj
  • 21 cze 2011

    [quote=krasnal_ogrodowy] Skoro jesteś nowa w mieście, to pewnie nie znasz Marcina. Myślę, że powinnaś jak najszybciej nadrobić zaległości.Marcin jest też niezłym szklarzem - całkiem dobrze wciska kit. [/quote]
    oj, tam, oj tam... nie muszę znać wszystkich szklarzy....

    3 2 Cytuj
  • 21 cze 2011

    wracaj skąd wyszłaś :)

    2 11 Cytuj
  • 24 cze 2011

    a ja myślałam, że są sami mili...no nieszkodzi, musi być jakiś wyjątek co potwierdza regułę...

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Dzień dobry
    I przepraszam, że nie w temacie.

    Mam małe pytanko gdzie w Myślenicach bądź okolicy monża kupić drut (nie żebrówka) , pręty, profile, rurki stalowe ??

    1 5 Cytuj
  • 30 cze 2011

    A to dobre! magoja wyznała się na was i usunęła konto.
    Brawo, myśleniczanie!
    Możecie jechać minusami.

    5 2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    za wrażliwa jakaś:-)

    2 6 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Heja ja przyjechał do Polski nie tak dawno ja chciec kupic wiosło gdzie w ta miasto kupić wiosło ?

    Ja mieć konto w polska bank PAPRYKA i SALAMI ja lubiec wy mi dać informacja.

    1 4 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2011

    Jak to gdzie? w wioślarni!!!

    3 4 Cytuj

Odpowiedz