Forum » Wolne Myśli

Pójdą siedzieć?

  • burzumsquat666@wp.pl 20 lis 2023

    Jak w tytule. Co myślicie?

    17 9 Cytuj
  • 20 lis 2023

    Mam nadzieję...

    22 3 Cytuj
  • 20 lis 2023

    ja teraz usiadłem dopiero

    7 1 Cytuj
  • 22 lis 2023

    Tak, na inne stołki.

    10 Cytuj
  • 23 lis 2023

    Wolałbym, żeby poszły spać. Od dwóch godzin z nimi walczę a te dalej szaleją...

    4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 6 sty

    No i sie doczekaliśmy. Wąsik i Kamiński do pierdla...

    Czekamy na Daniela, Paulinę i Jarosława. Którego, to już sobie sami dopowiedzcie

    15 6 Cytuj
  • 6 sty

    mysle,ze z wielkiej chmury ,maly deszcz.Narobil PIS SWOJE SĄDY i robia co chca.Stad mamy wyroki dla NICH i reszty.Oni nie respektuja a my musimy.Czy ktokolwiek z nas moze powiedziec eee nie ja nie uznaje wyroku-jest niewazny............nie ,to tylko PIS.
    I teraz pogadaja NA koniec skonczy sie niczym.Krzywdy wzajemnie sobie nie zrobia.
    Jak dla mnie to po wyroku natychmiast powinni miec zabrane karty,immunitet a straz nie powinna ich wpuscic na obrady.
    Wydac nakaz aresztowania i Policja zgarnac i odstawic.
    Po temacie.
    Chyba,ze nam tez przysluguje takie PRAWO
    Niech prezydent uwolni kogos przed wyrokiem,ot na wszelki wypadek
    a potem mozna kogos ukatrupic,okrasc,zgwalcic itp.przeciez uniewinniony jestem...
    cieszcie sie dalej ludzie lepszego sortu i dalej dajmy sie manipulowac za ''jalmuzne''
    byli extra bezkarni bo dali .............jakby nie dali to juz moze byloby widav,ze to wszysyko droga nielegalna
    a najlepsza byla ustawa o bezkarnosci politykow
    pojac nie moge jak wyborcy poprzednikow nie widzieli i nie widza tego co sie dzialo i konsekwencji tego
    jak bardzo niektorym brakuje tych paskow na pol telewizora,na ktorych pluto na gorszy sort
    jak jeszcze nic sie nie stalo a juz wyzywaja TUSKA bo sprowadzi innych
    nikt tego nie wie ale na wszelki wypadek juz mozna nienawidzic
    jak trudno zyc w zjednoczonym narodzie............
    latwwiej manipulowac ludzmi skloconymi
    napuszczac jednych na drugich
    nawet nie probowac
    prezydent tez zlozyl zyczenia na nowy rok takie,zeby podsycic dalej wzajemna wrogosc
    a tu
    zastanowcie sie -czy ktokolwiek z nas moglby olac wyrok sadu
    a ile wyrokow olali poprzednicy

    12 4 Cytuj
  • 6 sty

    fakt bezsprzeczny PiS się z nimi cackał jak matka z łobuzem....
    https://www.facebook.com/reel/883090120118064

    https://www.facebook.com/reel/2405164069684728

    7 9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 7 sty

    Skazaniec pokazuje gest Kozakiewicza i nie idzie do ciupy, bo zna pisowskiego prezydenta... To jest sprawiedliwość i prawo według PiS

    19 8 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 9 sty

    Siedzą!!! 😄😄😄

    To teraz po kolei:
    Daniel
    Paulina
    Jarek

    16 7 Cytuj
  • 9 sty

    Chyba nie, bo jest kontrola poselska Jarka i spółki przed policją. Będą chcieli okupować policję.
    Aż do Wielkanocy i zjedzą ze skazanymi święconkę.

    13 5 Cytuj
  • Janek Sal 12 sty

    Chwile siedzą - teraz Prezydent oddał sprawy w rece Prokuratora generalnego . Bodnar moze to realizowac choc nie ma terminu jak długo - czyli niezwłocznie -podobnie jak niezwlocznie opublikowała wyrok pani Szydło trwało to 700 dni

    6 4 Cytuj
  • 12 sty
    jaskokrakow napisał/a:

    Chwile siedzą - teraz Prezydent oddał sprawy w rece Prokuratora generalnego . Bodnar moze to realizowac choc nie ma terminu jak długo - czyli niezwłocznie -podobnie jak niezwlocznie opublikowała wyrok pani Szydło trwało to 700 dni

    Prezydent prosił, żeby było zgodnie ze wszystkimi procedurami... czyli dokładnie i szczegółowo.

    7 Cytuj
  • 13 sty
    jaskokrakow napisał/a:

    Chwile siedzą - teraz Prezydent oddał sprawy w rece Prokuratora generalnego . Bodnar moze to realizowac choc nie ma terminu jak długo - czyli niezwłocznie -podobnie jak niezwlocznie opublikowała wyrok pani Szydło trwało to 700 dni

    Czy ktoś z was widział kiedykolwiek takie tempo pracy sądów, prokuratorów, policji aby posadzić 2 posłów? ja jeszcze nigdy nie widziałem a sytuacja wejścia do pałacu prezydenckiego aby aresztować ich to kuriozum na cały świat. Jakoś sobie nie wyobrażam sytuacji aby np ktoś wszedł do białego domu i wyciągnął za kratki 2 gości prezydenta Bidena bo ustawy sejmu są ważniejsze od konstytucji. Czy to byli terroryści którzy zagrażali życiu prezydenta? Czyli to są te standardy mocnego państwa o których wiele razy pisaliście?

    6 4 Cytuj
  • 13 sty
    adamos napisał/a:

    Czy ktoś z was widział kiedykolwiek takie tempo pracy sądów, prokuratorów, policji aby posadzić 2 posłów? ja jeszcze nigdy nie widziałem a sytuacja wejścia do pałacu prezydenckiego aby aresztować ich to kuriozum na cały świat. Jakoś sobie nie wyobrażam sytuacji aby np ktoś wszedł do białego domu i wyciągnął za kratki 2 gości prezydenta Bidena bo ustawy sejmu są ważniejsze od konstytucji. Czy to byli terroryści którzy zagrażali życiu prezydenta? Czyli to są te standardy mocnego państwa o których wiele razy pisaliście?

    Jakie tempo? Przestępstwo popełnili 16 lat temu.
    Byli chronieni przez ostatnie 8 lat.
    Być może Lepper przez nich strzelił samobója.
    Nie byłem miłośnikiem Leppera, ale instytucja państwowa i podwładni nie mogą, tak niszczyć swojego premiera, posła, czy obywatela.
    Takie metody można stosować wobec szpiega,
    bądź organizatora zmiany ustroju, bądź wobec zabójcy Papały, czy Adamowicza.

    Tym bardziej że ci goście nie zaprzestali praktyk karalnych i dalej inwigilowali posłów, premiera Gowina, zakładali podsłuchy i niszczyli ludzi.

    10 5 Cytuj
  • 13 sty

    W sprawie Grodzkiego zgromadzono mnóstwo dokumentów o korupcję i nie widzę żeby ktokolwiek w taki sposób go potraktował jak Wąsika i Kamińskiego. A syn Tuska uwikłany w linie lotnicze i Amber gold, Trzeba było tą sprawę załatwić metodami PO i nie byłoby tego problemu który jest teraz. A młodzi będą bardzo zadowoleni że PO które wygrało głosami młodych przygotowało im przywrócenie podatku. A miało być tak dobrze.

    9 6 Cytuj
  • 13 sty
    adamos napisał/a:

    W sprawie Grodzkiego zgromadzono mnóstwo dokumentów o korupcję i nie widzę żeby ktokolwiek w taki sposób go potraktował jak Wąsika i Kamińskiego. A syn Tuska uwikłany w linie lotnicze i Amber gold, Trzeba było tą sprawę załatwić metodami PO i nie byłoby tego problemu który jest teraz. A młodzi będą bardzo zadowoleni że PO które wygrało głosami młodych przygotowało im przywrócenie podatku. A miało być tak dobrze.

    Bzdury wypisujesz.
    Tamci byliby osądzeni nawet za PiS, tylko prezydent ich uniewinnił, bo ułaskawienie niewinnych byłoby głupotą.

    Zaś Grocki, ma zarzuty, ale nie osądzone, więc sorry…
    Ja tobie też zarzucam, że wypisujesz bzdury i co z tego.
    Grockiego nikt nie uniewinnił ani nie ułaskawił.

    Co do młodego Tuska, to jakbyś pisał że kierownik wydziału gospodarki przestrzennej w UMiG jest winny,
    okradania ludzi przez burmistrza, poza urzędem.

    Trzeba być bardzo tępym, aby kupować tą propagandę ,w stylu FidelaCastro. produkowaną przez Kaczyńskiego a kolportowaną przez przekupionych „dziennikarzy”

    6 6 Cytuj
  • 13 sty

    Pójdą siedzieć ale to za parę lat:
    1. Sędzia który skazał Kamińskiego i Wąsika mimo iż byli objęci legalnym aktem łaski Prezydenta.
    2. Skład orzekający SN który orzekł że utrata ich mandatów ma moc prawną,
    3. Sędzia który wydał polecenie zatrzymania i doprowadzenia do aresztu.
    4. Dowódcy Policji i SOP którzy wydali rozkaz podwładnym aby ich zatrzymać.
    5. Kierwiński i Hołownia którzy partycypowali w różny sposób przy łamaniu prawa podczas sprawy Kamińskiego i Wąsika.

    Myślę że w następnej kadencji będą już ścigani :)

    10 4 Cytuj
  • 13 sty

    OK, jak Kaczyński wygra wybory to 200%.
    Ale na razie PO rośnie a PiS spada.
    Kaczyński będzie miał już 80 lat.
    Nie sądzę, aby wygrał z obecną młodzieżą, która obecnych przywódców postawi w stan spoczynku, a 1/2 wyborców PiS już nie będzie na świecie.

    2 8 Cytuj
  • 13 sty

    Cytujesz pr24 z października, a więc szczujnię PiS.
    Z Gojską i jej mężem Rachoniem, który tworzyli te informacje na zlecenie za ciężką kasiore.
    A wybory się zbliżały.
    Poza tym wskaż mi lekarza który nie przyjął podziękowania. A osiem lat minęło i nie przedstawili mu zarzutu.

    3 4 Cytuj
  • 13 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    OK, jak Kaczyński wygra wybory to 200%.
    Ale na razie PO rośnie a PiS spada.
    Kaczyński będzie miał już 80 lat.
    Nie sądzę, aby wygrał z obecną młodzieżą, która obecnych przywódców postawi w stan spoczynku, a 1/2 wyborców PiS już nie będzie na świecie.

    A kto mówi o Kaczyńskim? To może być każdy kolejny. Tusk też będzie już stary za parę lat.

    5 2 Cytuj
  • 13 sty

    Tutaj kolejny popis jednego z głównych aktorów wystawionych przez Tuska do tego teatrzyku. Gość już chyba 3 albo 4 kwit na siebie podpisał. Konsekwentny jest :)

    https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zdecydowany-krok-zastepcow-bodnara-skladaja-zawiadomienie-do,nId,7267219

    5 2 Cytuj

Odpowiedz