Forum » Wolne Myśli

Pójdą siedzieć?

  • 16 sty
    adamos napisał/a:

    Czy ktoś z was widział kiedykolwiek takie tempo pracy sądów, prokuratorów, policji aby posadzić 2 posłów? ja jeszcze nigdy nie widziałem a sytuacja wejścia do pałacu prezydenckiego aby aresztować ich to kuriozum na cały świat. Jakoś sobie nie wyobrażam sytuacji aby np ktoś wszedł do białego domu i wyciągnął za kratki 2 gości prezydenta Bidena bo ustawy sejmu są ważniejsze od konstytucji. Czy to byli terroryści którzy zagrażali życiu prezydenta? Czyli to są te standardy mocnego państwa o których wiele razy pisaliście?

    Kuriozum to jest fakt, że prezydent ukrywa przestępców i łamie w ten sposób prawo. Pałac prezydencki to nie jest bastion chroniący przed prawem a prezydent to nie Bóg. Dorosnij.

    6 2 Cytuj
  • 16 sty
    adamos napisał/a:

    W sprawie Grodzkiego zgromadzono mnóstwo dokumentów o korupcję i nie widzę żeby ktokolwiek w taki sposób go potraktował jak Wąsika i Kamińskiego. A syn Tuska uwikłany w linie lotnicze i Amber gold, Trzeba było tą sprawę załatwić metodami PO i nie byłoby tego problemu który jest teraz. A młodzi będą bardzo zadowoleni że PO które wygrało głosami młodych przygotowało im przywrócenie podatku. A miało być tak dobrze.

    Grodzkiego sąd oczyścił z zarzutów, a tych dwóch przestępców sąd prawomocnie skazał. Jeśli nie rozumiesz różnicy, to wróć do szkoły.

    8 2 Cytuj
  • 16 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    prezydent ich uniewinnił, bo ułaskawienie niewinnych byłoby głupotą.

    Prezydent nie ma mocy nikogo uniewinniać. Ułaskawił ich, czyli uchronił przed odbyciem kary. Nie może natomiast podważyć decyzji sądu, który uznał ich za winnych.

    6 2 Cytuj
  • 16 sty
    Dorota_S napisał/a:

    Prezydent nie ma mocy nikogo uniewinniać. Ułaskawił ich, czyli uchronił przed odbyciem kary. Nie może natomiast podważyć decyzji sądu, który uznał ich za winnych.

    OK wiem co zrobił, ale jak można ułaskawiać niewinnych?

    5 4 Cytuj
  • 16 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    OK wiem co zrobił, ale jak można ułaskawiać niewinnych?

    No na moje oko nie można. Sąd już przecież stwierdził, że niewinni to oni nie są.

    4 2 Cytuj
  • 17 sty
    Dorota_S napisał/a:

    No na moje oko nie można. Sąd już przecież stwierdził, że niewinni to oni nie są.

    Prezydent ułaskawił tych gości właściwie nie wiadomo od czego, od przyszłych przestępstw.

    Czyli cokolwiek po tym ułaskawieniu przeskrobią będą ułaskawieni.
    Bo wg . „Kasty PiS „ są niewinni, wręcz bohaterowie.
    Czy bohaterów należy ułaskawiać. ?

    10 4 Cytuj
  • 17 sty
    7 Cytuj
  • 18 sty

    No powiem ci- tragedia.
    Jak PiS nie będzie rządził, Polska się rozleci.
    UE się rozleci, ziemia bez polskiego proroka i jego apostołów- straci byt.
    8 lat nowego ustroju. wystarczy. 25 lat przed PiS jakoś nas nie pogrążyło .
    Kolejne lata bez PiS nas nie pogrąży.
    W tych wspaniałych rządach, musiała być łaskawość Dudy i ochyda z parszywcami w TVP.
    Po co jak było tak wspaniale

    6 6 Cytuj
  • 18 sty

    Widzę że kpiny to twoja specjalność, ale to co w tym momencie robią to jest wywrócenie prawa do góry nogami, jeżeli ktoś bezprawnie wywala prokuratorów którzy przyczynili się do wzmocnienia Państwa polskiego na rozkaz Tuska i mówi że za chwilę znajdą na to wszystko co robią prawo to chyba to jest bezprawie a mówi o tym europoseł a nie redaktor z TVP.

    6 2 Cytuj
  • 18 sty

    https://www.youtube.com/watch?v=2jYqkWs532I
    Jeszcze to oglądnij i wyobraź sobie ze jedziesz do Chorwacji swoim elektrykiem o zasięgu 400 kilometrów i włączysz sobie klimę , staniesz w korku i okaże się że auto ma zasięg tylko 100km i zapomnij o dojeździe do Chorwacji w 1 dzień a twój Tusk rządową limuzyną o napędzie spalinowym będzie jechał gdzie chce i jak chce.

    6 3 Cytuj
  • 18 sty

    To najlepiej oddaje przyszłość Polskich kierowców 💩
    https://youtu.be/Ez_DAGkRtW8?si=pZ_n6DPBMG9xcMMr

    3 1 Cytuj
  • 18 sty
    adamos napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=2jYqkWs532I
    Jeszcze to oglądnij i wyobraź sobie ze jedziesz do Chorwacji swoim elektrykiem o zasięgu 400 kilometrów i włączysz sobie klimę , staniesz w korku i okaże się że auto ma zasięg tylko 100km i zapomnij o dojeździe do Chorwacji w 1 dzień a twój Tusk rządową limuzyną o napędzie spalinowym będzie jechał gdzie chce i jak chce.

    NikiLauda napisał/a:

    To najlepiej oddaje przyszłość Polskich kierowców 💩
    https://youtu.be/Ez_DAGkRtW8?si=pZ_n6DPBMG9xcMMr

    Pierwszy z góry pisze o elektrykach a zamieszcza chorągiewkę-Jakiego, który z PO przeszedł na fali do PiS i wróciłby dziś do PO ale nie przewidział porażki PiS

    A ta druga odpowiedź;
    Masz za dużo pieniędzy- Kup se elektryka.
    Za chwilę przyjdzie wodór.
    Na dzień dzisiejszy wygrywa Toyota i jej hybryda.

    5 5 Cytuj
  • 18 sty

    [cytat=adamos]Widzę że kpiny to twoja specjalność, /cytat]

    Bo Prawicowiec tak ma, Jeśli nie ma argumentów do dyskusji próbuje kpić, ale zazwyczaj słabo mu to wychodzi.

    7 5 Cytuj
  • 18 sty

    https://www.youtube.com/watch?v=q_dDdCIqbeE
    Patryk jaki został przeze mnie zapamiętany przy komisji dotyczącej przywłaszczeń kamienic i procederem "oczyszczania" kamienic z lokatorów. To było za rządów PO-PSL i nie przypominam sobie aby Państwo PO pomogło wyrzucanym na bruk lokatorom. Jaki został dla mnie zapamiętany jako pełen empatii młody człowiek i dalej taki pozostał, również jako eurodeputowany. Faktycznie był w PO bo to sprawdziłem ale prawdopodobnie zobaczył co prezentuje PO i dlatego wrócił się do PIS. 4 lata szybko przeminą, nikt już nie będzie chciał PO i wtedy PIS metodami takimi jak teraz działa PO doprowadzą do tego że dostana działacze PO twarde, długie odsiadki.

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 18 sty

    no i przemineło z wiatrem- pod tvp zero protestów , TVP info działa i bez pasków niektórym zle . Pod więzieniami zaczeli protest - od przyszłego tygodnia ma wiac to znowy Przeminie z wiatrem, - wybory w kwietniu potem nastepne pokazą ten zryw poparcia dla odciętych od ..... .
    Wąsikowo-kamińsko wawrzykowy poemat czas czytac ze zrozumieniem - oczywiscie zawsze mieli i mają racje . Kryształowo czysci,

    2 3 Cytuj
  • 18 sty
    adamos napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=q_dDdCIqbeE
    Patryk jaki został przeze mnie zapamiętany przy komisji dotyczącej przywłaszczeń kamienic i procederem "oczyszczania" kamienic z lokatorów. To było za rządów PO-PSL i nie przypominam sobie aby Państwo PO pomogło wyrzucanym na bruk lokatorom. Jaki został dla mnie zapamiętany jako pełen empatii młody człowiek i dalej taki pozostał, również jako eurodeputowany. Faktycznie był w PO bo to sprawdziłem ale prawdopodobnie zobaczył co prezentuje PO i dlatego wrócił się do PIS. 4 lata szybko przeminą, nikt już nie będzie chciał PO i wtedy PIS metodami takimi jak teraz działa PO doprowadzą do tego że dostana działacze PO twarde, długie odsiadki.

    Socjalizm to nie moja opcja, stąd nie bronię tego kursu, wręcz przeciwnie.
    Lokatorzy byli wyrzucani wszędzie, bo na kosz właścicieli kamienic zasiedlali nie swoje mieszkania za jakieś śmieszne pieniądze, nie pokrywające nawet kosztów remontów i utrzymania kamienic.
    A Jaki to zwykły karierowicz jak Horała, goście przytulający się do aktualnie rządzących. Obaj zaczynali w PO.

    A do „taki_gosc”
    Wolę kpinę niż złośliwości.
    Ten „gość” jest bardzo pamiętliwy
    i trzyma go to, już któryś rok.

    6 2 Cytuj
  • 18 sty
    adamos napisał/a:

    Widzę że kpiny to twoja specjalność, ale to co w tym momencie robią to jest wywrócenie prawa do góry nogami, jeżeli ktoś bezprawnie wywala prokuratorów którzy przyczynili się do wzmocnienia Państwa polskiego na rozkaz Tuska i mówi że za chwilę znajdą na to wszystko co robią prawo to chyba to jest bezprawie a mówi o tym europoseł a nie redaktor z TVP.

    Kpina sama z siebie nie przychodzi, ona jest prowokowana.
    ułaskawianie niewinnego, niezawisłe sądy -Piotrowicz, Pawłowicz...

    Byliśmy prawnym państwem przed PiS. PiS zburzył praworządność.
    Kim jest Piotrowicz czy Pawłowicz przy Zollu, Rzeplińskim, Łętowskiej, Waltoś, Strzęboszu....
    Ci ludzie budowali polską praworządność.

    Przyszedł bezrobotny Kaczyński ( raz miał zatrudnienie w bibliotece), zbudował partyjną armię żołnierzy i zniszczył cały dorobek. Wspaniałych ludzi.

    10 5 Cytuj
  • 18 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    A do „taki_gosc”
    Wolę kpinę niż złośliwości.
    Ten „gość” jest bardzo pamiętliwy
    i trzyma go to, już któryś rok.

    Widzisz tak jakoś mam, Niektórzy piszą, przeczytam, zareaguję lajkiem lub nie, a na Twoje posty, które nie wnoszą nic do dyskusji a tylko jątrzą, lub próbują siać tzw. gó....burzę mam alergię, I to któryś już rok.

    6 7 Cytuj
  • 18 sty
    taki_gość napisał/a:

    Widzisz tak jakoś mam, Niektórzy piszą, przeczytam, zareaguję lajkiem lub nie, a na Twoje posty, które nie wnoszą nic do dyskusji a tylko jątrzą, lub próbują siać tzw. gó....burzę mam alergię, I to któryś już rok.

    Alergie, jak każda inna chorobę, należy leczyć.
    Tym bardziej że u Ciebie jest rozwój tej alergii.
    I to nie tylko na moje treści.
    Czytam Cię gdzie indziej, i ta tendencja wobec innych, też narasta.

    Zaś Twoje jątrzenie lokalne i sianie tzw. gó…burzy jest powszechne.

    7 6 Cytuj
  • 18 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Zaś Twoje jątrzenie lokalne i sianie tzw. gó…burzy jest powszechne.

    Czyżbyś pisał przed lustrem?

    Prawicowiec napisał/a:

    Czytam Cię gdzie indziej, i ta tendencja wobec innych, też narasta.
    .

    Mógłbyś wskazać gdzie?

    4 4 Cytuj
  • 19 sty
    taki_gość napisał/a:

    [cytat=adamos]Widzę że kpiny to twoja specjalność, /cytat]

    Bo Prawicowiec tak ma, Jeśli nie ma argumentów do dyskusji próbuje kpić, ale zazwyczaj słabo mu to wychodzi.

    „Wpychasz się między wódkę a zakąskę.”

    W oryginale, to trochę inaczej brzmi.

    2 3 Cytuj
  • 19 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    „Wpychasz się między wódkę a zakąskę.”

    W oryginale, to trochę inaczej brzmi.

    Bo Prawicowiec tak ma, Jeśli nie ma argumentów do dyskusji próbuje kpić, ale zazwyczaj słabo mu to wychodzi.

    5 2 Cytuj
  • Janek Sal 19 sty

    post pod tytułem-Pójdą siedziec

    Może w ciemno - kto następny????

    2 Cytuj
  • 19 sty
    taki_gość napisał/a:

    Bo Prawicowiec tak ma, Jeśli nie ma argumentów do dyskusji próbuje kpić, ale zazwyczaj słabo mu to wychodzi.

    Strasznie przynudzasz. Uraz z przed lat trzyma.
    https://krokdozdrowia.com/osoby-pamietliwe-nie-wybacza-nie-zapomna/

    1 3 Cytuj

Odpowiedz