Forum » Wolne Myśli

Pójdą siedzieć?

  • 19 sty
    jaskokrakow napisał/a:

    post pod tytułem-Pójdą siedziec

    Może w ciemno - kto następny????

    twórca i organizator tej politycznej mafii, powinien honorowo pójść ostatnią drogą Adolfa z Niemiec, tym bardziej że za sobą nie pociągał by rodzinnych ofiar. Więc poza tą miniaturową jednostką, więcej strat by nie było.
    Zaś kasta kościelna już się nie odbuduje by stanowić jakikolwiek autorytet
    Pozostaną nam nasi duchowni druhowie w parafiach
    Kościół episkopatialny stoczył się na samo dno.

    7 5 Cytuj
  • 19 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Strasznie przynudzasz. Uraz z przed lat trzyma.
    https://krokdozdrowia.com/osoby-pamietliwe-nie-wybacza-nie-zapomna/

    Przecież to jest artykuł o Tusku!

    7 1 Cytuj
  • 19 sty
    adamos napisał/a:

    Przecież to jest artykuł o Tusku!

    Mówimy
    o polskim Sadam Husajnie, któremu (oryginałowi) sukinsyństwa , demokracja świata, nie wybaczyła.
    Wracamy do światowej demokracji, w miejsce - niechby kradł, niechby bił- byle był.

    3 5 Cytuj
  • 26 sty

    czy ci goście pójdą siedzieć, to jest pytanie, które mnie rozkłada na łopatki. bo kurde, czasem myślę, że powinni, ale potem znowu widzę, że te sprawy są skomplikowane.

    bo niby wiadomo, że jak ktoś coś zrobił, to niech za to odpowiada. ale znowu prawo to taka rzecz, że czasem kręci się w dziwny sposób. no i kurde, te wszystkie zakręty proceduralne, świadkowie, dowody, to jest jak jakaś telenowela.

    z jednej strony powiedziałbym, że tak, bo jak coś nawaliłeś, to masz załatwione. ale z drugiej strony czasem widzę, że jakiś cwaniak obroni się dobrym adwokatem, a potem chodzi sobie po ulicach, jakby nic się nie stało.

    i kurde, nie zawsze to jest sprawiedliwe. ale znowu jak z tego zrobić sprawiedliwość na sto procent? bo czasem się zastanawiam, czy nasze sądy w ogóle działają.

    no ale generalnie, jeśli ktoś spieprzył, to niech mu się ziemia pali pod nogami. tylko pytanie, czy to naprawdę takie proste w dzisiejszych czasach.
    Pozdrawiam, Marcin 😊

    4 Cytuj
  • 27 sty

    Wyrzućmy sądy i wszystkich sędziów, niech prezydent sądzi wszystkich przestępców we wszystkich sprawach i wszystkich instancjach. Nie wiem po co sądy w tym momencie, jeśli prezydent wie lepiej.
    No i ten zapis z konsystucji, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. To kpina.

    9 4 Cytuj
  • 27 sty
    Dorota_S napisał/a:

    Wyrzućmy sądy i wszystkich sędziów, niech prezydent sądzi wszystkich przestępców we wszystkich sprawach i wszystkich instancjach. Nie wiem po co sądy w tym momencie, jeśli prezydent wie lepiej.
    No i ten zapis z konsystucji, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. To kpina.

    Poczekajmy na dalsze działania rządzących bo na razie zamiast 100 konkretów na 100 dni rządów mamy program zemsta oraz usadzić wszystkich a już jest końcówka stycznia.

    6 4 Cytuj
  • 28 sty
    adamos napisał/a:

    Poczekajmy na dalsze działania rządzących bo na razie zamiast 100 konkretów na 100 dni rządów mamy program zemsta oraz usadzić wszystkich a już jest końcówka stycznia.

    Zemsta to jak się ludzi bije.
    Nikt nikogo nie bije. Nowa miotła zamiata brudną podłogę.
    Zmiana kadr, nazywana zemstą?
    To taka zemsta jest wszędzie i na każdym kroku.
    Inaczej nie byłoby w świecie postępu. Ciągle byliby ci sami do śmierci.

    Poza tym, ja jestem Galicyjczykiem, ze wszystkim z czym ta przynależność się kojarzy.
    Dopóki Kraków i mieszkańcy wielokulturowi Galicji, trzymali piecze nad krajem,
    kupy się wszystko trzymało. Jak po inkorporacji Mazowsza zaczęła Warszawa ściągać polską szlachtę, do Warszawy, jak pogonili króla z Polski, jak wymyślili króla elekcyjnego to się wszystko posypało, a rozbiory to finał tej ciągoty do wschodu.

    Taki Kaczyński, Macierewicz, Gliński a z Łemkowszczyzny Ziobro i Duda.....
    to przedłużenie tamtych Leszczyńskich i "wolnej" szlachty.

    5 9 Cytuj
  • 29 sty
    adamos napisał/a:

    Poczekajmy na dalsze działania rządzących bo na razie zamiast 100 konkretów na 100 dni rządów mamy program zemsta oraz usadzić wszystkich a już jest końcówka stycznia.

    Ja w ten program nie wierzę. Myślę, że co najmniej połowa w nim to tylko puste wabiki dla wyborców. Pożyjemy zobaczymy.
    P.s akurat za posadzeniem wszystkich to zdecydowanie się opowiadam.

    6 Cytuj
  • 30 sty

    Ten Kamiński i wąsik , mieli bardzo złe warunki. Mogli się kąpać tylko dwa razy w tygodniu. Nie mieli kateringu zewnętrznego, nie było powszechnych odwiedzin, no i utuczyli ich tak, że aż widać.
    Taki jeden z drugim powinien mieć lepsze warunki od tych których oni tam włożyli.
    Przecież mogli by ich odwiedzać hierarchowie PiS, czy kościoła a nawet prezydent. Ale nie, traktowali ich tylko trochę lepiej niż tych z ulicy.
    Mściwa władza.

    6 6 Cytuj
  • 31 sty

    Krzysztof K. Powiedział słuszne słowa "Pozamykać wszystkich nie będzie nikogo nie będzie nic"

    5 1 Cytuj
  • 31 sty
    Mądrala napisał/a:

    Krzysztof K. Powiedział słuszne słowa "Pozamykać wszystkich nie będzie nikogo nie będzie nic"

    Ping pong - trwa.
    Powtórka z historii od „Sasa do Lasa”

    SAS to Król August a Las, to polski warchoł - Leszczyński, późniejszy elekcyjny król, który uciekł z Polski.

    I to było źródło rozbioru Polski.

    Dzisiaj w rolę elekcyjnego króla wcielił się Andrzej Duda.

    4 5 Cytuj
  • 1 lut
    adamos napisał/a:

    Poczekajmy na dalsze działania rządzących bo na razie zamiast 100 konkretów na 100 dni rządów mamy program zemsta oraz usadzić wszystkich a już jest końcówka stycznia.

    Kurcze naprawdę jak się to czyta to przykro się robi. Jakby ktokolwiek z Nas wiedział jaki burdel jest wśród wszystkich ministerstw, to wiadome, że nawet 4 lata nie wystarczą, aby to wszystko uporządkować.

    Zemsta??? PiS jak doszedł do władzy też wymieniał składy, przyjdzie kolejna władza, zrobi to samo.... A wy doszukujecie się zemsty.

    Przykre to jest to, że ludzie plują na siebie, bo ktoś ma inne poglądy. Mściwy to jest Kaczyński, człowiek, który całe życie żyje z naszych podatków, kłóci naród, a prawdzie powiedziawszy nic dobrego dla ludzi nie zrobił. I dziwie się, że nie ma na tyle honoru by już odjeść.

    8 5 Cytuj
  • 1 lut

    Obajtek może dostać 25 lat

    7 5 Cytuj
  • 1 lut
    Bysina355 napisał/a:

    Kurcze naprawdę jak się to czyta to przykro się robi. Jakby ktokolwiek z Nas wiedział jaki burdel jest wśród wszystkich ministerstw, to wiadome, że nawet 4 lata nie wystarczą, aby to wszystko uporządkować.

    Zemsta??? PiS jak doszedł do władzy też wymieniał składy, przyjdzie kolejna władza, zrobi to samo.... A wy doszukujecie się zemsty.

    Przykre to jest to, że ludzie plują na siebie, bo ktoś ma inne poglądy. Mściwy to jest Kaczyński, człowiek, który całe życie żyje z naszych podatków, kłóci naród, a prawdzie powiedziawszy nic dobrego dla ludzi nie zrobił. I dziwie się, że nie ma na tyle honoru by już odjeść.

    Uwierz mi że za 4 lata nikt nie będzie chciał głosować na tych którzy teraz rządzą bo wystawią sobie właściwą ocenę. Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

    5 5 Cytuj
  • 1 lut
    adamos napisał/a:

    Uwierz mi że za 4 lata nikt nie będzie chciał głosować na tych którzy teraz rządzą bo wystawią sobie właściwą ocenę. Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

    No właśnie zbliżają się do końca kadencji przy swoim bardzo sprzyjającym prezydencie.
    Sarkazm, ale co tu pisać na idiotyzmy.

    5 5 Cytuj
  • 2 lut
    adamos napisał/a:

    Uwierz mi że za 4 lata nikt nie będzie chciał głosować na tych którzy teraz rządzą bo wystawią sobie właściwą ocenę. Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

    zauważyliście, że nie pracują na twardych danych? Po obietnicach zero realizacji. Ooooo przepraszam przed 13 XII były pyskówki, że PiS gra zbożem z Ukrainy. PiS zamknął możliwość a tego czego nie wiecie to że od 15 stycznia leci zboże pełnym lejkiem do Polski a lewaki stwierdzili że to embargo było nielegalne choć (przypomnę) pyskowali najgłośniej żeby zboże zablokować. Chcecie to sprawdźcie w swoich źródłach choć w TVPorażka tego nie mówią, ogólnie ciężko o ta informację. W każdym razie od 2 tygodni zboże leci pełną rzeką do Polski. O dziwo stało się to po wizycie Tuska w Ukr. Myślicie, że przyjął korzyść czy to tak samo się odblokowało?

    a co do statystyk i tego co się wyprawia z konstytucją, prawem, sędziami to
    https://wpolityce.pl/polityka/680413-sondaz-tusk-sie-zalamie-polacy-ocenili-sytuacje-w-kraju
    i wydaje mi się że zadyma się rozkręca. Dzisiaj już grubo się w Brukseli dzieje. Francja, Niemcy, Irlandia.
    Generalnie widze to tak : złamanie konstytucji to zamach stanu, reszta to zdrada Polski, stan wyjątkowy i jedziemy z lewakami na taczkach z gnojem (może być tym niemieckim), wyjeżdżamy z UE (ja się na taką nie pisałem w 2004r układy, korupcja, Katar-siewny być może, handelek). Później wizy to dla tych Niemców co by chcieli się przeprowadzić do kraju spokojnego rasowo :-) ....albo za pracą XD

    3 5 Cytuj
  • 2 lut
    adamos napisał/a:

    Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

    Ja się moge odnieść bo właśnie zrobiłem przelew do ZUS za styczeń i mi się tak to spięło z konkretem wyboru ZUSu. No i mamy konkret podwyżkę XD taki obiecany wybór :-)

    Idzie wyższy podatek gruntowy ale to nic Tusk klepnął (tzn wycofał veto Polski) i idą sporymi krokami 3 fajne i konkretne podatki które będziemy odprowadzać .......do Brukseli. Brawo rozwój lokalny ......ale kabaret XD
    Demontaż Polski już galopuje. Danych Orlenu nie da się wymyśleć ale dzisiaj już i to rozbiorą choć wg konkretów miało nie być kumoterstwa w zarządach, ot kolejny ze 100 konkretów.
    Słuchajcie trzeba być tępym żeby tego nie widzieć? Czy tylko dobrze opłaconym?
    Bo rozumiem, że samopoczucie dopisuje. Chodziło żeby WY***Ć PiS no i przy okazji chyba im się udało własnych wyborców też bez wazeliny XD

    8 7 Cytuj
  • 3 lut
    Vivaldi napisał/a:

    Ja się moge odnieść bo właśnie zrobiłem przelew do ZUS za styczeń i mi się tak to spięło z konkretem wyboru ZUSu. No i mamy konkret podwyżkę XD taki obiecany wybór :-)
    własnych wyborców też bez wazeliny XD

    No cóż ci rzec?
    Polski ład wprowadzony przez Twoich pupili, dał w du.ę ludziom , podnosząc podatek o 9 %, nazywając to ubezpieczeniem, które nie jest kosztem firmy, to jakby podnieść o 13%., podatek który jest rzekomo zarobkiem.
    Twoi to dopiero złodzieje w białych rękawiczkach.

    11 6 Cytuj
  • 6 lut
    adamos napisał/a:

    Uwierz mi że za 4 lata nikt nie będzie chciał głosować na tych którzy teraz rządzą bo wystawią sobie właściwą ocenę. Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

    Po co się odnosić do czegoś, co od razu było skazane na porażkę? Nie trzeba być wielkim uczonym, żeby to szybciutko przekalkulować. Ja nie wierze w nic co obiecują to po 1. Już kiedyś mówiłem, że od dawnych czasów, władza ta sama i zawsze kto się dopcha to będzie kradł i robił pod siebie, co nie zmienia faktu, że PiS miał być władzą praworządną, z pokorą i umiarem... bo na nich głosowałem przed 8 laty, a wyszło jak zwykle, cytując p. Szydło - "te pieniądze im się należały". Więc dobrze, że władza się zmieniła, bo już nie mogłem zdzierżyć, że przyłożyłem rękę do rządów PiS.

    6 2 Cytuj
  • 9 lut

    no i wypuścili ich. Co o tym myślicie? kontrowersyjna decyzja. Sam nw co myśleć

    1 Cytuj
  • 10 lut

    Jak to możliwe że tacy ludzie są w rządzie? 😂💩

    https://youtu.be/kLWEzyubdqw?si=47EsvTNtra2lkM9x

    4 1 Cytuj
  • 10 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Jak to możliwe że tacy ludzie są w rządzie? 😂💩

    https://youtu.be/kLWEzyubdqw?si=47EsvTNtra2lkM9x

    Niki…
    Ten sont nojwyszszy, to taki który
    przyjmie za dobrą każdą decyzję PiS,
    a każda nie PiS uzna za wadliwą.

    Mieliśmy już taki sąd za komuny, gdzie sędziow SN wyznaczali sekretarze PZPR.

    Jakoś ten sąd nie miał problemu, aby przekazać władzę sądowi powszechnemu po zmianie władzy.

    Sędziowie wskazani przez PiS , w sposób skopiowany z PZPR, nie odpuszczają, , trzeba ich zneutralizować

    Wniosek jest prosty; te żłoby pisowskie są gorsze od wicie rozumicie z komuny.

    3 Cytuj
  • 10 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Niki…
    Ten sont nojwyszszy, to taki który
    przyjmie za dobrą każdą decyzję PiS,
    a każda nie PiS uzna za wadliwą.

    Mieliśmy już taki sąd za komuny, gdzie sędziow SN wyznaczali sekretarze PZPR.

    Jakoś ten sąd nie miał problemu, aby przekazać władzę sądowi powszechnemu po zmianie władzy.

    Sędziowie wskazani przez PiS , w sposób skopiowany z PZPR, nie odpuszczają, , trzeba ich zneutralizować

    Wniosek jest prosty; te żłoby pisowskie są gorsze od wicie rozumicie z komuny.

    U sterów są debile co bardzo często pokazuje Mazurek 😅

    3 1 Cytuj
  • 10 lut
    NikiLauda napisał/a:

    U sterów są debile co bardzo często pokazuje Mazurek 😅

    Mazurek. (nie bronię tego wywiadu, ale przy innych) , to gość z ADHD.
    Ja go nie mogę słuchać, bo gość więcej mówi niż ten którego zaprasza.
    Poważnych ludzi zaprasza, i nie da skończyć zdania.

    A te wywiady tak prowadzi że raz jest za a nawet przeciw.

    1 2 Cytuj
  • 10 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Mazurek. (nie bronię tego wywiadu, ale przy innych) , to gość z ADHD.
    Ja go nie mogę słuchać, bo gość więcej mówi niż ten którego zaprasza.
    Poważnych ludzi zaprasza, i nie da skończyć zdania.

    A te wywiady tak prowadzi że raz jest za a nawet przeciw.

    Nie możesz słuchać bo Cie boli jak obnaża tych których wybrałeś. Ja na nich nie głosowałem i dobrze mi się tego słucha, miód na moje uszy i oczy 💩

    4 1 Cytuj

Odpowiedz