Forum » Wolne Myśli

Pójdą siedzieć?

  • 10 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Nie możesz słuchać bo Cie boli jak obnaża tych których wybrałeś. Ja na nich nie głosowałem i dobrze mi się tego słucha, miód na moje uszy i oczy 💩

    Nie. Podobnie jest jak zaprasza ludzi PiS.
    ADHD gość ma, jak nic.

    2 Cytuj
  • 10 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Nie. Podobnie jest jak zaprasza ludzi PiS.
    ADHD gość ma, jak nic.

    Przy debilach jakich zaprasza może dostać ADHD.
    Myślę że gdybym miał rozmawiać z oszustami podobnie bym się czuł.

    3 Cytuj
  • 10 lut

    A Kamiński i ten drugi, to jeszcze żyją?
    Bo słyszałem chóralne okrzyki:
    Cześć i Chwała Bohaterom,
    to zawsze jest hasło pośmiertnie.

    4 3 Cytuj
  • 11 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Mazurek. (nie bronię tego wywiadu, ale przy innych) , to gość z ADHD.
    Ja go nie mogę słuchać, bo gość więcej mówi niż ten którego zaprasza.
    Poważnych ludzi zaprasza, i nie da skończyć zdania.

    Masz jak zawsze rację. Olejnik jest lepsza .

    6 1 Cytuj
  • 11 lut
    taki_gość napisał/a:

    Masz jak zawsze rację. Olejnik jest lepsza .

    Olejnik nie ma ADHD.
    Ona ze sobą prowadzi te wywiady.
    Zadaje pytanie na które sama odpowiada.
    To starsza pani w naciągniętej skórze,
    już wyraźnie trąci myszkom .

    2 5 Cytuj
  • 11 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    No cóż ci rzec?
    Polski ład wprowadzony przez Twoich pupili, dał w du.ę ludziom , podnosząc podatek o 9 %, nazywając to ubezpieczeniem, które nie jest kosztem firmy, to jakby podnieść o 13%., podatek który jest rzekomo zarobkiem.
    Twoi to dopiero złodzieje w białych rękawiczkach.

    Ja bym jeszcze zakończył słowami.... kolegi: "Słuchajcie trzeba być tępym żeby tego nie widzieć? Czy tylko dobrze opłaconym?" xD

    1 2 Cytuj
  • 11 lut

    Ja to się zastanawiam cały czas.... choroba Ziobry to... prawda czy fałsz?
    Po tym wszystkim co robili, jak kradli, jak ściemniali, jak kreowali rzeczywistość z użyciem TVP i kłamstw na każdym kroku... nie ufam tej historii z chorobą....

    A fakt, faktem... jest to jeden "z bardziej zasłużonych" na komisję i proces i wszystko co najlepsze ...

    5 2 Cytuj
  • 11 lut
    Walker84 napisał/a:

    Pójdą siedzieć ale to za parę lat:
    1. Sędzia który skazał Kamińskiego i Wąsika mimo iż byli objęci legalnym aktem łaski Prezydenta.
    2. Skład orzekający SN który orzekł że utrata ich mandatów ma moc prawną,
    3. Sędzia który wydał polecenie zatrzymania i doprowadzenia do aresztu.
    4. Dowódcy Policji i SOP którzy wydali rozkaz podwładnym aby ich zatrzymać.
    5. Kierwiński i Hołownia którzy partycypowali w różny sposób przy łamaniu prawa podczas sprawy Kamińskiego i Wąsika.

    Myślę że w następnej kadencji będą już ścigani :)

    Prezydent nie jest krolem,jak moze ulaskawic kogos przed skazaniem.To jakby Ciebie teraz ulaskawil,ale z czego na przed.......masz rozgrzeszenie przed grzechem.
    a poza tym kogo wy bronicie-ludzie-oni tworzyli lewe dokumenty ,zeby kogos ukarac
    tez bys bronil czlowieka,ktory by na ciebie stworzyl falszywe dokumenty i probowal cie wrobic i zamknac.Ludzie ptrzasnijcie sie

    5 1 Cytuj
  • 11 lut
    Walker84 napisał/a:

    Pójdą siedzieć ale to za parę lat:
    1. Sędzia który skazał Kamińskiego i Wąsika mimo iż byli objęci legalnym aktem łaski Prezydenta.
    2. Skład orzekający SN który orzekł że utrata ich mandatów ma moc prawną,
    3. Sędzia który wydał polecenie zatrzymania i doprowadzenia do aresztu.
    4. Dowódcy Policji i SOP którzy wydali rozkaz podwładnym aby ich zatrzymać.
    5. Kierwiński i Hołownia którzy partycypowali w różny sposób przy łamaniu prawa podczas sprawy Kamińskiego i Wąsika.

    Myślę że w następnej kadencji będą już ścigani :)

    Ale się uśmiałem.... nie możesz być Walker84 tylko Walker48 chyba....
    Już Ci tłumaczę:

    1. Sędzia który skazał Kamińskiego i Wąsika mimo iż byli objęci legalnym aktem łaski Prezydenta.

    Super... czyli prezydent może teraz mnie / lub Ciebie ułaskawić np. za kradzież co popełnie za kilka lat... Bardzo logiczne.

    2. Skład orzekający SN który orzekł że utrata ich mandatów ma moc prawną,

    Do tego nie trzeba być Alfą i Omegą.
    Prawomocny wyrok = utrata mandatów... nie wiem co trzeba tłumaczyć???

    3. Sędzia który wydał polecenie zatrzymania i doprowadzenia do aresztu.

    Ale się uśmiałem!
    To PIS! Jeszcze raz powtórzę PIS! Zmienił ustawę.
    Dawniej najpierw było wezwanie o wstawienie, a potem doprowadzenie.
    PIS powiedział BASTA! Skazany? To ma być doprowadzony od zaraz!
    Ciemnogród i tyle...

    4. Dowódcy Policji i SOP którzy wydali rozkaz podwładnym aby ich zatrzymać.

    Czytaj punkt 3.
    Wykonywali wszystko zgodnie z literą prawa... ustanowioną przez PIS!
    Jeszcze raz PIS!

    5. Kierwiński i Hołownia którzy partycypowali w różny sposób przy łamaniu prawa podczas sprawy Kamińskiego i Wąsika.

    To może rozwiń tę myśl? Że jak partycypowali?
    Obaj panowie powinni siedzieć! I wcześniej czy później... jeszcze będą!
    Wiesz ile oni ludzi zniszczyli?
    Otwórz oczy!

    6 1 Cytuj
  • 12 lut

    Brakowało Niesiołowskiego, prawdziwego opozycjonisty, a nie tych co przespali stan wojenny, i o których tamten reżim zapomniał.

    No więc wczoraj Niesiołowski powiedział co o tej bandzie pisowskiej ma się myśleć:

    Przestępcy chronią przestępców. Układ zamknięty , polityczna mafia
    To cała prawda o PiS.

    8 6 Cytuj
  • 13 lut
    adamos napisał/a:

    Poczekajmy na dalsze działania rządzących bo na razie zamiast 100 konkretów na 100 dni rządów mamy program zemsta oraz usadzić wszystkich a już jest końcówka stycznia.

    Sądy i prokuratura... w chaosie
    Trybunał... zabeotonowany (dosłownie...).
    Prezydent... nawet nie wiadomo jak skomentować jego poczynania.

    Tego naprawić się nie da w 100...200...300 dni, skoro poprzednicy betonowali to przez 8 lat włącznie z weekendami... i nocami...
    Trzeba im przyznać... wiedzieli co robić... i jak się przygotować na utratę władzy.

    Zastanawiam co by było... jakby kolejne 4 lata "u betoniarki" ich zostawić...

    6 1 Cytuj
  • 13 lut
    Dorota_S napisał/a:

    Wyrzućmy sądy i wszystkich sędziów, niech prezydent sądzi wszystkich przestępców we wszystkich sprawach i wszystkich instancjach. Nie wiem po co sądy w tym momencie, jeśli prezydent wie lepiej.

    Ładnie podsumowane...

    Pełna zgoda mógłby spokojnie skazywać / ułaskawiać, zwłaszcza jak ma tyle czasu aby na wycieczki... do Afryki jeździć.
    Zresztą już podważył decyzje sądów - podobnie jak kiedyś Ziobro powiedział, że jedynie może mu coś nakazać sąd ostateczny.
    Zatem teraz każdy obywatel... może kwestionować wyroki sądu... - ale mamy burdel!

    Tutaj Trela, nie przebierając w słowach dosadnie całą sytuacje pięknie opisał:
    https://www.youtube.com/watch?v=izra84Awd58

    4 2 Cytuj
  • 5 mar

    Pamięta ktoś jeszcze sprawę oleju "technicznego"? Dlaczego to ucichło i dlaczego społeczeństwo do dziś nie wie, jakie firmy do jakich produktów go używały?

    8 2 Cytuj
  • Janek Sal 8 mar

    [cytat=marko]Ładnie podsumowane...

    Pełna zgoda mógłby spokojnie skazywać / ułaskawiać, zwłaszcza jak ma tyle czasu aby na wycieczki... do Afryki jeździć.
    Dudek musi tak grac jak mu dyrygent kaze - ziobrysci podsłuchiwali nawet swoich to mają jakieś nagrania z leśnym ruchadłem dudka z czasów minionych zapewne

    5 1 Cytuj
  • 8 mar

    PIS-podsluchuj i strasz ;}

    4 3 Cytuj
  • 13 mar

    Zastanawia was ile jeszcze czasu pozostało byłemu prezesowi Orlenu na wolności ?

    5 5 Cytuj
  • 14 mar
    Bzyczek3 napisał/a:

    Zastanawia was ile jeszcze czasu pozostało byłemu prezesowi Orlenu na wolności ?

    Myślę że włos mu z głowy nie spadnie. Jeśli dostanie jakąkolwiek karę, to śmieszną.

    2 2 Cytuj
  • 14 mar

    Czy wyście powaryjowali czy zdrowy rozsądek to Wasza najsłabsza strona? Nikt nie pójdzie siedzieć ani teraz ani później, ani oni ani oni :-) ....taki układ nie rozumiecie tego? Było tyle możliwości i afer że ani jednej stronie włos z głowy nie spadł ani drugiej. Przecież prezes już był pod sądem i bez problemów wyszedł baaaa niczego nie udowodniono. Kamiennice? I co złapali kogoś? Amber Gold czy ktoś siedział? Itd itd Wy macie się tym teatrem karmić a wychodzicie na totalnych ignorantów. Różnica polega tylko na tym kto bardziej elegancko i w lepszym stylu gra ale rezultat jest ten sam.

    6 1 Cytuj
  • 14 mar

    A widzisz towarzyszu..... Czyli jednak były afery.... A pisiaczki miały być takie uczciwe.......

    6 2 Cytuj
  • 14 mar

    Oczywiście Vivaldi, masz rację. Ten naród jest niestety chory na POPiSozę dlatego nic się nie zmieni, pewnie jeszcze długo długo...

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 17 mar

    zobaczymy niebawem - wierze ze jednak w Tarnowie ,w Wadowie cel braknie

    4 3 Cytuj

Odpowiedz