Forum » Wolne Myśli

Szczęść Boże

  • 13 gru 2023

    Szczęść Boże 🙂

    8 4 Cytuj
  • Tomek Dąbrowa 13 gru 2023

    I ratuj się kto może :)

    9 2 Cytuj
  • 14 gru 2023

    Daj Boże i Bóg zapłać

    5 1 Cytuj
  • 15 gru 2023

    Rządzą mafie, służby i loże

    3 3 Cytuj
  • Janek Sal 15 gru 2023

    szczęść boze - słowa powitania idioty brauna , również zyda , a zona firera nie nazywała sie czasem Braun????

    8 14 Cytuj
  • Raphaell 24 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    szczęść boze - słowa powitania idioty brauna , również zyda , a zona firera nie nazywała sie czasem Braun????

    Tak to prawda ale to identycznie jak Matejko miał na imię JAN jak Ty i pochodził z Krk:)

    8 1 Cytuj
  • 25 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    szczęść boze - słowa powitania idioty brauna , również zyda , a zona firera nie nazywała sie czasem Braun????

    Braun to debil ale żydem jest takim samym jak Ty, przed wojną było mnóstwo żydów z nazwiskiem Sala, zanim kogoś nazwiesz żydem sprawdź pochodzenie, zresztą Jezus też był Żydem i przeszkadza Ci to?

    5 2 Cytuj
  • Janek Sal 27 gru 2023
    oportunista napisał/a:

    Braun to debil ale żydem jest takim samym jak Ty, przed wojną było mnóstwo żydów z nazwiskiem Sala, zanim kogoś nazwiesz żydem sprawdź pochodzenie, zresztą Jezus też był Żydem i przeszkadza Ci to?

    sala to nie moje nazwisko
    Salwiński to jest moje nazwisko
    a do zydów nie mam nic oprócz wielkiego moze największego cwaniactwa i obłudy na tym padole jaki prezentuja .
    Wasze ulice nasze kamienice -to powiedzenie z lat 30 ub wieku w Krakowie Jana Matejki

    4 Cytuj
  • 29 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    sala to nie moje nazwisko
    Salwiński to jest moje nazwisko
    a do zydów nie mam nic oprócz wielkiego moze największego cwaniactwa i obłudy na tym padole jaki prezentuja .
    Wasze ulice nasze kamienice -to powiedzenie z lat 30 ub wieku w Krakowie Jana Matejki

    Salwiński? Toś na pewno Żyd, żydzi nagminnie przyjmowali polskie nazwiska. Napisałeś o Braunie nie sprawdzając jego pochodzenia tylko dlatego, że ma niemieckie nazwisko, czy wg. Ciebie wszyscy z niemieckimi nazwiskami to żydzi? Możesz nie lubić ludzi, to Twoje prawo ale powielając takie bzdury tylko pokazujesz swoją ignorancję i wystawiasz sobie świadectwo (nie napiszę czego)

    3 2 Cytuj
  • 29 gru 2023

    Mistrz Jan Matejko zdaje się opuścił ten padół łez w 1893r. ...

    3 Cytuj
  • Janek Sal 29 gru 2023

    oportunista - faktycznie Oportunista to człowiek, który nie kierując się w życiu żadnymi stałymi zasadami, dla osiągnięcia własnych, doraźnych korzyści dostosowuje swoje zachowanie i postępowanie do okoliczności i sytuacji, wybierając to, co w danym momencie jest dla niego bezpieczne i zwyczajnie lepsze.

    do zydów nie mam nic ale nie zdarzyło sie zebym uzyskał poprawna ocene stanu faktycznego od zyda .
    zlecenie masz wykonac prace przy domu - niewiele bo tylko 10x 10 m
    okazuje sie ze jest owszem 10x30 m
    zniesienie instrumentu od żyda z parteru domu - 2 stopnie są przy wejsciu ,
    Okazuje sie ze owszem jest ale 7 stopni
    Uzgadniasz cos przez tel - ok
    jest zupełnie co innego na zywo.
    To tak na marginesie

    ja pamietam swoich dziadków oraz pradziadka . czyli moje wnuki znaja poprzedników z opowiesci 5 pokolen wstecz .Moze wasc pochwali sie rownież ?
    gdyby ten oportunista wykonał dna albo wielu z nas to okaze sie ze spory procent jest zydostwa w nas .
    Pier, oli ten malkontyent o przodkach . podaj swoje nie bój sie .
    czyzbys był halibutem bez skóry????

    1 4 Cytuj
  • Janek Sal 29 gru 2023
    s1958 napisał/a:

    Mistrz Jan Matejko zdaje się opuścił ten padół łez w 1893r. ...

    Nie miałem na mysli daty smierci Jana Mistrza Matejki =- zas w Krakowie Jana Matejk i w którym żył . aproppo - niedaleko domu moich dziadków w Krzesławicach miał dworek

    1 Cytuj
  • 29 gru 2023

    A tak przy okazji; to Żydzi narzucili światu chrześcijaństwo, byli jego twórcami, propagatorami , założycielami kościoła
    i pierwszymi jego głowami.

    2 4 Cytuj
  • 31 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    oportunista - faktycznie Oportunista to człowiek, który nie kierując się w życiu żadnymi stałymi zasadami, dla osiągnięcia własnych, doraźnych korzyści dostosowuje swoje zachowanie i postępowanie do okoliczności i sytuacji, wybierając to, co w danym momencie jest dla niego bezpieczne i zwyczajnie lepsze.

    do zydów nie mam nic ale nie zdarzyło sie zebym uzyskał poprawna ocene stanu faktycznego od zyda .
    zlecenie masz wykonac prace przy domu - niewiele bo tylko 10x 10 m
    okazuje sie ze jest owszem 10x30 m
    zniesienie instrumentu od żyda z parteru domu - 2 stopnie są przy wejsciu ,
    Okazuje sie ze owszem jest ale 7 stopni
    Uzgadniasz cos przez tel - ok
    jest zupełnie co innego na zywo.
    To tak na marginesie

    ja pamietam swoich dziadków oraz pradziadka . czyli moje wnuki znaja poprzedników z opowiesci 5 pokolen wstecz .Moze wasc pochwali sie rownież ?
    gdyby ten oportunista wykonał dna albo wielu z nas to okaze sie ze spory procent jest zydostwa w nas .
    Pier, oli ten malkontyent o przodkach . podaj swoje nie bój sie .
    czyzbys był halibutem bez skóry????

    Waść poluzuj bo ci żyłka pęknie, oportunistą jestem na tym forum bo niestosuję się do żadnych zasad i korzystam z chwili chwały gdy jakiś plusik znajdzie się pod moim kom.,😀( już raz mi jeden pisowiec robił wykładnię znaczenia oportunizmu) ( nie wiesz kim jestem na codzień, może nawet biskupem?) Dziadków i pradziadziadków nie pamiętam i nie znałem ( tak bywa jak 40- latki mają jeszcze dzieci i w międzyczasie jakieś wojny bywają) , 5 pokoleń to 32 rodziny, jeżeli masz pewność czystości rasy toś szczęśliwy człek, tym bardziej ,że kiedyś były 3 stany: szlachta (mniej niż 5%) mieszczaństwo (czyli sprowadzani Niemcy i żydzi ) oraz chłopi pańszczyźniani ( tj. 90% obecnego polskiego społeczeństwa).
    I nie chodzi tu o żadne DNA tylko o to żeś bez sensu napisał ,że Braun jest żydem nie wiedząc nic na ten temat a teraz plujesz się jak ktoś napisał , że ty też może jesteś żydem, bez obrazy i Szczęśliwego Nowego Roku życzy może żyd, mason, rusek, kosmita czy tam inny oportunista

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 1 sty

    NO TO DO SIEGO ROKU - i z noworocznym pozdrowieniem =ZDROWIA

    3 Cytuj
  • 1 sty

    Dobra neandearlczycy !! Braun pochodzi z rodzny przechsztów, CZyli Żydow co pare wieków temu przeszli z roznych wzgledów na chrześcijanstwo. I CO Z TEGOO !!! Wazne co sie czuje zwiazany z ta ziemia i z tą kulturą ! Myslicie ze jestescie czystymi Polakami -słowianami ? ;-}}

    7 1 Cytuj
  • 2 sty
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    Dobra neandearlczycy !! Braun pochodzi z rodzny przechsztów, CZyli Żydow co pare wieków temu przeszli z roznych wzgledów na chrześcijanstwo. I CO Z TEGOO !!! Wazne co sie czuje zwiazany z ta ziemia i z tą kulturą ! Myslicie ze jestescie czystymi Polakami -słowianami ? ;-}}

    A może z pierwszych chrześcijan.
    Przecież nie Europejczycy byli twórcami chrześcijaństwa.
    Bóg wybrał Żydówkę na łono Jezusa, przypadek ?
    Żydzi są prawdziwymi chrześcijanami i rozwinęli chrześcijaństwo w cesarstwie.

    5 5 Cytuj
  • 2 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    A może z pierwszych chrześcijan.
    Przecież nie Europejczycy byli twórcami chrześcijaństwa.
    Bóg wybrał Żydówkę na łono Jezusa, przypadek ?
    Żydzi są prawdziwymi chrześcijanami i rozwinęli chrześcijaństwo w cesarstwie.

    Nie,nie .On z przelomu XVIII i XIX wieku .Tak samo jak Mickiewicz, Ale dobrze (dla niektorych) ,co nie po muzułmanskich Tatarach ,tak jak Sienkiewicz. Moim zdaniem jak juz do kosciola nie bedzie mioł kto chodzic, to powinnismy wrócic do naszych przed chrzescijanskich tradycyji ,do naszych starych germańskich wierzen. A to ino po to co by my nie zniewiescieli całkowicie i co by ty pustki nie zagospodarowali jakies prymitywne odlamy islamu.

    6 Cytuj
  • 8 sty

    Tak się będąc w kościele w trakcie kazania, zastanawiałem , gdzie się ludzie zmieszczą, po zmartwychwstaniu?
    Chyba to nie grzech, że mnie takie myśli nachodzą w kościele.
    No chyba, że tylko Chrześcijanie od liczonego kalendarzem roku pierwszego .

    Bo jakby tak wszyscy wstali z martwych, z wojen na świecie , w Chinach , Indiach , Afryce………
    to nasza planeta nie pomieści.

    4 2 Cytuj
  • 9 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Tak się będąc w kościele w trakcie kazania, zastanawiałem , gdzie się ludzie zmieszczą, po zmartwychwstaniu?
    Chyba to nie grzech, że mnie takie myśli nachodzą w kościele.
    No chyba, że tylko Chrześcijanie od liczonego kalendarzem roku pierwszego .

    Bo jakby tak wszyscy wstali z martwych, z wojen na świecie , w Chinach , Indiach , Afryce………
    to nasza planeta nie pomieści.

    kolejną popularną małą psychozą jest myślenie o tym kogo zabije to wielkie oświetlenie wiszące w pomieszczeniu zamkniętym np. w kosciele gdy pęknie lina

    2 1 Cytuj
  • baron nk klasa 9 sty

    zmartwychwstanie jest dusz nie ciał bo ciało ulega rozkładowi a dusza jest nieśmiertelna aż do skończenia świata i przyjścia zbawiciela

    4 Cytuj
  • 9 sty
    kierowca napisał/a:

    zmartwychwstanie jest dusz nie ciał bo ciało ulega rozkładowi a dusza jest nieśmiertelna aż do skończenia świata i przyjścia zbawiciela

    OK- rzeczywiście.
    Czyli już jeść nie będziemy, a ja tak lubię grzyby i winogrona....
    A płcie będą? Ale po co?

    1 4 Cytuj
  • 21 sty

    Warto by żony osadzonych zwracały się do hierarchów kościelnych.
    Obecnie nastąpił zwrot w odbiorze pragnień żon osadzonych.
    Każda żona osadzonego, gdy zwróci się teraz do władz kościoła, znajdzie tam zrozumienie, współczucie i wstawiennictwo .
    Miłosierdzie hierarchii jest obecnie, wielkie .
    Oby takim pozostało, bo osadzonych przybywa.

    „Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski wystosował list do Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika , w którym zobowiązał się do podjęcia w ich sprawie interwencji humanitarnej u ministra sprawiedliwości. Zaapelował też do nich o zaprzestanie protestu głodowego.

    Arcybiskup Gądecki podkreślił w rozmowie z TVN24, że "po prostu zwróciły się do niego małżonki polityków PiS". - A ja na tę prośbę odpowiedziałem - oznajmił”

    4 3 Cytuj
  • 21 sty

    Nie dziwi mnie to. Tylko w bananowych republikach zamyka się posłów wybranych w wyborach powszechnych. Osiągnęliśmy już praktycznie ten poziom.

    2 8 Cytuj
  • 21 sty
    Walker84 napisał/a:

    Nie dziwi mnie to. Tylko w bananowych republikach zamyka się posłów wybranych w wyborach powszechnych. Osiągnęliśmy już praktycznie ten poziom.

    Jakoś mi ich nie żal .
    Gdy dorobili brodę Niesiołowskiemu, żaden hierarcha, nie zająkną się, że go krzywdzą.

    Lubie taką rzeczpospolitą w której przestępcy są tam gdzie ich miejsce.

    8 2 Cytuj

Odpowiedz