Forum » Wolne Myśli Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

• Mar Swi 04.02.2012 - 14:39
    Gdzie w Myślenicach tanio i szybko rozliczę pit, może ktoś wie o jakims biurze???
    22 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2012 - 15:13
    Na Słowackiego , tam gdzie pobiera sie krew itp. to dzwi dalej. Szybko i w miare tanio chyba 30 zł płacilam w tamtym roku
    7 21 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2012 - 19:47
    a w szkołach uczą "układu moczowego pantofelka", zamiast np. rozliczania PIT-u.
    29 5 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2012 - 19:59
    Pobierz program i sam Ci zrobi,to takie proste.
    20 7 Cytuj Zgłoś
  • Jan Płoszczyca 04.02.2012 - 20:00
    Caritas rozlicza za 1%, a ja też: na rzecz ogniska IMANI
    10 17 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2012 - 21:05
    Polecam program że strony ministerstwa. Wypełniasz i wysyłasz nie wychodząc z domu. Nie rozumiem ludzi którzy potrafią korzystać z komputera a nadal wypełniają pity u znajomych czy za opłata. Mnie nikt nigdy tego nie uczył a sam się rozliczan online. To proste
    19 2 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 05.02.2012 - 21:23
    http://www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl/
    Tutaj masz dwie pełne instrukcje jak wypełnić PIT i wysłać elektronicznie
    2 15 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2012 - 7:45
    samemu.
    13 6 Cytuj Zgłoś
  • Dorota Gabryś 07.02.2012 - 22:42
    Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)
    5 36 Cytuj Zgłoś
  • Finezyjny Gość 07.02.2012 - 22:56
    adzygmunt napisał/a:
    http://www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl/
    Tutaj masz dwie pełne instrukcje jak wypełnić PIT i wysłać elektronicznie
    No można u nich rozliczyć. Trzeba SOBIE pomagać...
    3 10 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2012 - 0:22
    Ja rozliczam za 1% przekazuje go swojemu TATE on mnie i tak sie kreci :)
    3 8 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2012 - 7:08
    Doti napisał/a:
    Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)
    to jednak nie za darmo tylko za 1%... wstydz sie, zeby takie rzeczy pisac na forum. totalna reklama
    24 12 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2012 - 11:48
    gość: mama napisał/a:
    Doti napisał/a: Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)

to jednak nie za darmo tylko za 1%... wstydz sie, zeby takie rzeczy pisac na forum. totalna reklama
    A czemu trzech postów wyżej pani się nie czepia też reklama. Tylko akurat postu Doti, szczerze napisała
    6 16 Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 20:35
    A w którym to jest miejscu?
    18 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 19:39
    gość: katolik napisał/a:
    gość: mama napisał/a: Doti napisał/a: Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)

A czemu trzech postów wyżej pani się nie czepia też reklama. Tylko akurat postu Doti, szczerze napisała
    Może dlatego, że powyżej nikt nie pisze za darmo a dalej że za 1 %. nic nie ma za darmo!!!!! najlepiej rozliczyć się samodzielnie korzystając z programu na stronie ministerstwa!!! sam policzy !!!!
    22 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2012 - 21:38
    Mam pytanie, czy ktoś korzystał w ubiegłym roku z usługi tej Caritas Betanii, bo ciekaw jestem czy dobrze rozliczają. No i kto tam w ogóle rozlicza? Może jakieś znane osoby, które prowadzą biura rachunkowe? Pytam, bo w sumie nie zależy mi na tym kto dostanie mój 1%, a tam niedaleko jest parking. Zależy mi tylko na tym aby moje rozliczenie robiła osoba kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2012 - 16:07
    Rozliczają osoby pracujące w księgowości, a także po szkole ekonomicznej. Ja rozliczałam w tamtym i tym roku i dobrze to zrobili.
    5 23 Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2012 - 20:15
    Ja cie rozlicze 200 pln i masz zrobiony wszystkie odliczenia biore na siebie ty tylko dopłacasz podatek Pozdrawiam.
    2 11 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2012 - 19:37
    gość: Katoliczka napisał/a:
    Rozliczają osoby pracujące w księgowości, a także po szkole ekonomicznej. Ja rozliczałam w tamtym i tym roku i dobrze to zrobili.
    A ja się w ubiegłym roku rozliczałam i nie mam tak dobrej opinii. Może i w księgowości, ale pracowały. W tym roku ściągam program i sama się rozliczę! W domeczku, z kawusią i ciepłych bamboszkach!!!!!!!!!!!
    17 4 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2012 - 19:51
    Pisz na meila: alicja.k7@interia.pl szybko i tanio rozliczę pita:) Podam nr telefonu i się dogadamy:)
    2 10 Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2012 - 20:32
    gość: McGregor napisał/a:
    Mam pytanie, czy ktoś korzystał w ubiegłym roku z usługi tej Caritas Betanii, bo ciekaw jestem czy dobrze rozliczają. No i kto tam w ogóle rozlicza? Może jakieś znane osoby, które prowadzą biura rachunkowe? Pytam, bo w sumie nie zależy mi na tym kto dostanie mój 1%, a tam niedaleko jest parking. Zależy mi tylko na tym aby moje rozliczenie robiła osoba kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna.
    Byłam i nie mogę powiedzieć że rozmawiałam z doradcami podatkowymi. Raczej nie polecam.
    16 4 Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2012 - 22:49
    [quote Byłam i nie mogę powiedzieć że rozmawiałam z doradcami podatkowymi. Raczej nie polecam. [/quote]

Podzielam opinię. Moi Rodzice uparli się aby tam iść i poszli. Nie mieli żadnych specjalnych odliczeń , jak to starsi ludzie i był z tym rozliczeniem kłopot, pani musiała zabrać dokumenty do domu aby dokonać rozliczenia, które można zrobić w 10 - 15 min. Ja również nie polecam.
    20 2 Cytuj Zgłoś
  • 25.01.2013 - 12:25
    Gdzie w Myślenicach tanio i szybko rozliczę pit, może ktoś wie o jakims biurze???
    6 Cytuj Zgłoś
  • Marzena 06.02.2013 - 12:52
    Najlepsze biuro w Myślenicach znajduje się na ulicy Słowackiego 23, nazywa się TAXPOINT
    2 19 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2013 - 21:15
    Ludzie - rozliczajcie się sami, np.z jakimś darmowym programem ściągniętym z sieci wybierając kreatora, to bardzo proste:)
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2013 - 13:17
    Można zamówić, również przychodzi na maila, jest dużo takich firm
    4 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2013 - 23:09
    Najlepszy system znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów! Polecam! Wpisuje się tylko dane, wszystko wylicza i bez problemów instruuje co trzeba wypełnić! Można wydrukować plik i spokojnie zanieść do US, lub wysłać!
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2013 - 19:22
    tanio i miło :) rozliczyłam pit w tamtym roku w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego (po schodach na górę obok komisu) nawet w cenie miałam złożenie w US (nie musiałam stać w kolejce w urzędzie) naprawdę polecam :)
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2013 - 21:18
    Marrzenkaa napisał/a:
    Najlepsze biuro w Myślenicach znajduje się na ulicy Słowackiego 23, nazywa się TAXPOINT
    a gdzie to dokładniej jest i ile biorą za rozliczenie pita?
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2013 - 21:23
    anetb napisał/a:
    tanio i miło :) rozliczyłam pit w tamtym roku w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego (po schodach na górę obok komisu) nawet w cenie miałam złożenie w US (nie musiałam stać w kolejce w urzędzie) naprawdę polecam :)
    ja też rozliczałem pita w tamtym roku lecz mam odmienne zdanie, tanio to tam nie jest i ten pan tak się mota
    7 5 Cytuj Zgłoś
  • ,,, ,,,, 03.03.2013 - 21:27
    Witam. Ja rozliczyłam sobie pita w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego. Właścicielka bardzo miła, ale ten Pan to jakby nie wiedział co jest grane i mało się zna na tym co robi. Poza tym to miło szybko i nie trzeba do urzędu chodzić bo złożą go za nas i cena też spoko.
    Pozlecam
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 05.03.2013 - 7:06
    Ludzie jak możecie tracić pieniądze na usługi, których nie potrzebujecie. W internecie jest mnóstwo darmowych programów ułatwiających, a w zasadzie samo rozliczających PIT. Są banalnie proste, prowadzą nas krok po kroku przez cały formularz. Myślę, że nawet 8 letnie dziecko by sobie poradzilo.
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • mirek@ 05.03.2013 - 7:46
    banQ napisał/a:
    Ludzie jak możecie tracić pieniądze na usługi, których nie potrzebujecie. W internecie jest mnóstwo darmowych programów ułatwiających, a w zasadzie samo rozliczających PIT. Są banalnie proste, prowadzą nas krok po kroku przez cały formularz. Myślę, że nawet 8 letnie dziecko by sobie poradzilo.
    zgadzam sie, zwlaszcza ze nawet byl o tym tekst http://miasto-info.pl/myslenice/6337,pamietaj-zeby-rozliczyc-sie-z-urzedem-skarbowym.html - na stronie urzedu skarbowego jest link do rzadowego programu
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2015 - 21:22
    jakies namiary na rozliczajacych pit?
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2015 - 22:13
    anetb napisał/a:
    Autoreklama u pożal się boże księgowej! Nie polecam Anety B.!

Pani sama u siebie się rozliczyła i jeszcze w cenie miała złożenie w US bo wysłała PIT internetem. No popatrz jaka sprytna.
    15 9 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2015 - 8:18
    najlepiej na stronie e -deklaracie szybko zwrot dostaniesz a ja tez nie umiałam i tam krok po kroku wpisujesz dane i gotowe
    4 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2015 - 19:59
    sunshine napisał/a:
    jakies namiary na rozliczajacych pit?
    dawaj na priv
    Cytuj Zgłoś
  • 13.11.2015 - 13:40
    Ja za darmo rozliczem się przez internet ;) poprzednio rozliczałem się za pomocą tego programu http://fundacjarosa.pl/program-pit/ i zdaje się, że kolejny PIT również tym programem wyślę. Wszystko poszło bardzo szybko - całość zajęła mi maks 30 minut, bez wychodzenia z domu i bez stania w kolejkach ;)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2016 - 8:03
    Takie apki są przecież przez cały rok do pobrania za darmo, zobacz sobie - http://pitprojekt.pl Tak więc wcale nie musisz za nie specjalnie płacić. Funkcjonalności będą takie same.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 15:06
    ja rozliczam rowniez przez apke jak uzytkownik powyzej
    Cytuj Zgłoś
  • 21.02.2017 - 16:47
    A jak wyglada sytuacja z rozliczeniem pitu, gdy maz byl pol roku w Anglii ? Kogo polecicie do rozliczenia?
    Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2017 - 11:13
    ja to jestem totalna noga jeśli chodzi o takie rzeczy... jeszcze nie tak dawno nie wiedziałam co to jest numer nip i dopiero tu doczytałam https://6krokow.pl/co-to-jest-numer-nip-firmy-jak-sprawdzic-nip-pl-ue/ :D
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 06.07.2017 - 12:33
    A po co totalnej nodze (przeciętnemu zjadaczowi chleba) wiedzieć co to jest NIP?
    Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2017 - 15:39
    Endrju napisał/a:
    A po co totalnej nodze (przeciętnemu zjadaczowi chleba) wiedzieć co to jest NIP?
    No bo będę pracować w Norwegii. I jak się rejestrowałam w biurze pośrednictwa pracy, to mnie pytali m.in o NIP.
    Teraz nie korzystam już z żadnych tego typu biur, bo pracę mam już załatwioną, tylko w razie jakichś wątpliwości formalnych i związanych z prawem pracy kontaktuję się z firmą Norlink.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2017 - 11:53
    Ja się rozliczałam na stronie ministerstwa. To chyba najszybszy i najprostszy sposób.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.09.2017 - 8:33
    stacja benzynowa w zakliczynie, tanio szybko i w dodatku cisnienie sprawdza za free
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2018 - 17:01
    Dokładnie , najłatwiej i najprościej jest się rozliczyć przez internet samemu , stron i programów jest od groma . Ja od kilku lat sam się rozliczam i nie muszę nigdzie chodzić z pitem .
    Kopię rozliczonego pita można sobie wydrukować ( ale po co ? ) a potwierdzenie wysłanego rozliczenia dostaje się z skarbówki na maila .
    Ja używam od lat tego samego programu to w systemie już są wszystkie moje dane i całej rodziny to nic nie muszę wpisywać , tak że w tym roku tylko wpiszę nowe kwoty dochodu i rozliczenie złożone w 5 minut bez wychodzenia z domu .
    Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2018 - 11:35
    Najlepiej osobiście przez internet. Programy do rozliczania nie są trudne więc można to spokojnie zrobić samodzielnie.
    2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz