Forum » Wolne Myśli

Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

  • Mar Swi 4 lut 2012

    Gdzie w Myślenicach tanio i szybko rozliczę pit, może ktoś wie o jakims biurze???

    23 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Na Słowackiego , tam gdzie pobiera sie krew itp. to dzwi dalej. Szybko i w miare tanio chyba 30 zł płacilam w tamtym roku

    7 21 Cytuj
  • 4 lut 2012

    a w szkołach uczą "układu moczowego pantofelka", zamiast np. rozliczania PIT-u.

    29 5 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Pobierz program i sam Ci zrobi,to takie proste.

    20 7 Cytuj
  • Jan Płoszczyca 4 lut 2012

    Caritas rozlicza za 1%, a ja też: na rzecz ogniska IMANI

    10 17 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Polecam program że strony ministerstwa. Wypełniasz i wysyłasz nie wychodząc z domu. Nie rozumiem ludzi którzy potrafią korzystać z komputera a nadal wypełniają pity u znajomych czy za opłata. Mnie nikt nigdy tego nie uczył a sam się rozliczan online. To proste

    19 2 Cytuj
  • adzygmunt 5 lut 2012

    http://www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl/
    Tutaj masz dwie pełne instrukcje jak wypełnić PIT i wysłać elektronicznie

    2 15 Cytuj
  • 6 lut 2012

    samemu.

    13 6 Cytuj
  • Dorota Gabryś 7 lut 2012

    Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)

    5 37 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    [quote=adzygmunt] http://www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl/
    Tutaj masz dwie pełne instrukcje jak wypełnić PIT i wysłać elektronicznie [/quote]
    No można u nich rozliczyć. Trzeba SOBIE pomagać...

    3 10 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Ja rozliczam za 1% przekazuje go swojemu TATE on mnie i tak sie kreci :)

    3 8 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=Doti] Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku) [/quote]

    to jednak nie za darmo tylko za 1%... wstydz sie, zeby takie rzeczy pisac na forum. totalna reklama

    25 12 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: mama] Doti napisał/a: Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)

    to jednak nie za darmo tylko za 1%... wstydz sie, zeby takie rzeczy pisac na forum. totalna reklama [/quote]

    A czemu trzech postów wyżej pani się nie czepia też reklama. Tylko akurat postu Doti, szczerze napisała

    6 17 Cytuj
  • 15 lut 2012

    A w którym to jest miejscu?

    18 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: katolik] gość: mama napisał/a: Doti napisał/a: Caritas Betania, będzie rozliczać Pity od 20 lutego za darmo (w zamian za 1% podatku)

    to jednak nie za darmo tylko za 1%... wstydz sie, zeby takie rzeczy pisac na forum. totalna reklama

    A czemu trzech postów wyżej pani się nie czepia też reklama. Tylko akurat postu Doti, szczerze napisała [/quote]
    Może dlatego, że powyżej nikt nie pisze za darmo a dalej że za 1 %. nic nie ma za darmo!!!!! najlepiej rozliczyć się samodzielnie korzystając z programu na stronie ministerstwa!!! sam policzy !!!!

    23 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Mam pytanie, czy ktoś korzystał w ubiegłym roku z usługi tej Caritas Betanii, bo ciekaw jestem czy dobrze rozliczają. No i kto tam w ogóle rozlicza? Może jakieś znane osoby, które prowadzą biura rachunkowe? Pytam, bo w sumie nie zależy mi na tym kto dostanie mój 1%, a tam niedaleko jest parking. Zależy mi tylko na tym aby moje rozliczenie robiła osoba kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna.

    5 6 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Rozliczają osoby pracujące w księgowości, a także po szkole ekonomicznej. Ja rozliczałam w tamtym i tym roku i dobrze to zrobili.

    5 23 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Ja cie rozlicze 200 pln i masz zrobiony wszystkie odliczenia biore na siebie ty tylko dopłacasz podatek Pozdrawiam.

    2 12 Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=gość: Katoliczka] Rozliczają osoby pracujące w księgowości, a także po szkole ekonomicznej. Ja rozliczałam w tamtym i tym roku i dobrze to zrobili. [/quote]

    A ja się w ubiegłym roku rozliczałam i nie mam tak dobrej opinii. Może i w księgowości, ale pracowały. W tym roku ściągam program i sama się rozliczę! W domeczku, z kawusią i ciepłych bamboszkach!!!!!!!!!!!

    17 4 Cytuj
  • 13 mar 2012

    Pisz na meila: alicja.k7@interia.pl szybko i tanio rozliczę pita:) Podam nr telefonu i się dogadamy:)

    2 10 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=gość: McGregor] Mam pytanie, czy ktoś korzystał w ubiegłym roku z usługi tej Caritas Betanii, bo ciekaw jestem czy dobrze rozliczają. No i kto tam w ogóle rozlicza? Może jakieś znane osoby, które prowadzą biura rachunkowe? Pytam, bo w sumie nie zależy mi na tym kto dostanie mój 1%, a tam niedaleko jest parking. Zależy mi tylko na tym aby moje rozliczenie robiła osoba kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna. [/quote]

    Byłam i nie mogę powiedzieć że rozmawiałam z doradcami podatkowymi. Raczej nie polecam.

    16 4 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote Byłam i nie mogę powiedzieć że rozmawiałam z doradcami podatkowymi. Raczej nie polecam. [/quote]

    Podzielam opinię. Moi Rodzice uparli się aby tam iść i poszli. Nie mieli żadnych specjalnych odliczeń , jak to starsi ludzie i był z tym rozliczeniem kłopot, pani musiała zabrać dokumenty do domu aby dokonać rozliczenia, które można zrobić w 10 - 15 min. Ja również nie polecam.

    20 2 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Gdzie w Myślenicach tanio i szybko rozliczę pit, może ktoś wie o jakims biurze???

    7 Cytuj
  • Marzena 6 lut 2013

    Najlepsze biuro w Myślenicach znajduje się na ulicy Słowackiego 23, nazywa się TAXPOINT

    2 19 Cytuj
  • 6 lut 2013

    Ludzie - rozliczajcie się sami, np.z jakimś darmowym programem ściągniętym z sieci wybierając kreatora, to bardzo proste:)

    10 2 Cytuj

Odpowiedz