Forum » Wolne Myśli

Meteoryty w Rosji

  • Def Ibrylator 15 lut 2013

    Chciałem powiedzieć, iż uważam, że spadające meteoryty w Rosji są wynikiem zamachu i należy powołać komisję na czele z Panem specjalistą, Antonim Macierewiczem.

    Przeanalizowałem wszelkie filmy związane z tym wydarzeniem i uważam, że z chmur nie mogą spadać takie kamienie, bo przecież chmury nie są z kamieni zrobione. Co udowodni wyżej wymieniony Pan.

    Proszę o poparcie i proszę poruszyć tą sprawę, gdy pojawi się u nas w sobotę.

    22 15 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Na pewno tysiac lat temu, gdyby to samo zjawisko nastapiło w basenie Morza Śródziemnego, zwiastowało by nadejście kolejnego proroka. Dzisiaj, ponieważ mamy Komisję Maciarewicza, proroctwo zostanie natychmiast obalone natomiast jest okazja aby zjawisko to połączyć z zamachem smoleńskim a w jaki sposób to już zostawiam expertom Maciarewicza.

    7 3 Cytuj
  • 15 lut 2013

    defibylator weź ty sie w garśc i z czego innego sobie jaja rób a nie z katastrofy smolenskiej

    9 7 Cytuj
  • Def Ibrylator 15 lut 2013
    pisowiec napisał/a:

    defibylator weź ty sie w garśc i z czego innego sobie jaja rób a nie z katastrofy smolenskiej

    Kochany, ja sobie nie robię jaj z katastrofy smoleńskiej, tylko z tych, którzy z katastrofy robią szopkę i cyrk, na którym dźwigają swoją podupadającą renomę. Ja sobie robię jaja z tych, którzy wykorzystują narodową tragedię do własnych, podłych celów. Parszywe polityczne ochłapy człowiecze.

    ... które jeszcze przyjeżdżają niebawem do Myślenic.

    10 5 Cytuj
  • 15 lut 2013

    wielkie brawa !!!!!!def_ibrylator :)

    7 5 Cytuj
  • 15 lut 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    Chciałem powiedzieć, iż uważam, że spadające meteoryty w Rosji są wynikiem zamachu i należy powołać komisję na czele z Panem specjalistą, Antonim Macierewiczem.

    Przeanalizowałem wszelkie filmy związane z tym wydarzeniem i uważam, że z chmur nie mogą spadać takie kamienie, bo przecież chmury nie są z kamieni zrobione. Co udowodni wyżej wymieniony Pan.

    Proszę o poparcie i proszę poruszyć tą sprawę, gdy pojawi się u nas w sobotę.

    Polecam pana macierewicza razem z Lechem K.na pewno winny będzie pan T.

    4 4 Cytuj
  • ania 16 lut 2013

    Wy się smiejcie, ale to musiała być niezła zaskoczka dla rosjan, początkowo myśleli, że to amerykance.
    Putin musiał być blisko naciśnięcia czerwonego guzika. A wtedy ... no właśnie, co wtedy?

    6 2 Cytuj
  • 16 lut 2013

    Macierwicz podobno nie przyjedzie. Polecial na miejsce zamachu, ktore media Tuska nazwaly spadajacymi meteorytami. Podobno zdarzenie to jest scisle powiazane z ulamana wierzba smolenska a wszystko to wie w wyniku doniesien specjalnego oddzialu wywiadowczo-taktycznego moher-schturm pink beret.

    3 4 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Macierwicz podobno nie przyjedzie. Polecial na miejsce zamachu, ktore media Tuska nazwaly spadajacymi meteorytami. Podobno zdarzenie to jest scisle powiazane z ulamana wierzba smolenska a wszystko to wie w wyniku doniesien specjalnego oddzialu wywiadowczo-taktycznego moher-schturm pink beret.

    potwierdzone info - nie bedzie macierewicza za to przyjedzie palikot. bedzie opowiadal o zaletach zwiazkow partnerskich w ramach programu "inni inaczej - czyli związki homoseksualne w małych społecznościach". projekt dofinansuje ue a myslenice beda miastem eksperymentalnym tego projektu

    7 2 Cytuj
  • 16 lut 2013

    czy to prawda, że Maciarewicz ma przywieźć do Myślenic ten górny pień brzozy w którym były ładunki wybuchowe?

    6 2 Cytuj
  • 16 lut 2013

    Podobno ta "wierzba" czy Brzoza jako ją nietrafnie nazwano, to eksperymentalne drzewo stworzone w Strefie 37 pod Jakuckiem. Właściwości czarnej dziury jakimi charakteryzuje się eksperymentalne drzewo, powodują przeniesienie się celu ataku w inny wymiar, więc zachodzi przypuszczenie, iż tam gdzie domniemamy, że mamy do czynienia z zamachem, na prawdę mamy do czynienia jedynie z uprowadzeniem - mówi w jedynej ze stacji znany profesor, chcący pozostać anonimowym, przypuszczalnie ze strachu przed wierzbą. Eksperymenty z "meteorytami" prawdopodobnie są z tym ściśle powiązane.

    DARY NA CELE KULTU RELIGIJNEGO:
    Fundacja Lux Veritatis we Wrocławiu
    Oddział w Toruniu
    65 1320 1120 2585 4660 2000 0002

    3 3 Cytuj
  • 16 lut 2013

    był ten macierewicz czy go nie było?

    2 3 Cytuj
  • 17 lut 2013
    pawka napisał/a:

    był ten macierewicz czy go nie było?

    a co to zmienia ?

    bartek napisał/a:

    Mecenas napisał/a:Macierwicz podobno nie przyjedzie. Polecial na miejsce zamachu, ktore media Tuska nazwaly spadajacymi meteorytami. Podobno zdarzenie to jest scisle powiazane z ulamana wierzba smolenska a wszystko to wie w wyniku doniesien specjalnego oddzialu wywiadowczo-taktycznego moher-schturm pink beret.potwierdzone info - nie bedzie macierewicza za to przyjedzie palikot. bedzie opowiadal o zaletach zwiazkow partnerskich w ramach programu "inni inaczej - czyli związki homoseksualne w małych społecznościach". projekt dofinansuje ue a myslenice beda miastem eksperymentalnym tego projektu

    tos mnie Bartek ubawił, ale bym się nie zdziwił gdyby do tego doszło :-), przesz u nas to nie ma o czym rozmawiać i na czym się skupić .... same sukcesy , wszyscy wszystkich poklepują po plecach nawet wtedy jak bezrobotni poklepują po plecach bide.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz