Forum » Wolne Myśli

MAPA ULIC

  • adzygmunt 22 mar 2013

    Czas na zmianę mapy ulic myślenickich. Aktualizacja pilnie potrzebna. GPS-y nadążają, nasi kartografowie nie!

    7 11 Cytuj
  • 24 mar 2013

    A jakich ulic Ci brakuje na mapach?

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2013

    adzygmuncie, myślisz że kartografowie czytają forum? Jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś się do odpowiedniej instytucji. Forum służy do swobodnej wymiany myśli i informacji a nie jest dziennikiem podawczym.

    9 4 Cytuj
  • adzygmunt 26 mar 2013

    Mapa powinna być aktywna, działać jak wyszukiwarka.
    Gdzie są na mapce ronda? Podobno są już nazwy,, tylko gdzie je znajdę?
    Mapa nie jest dla mnie, bo jako tako znam Myślenice, tylko dla przejeżdżających, przyjeżdżających, turystów, wczasowiczów, etc!
    Qantico - "obśmiałem się jak mrówka".

    2 3 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Posiadam mapę Myślenic, na której są oba ronda na ul. Słowackiego (koło strażnicy jeszcze nie ma) i o dziwo nie ma ronda na Żromskiego-Reja. Natomiast jest ulica Solidarności, której w rzeczywistości nie ma.
    Mapę wydało PiW Ostoja, dostałem ją w punkcie informacji turystycznej.

    1 1 Cytuj
  • 27 mar 2013

    adzygmunt@

    Gratuluję dobrego humoru i mocnych argumentów w dyskusji. Po Twoim poście na forum na pewno mapa ulic zostanie w mgnieniu oka zaktualizowana.

    Od aktualizacji są odpowiednie instytucje a nie posty na forum ;)

    4 6 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Wiem. Długa zima, chłodne i mgliste dni, brak słońca. To wszystko powoduje depresję i negatywne nastawienie do wszystkiego.
    Qantico. To minie. Bądź optymistą.

    1 2 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Czuję się bardzo dobrze mimo przedłużającej się zimy :)

    W swoich postach chciałem tylko zwrócić uwagę, że wypisywanie pobożnych życzeń w wirtualnym świecie jakim jest m.in. to forum nie przynosi nic dobrego oprócz wymiany mniej lub bardziej zasadnych argumentów, a takie jak ta i tej podobne dyskusje kończą się kłótnią forumowiczów.

    Żeby rozwiązać problem nieaktualnych map i wile innych problematycznych spraw zgłaszanych na forum należy wylogować się z miasto-info i wejść do świata rzeczywistego i tam podjąć odpowiednie działania zmierzające do rozwiązania poruszanego problemu. A tak skończy się ta dyskusja jak zwykle - totalnym offtopem.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz