Forum » Wolne Myśli Nad morze z małym dzieckiem...

• 11.04.2013 - 12:29
    Witam! może macie jakieś sprawdzone miejscowości nad morzem, wybieram się z małym dzieckiem i nie wiem co wybrać Krynicę Morską, Władysławowo... Chodzi mi głównie o to aby to było w miarę najbliżej.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 12:35
    Ja co roku jeżdżę do Grzybowa koło Kołobrzegu - jest pięknie ! plaża jest szeroka i czysta. Blisko jest wszystko co potrzeba , sklepy , restauracje. Dzieciaki mają sporo atrakcji a mimo to jest spokojnie i nie ma nadmiernego ruchu. Ja polecam !
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 12:56
    ja proponuje Chorwacje prawie taka sama odległość a pogoda całkiem inna słonko na zupełnie inna Polecam !
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 13:23
    Myślałam nad Chorwacją ale będą to nasze pierwsze wakacje z dzieckiem i jednak wolała bym na pierwszy raz Polskie morze :)
    anginsan1983 dziękuję a czy masz jakiś sprawdzony nie za drogi nocleg?

Ktoś jeszcze coś doradzi?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 14:59
    Ja przez kilka lat jeździłem do Rogowa, to kilka kilometrów na zachód za Grzybowem (trzeba jechać dalej tą samą drogą) niemalże nad samą plażą kobieta wynajmuje w domu pokoje, czysto, niedrogo, dostępna kuchnia ale można zamówić posiłki domowe, wokół domu ogród, miejsce na grilla, ognisko, rozbicie namiotu i zaparkowanie auta, plaża szeroka, nie przeludniona, do spacerów las sosnowy wzdłuż wybrzeża. Gospodarze nieinwazyjni - doskonale wspominam więc szczerze polecam. Dobre miejsce na wypady do okolicznych miasteczek (Trzęsacz - resztki kościoła na skarpie, Mrzeżyno - port rybacki, w samym Rogowie jezioro Resko - można wypożyczyć kajak, itp) Na priv mogę podać kontakt.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 17:02
    Chętnie, poproszę o namiary mogą się przydać :) marzena_90@wp.pl
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 18:10
    wysłałem maila, daj znać czy doszło
    2 Cytuj Zgłoś
  • ania 11.04.2013 - 19:54
    Mielno, leśny resort, fantastyczne domki, cisza, właściciele pilnują, żeby nie było rozwrzeszczanej, nabombionej młodzieży. 50 m do plaży, 100 m do miasta, kupa atrakcji, wesołe miasteczko, rowery, żagle na jamnie, blisko do kołobrzegu, byłam oczarowana tym ośrodkiem, w lesie na wydmie, cisza, zieleń sosny, świerki, plac zabaw dla dzieci, grille, miejsce pod ognisko, domki wyposażone w lezaki, parawany, jest wszystko. Mieli otworzyć stołówkę, w zeszłym roku, polecam domek 56. Jest na uboczu. Ech wakacje.
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 20:33
    a może Świnoujście? ja tam co roku jeżdżę i jest super :)
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2013 - 20:42
    privateer - dzięki doszło:)
    anula - wygląda kusząco:) Byłam z mężem (dzidzia w brzuszku) 2 lata temu w Mielnie i nie wspominam dobrze drogi do ale to może dlatego że wybraliśmy się przez Niemcy i tam troszkę pobłądziliśmy, a że były to początki ciąży mój żołądek troszkę szwankował:P za to samo Mielno wspominam ok
    kasq - hmm... Świnoujście wydaje mi się daleko :/
    4 Cytuj Zgłoś
  • ania 11.04.2013 - 23:54
    marzenta_90 napisał/a:
    privateer - dzięki doszło:)
    anula - wygląda kusząco:) Byłam z mężem (dzidzia w brzuszku) 2 lata temu w Mielnie i nie wspominam dobrze drogi do ale to może dlatego że wybraliśmy się przez Niemcy i tam troszkę pobłądziliśmy, a że były to początki ciąży mój żołądek troszkę szwankował:P za to samo Mielno wspominam ok
    kasq - hmm... Świnoujście wydaje mi się daleko :/
    To trochę na około ;). Wrocław-Poznań-Szczecinek-Koszalin 7 godzin.
    Byłam kiedyś z dziećmi, pociągiem mi się zechciało, że niby dzieci rzadko komunikacja publiczną. 22 godziny w pociągu, dzieciaki wscieku tylka chciały dostać o mnie nie wspomnę. Potem jeszcze tylko raz się dałam namówić na pociąg -do poznania, z krakowa 12 godzin, planowo miało być 6, w drogę powrotna udalam się pks-em 4, 5 godziny z przerwami na siku. Do pociągu nigdy więcej nie wsiade.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2013 - 11:16
    marzenta_90 napisał/a:
    Myślałam nad Chorwacją ale będą to nasze pierwsze wakacje z dzieckiem i jednak wolała bym na pierwszy raz Polskie morze :)

W tamtym roku byliśmy u naprawdę miłych ludzi , całkiem niedrogo. Dom z ogrodem , czyściutko..
    Podam mój telefon , zadzwoń to dam Ci namiary. 506279091 Ania
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2013 - 11:58
    marzenta_90 napisał/a:

W tamtym roku byliśmy u naprawdę miłych ludzi , było czysto , mieli duży ogród , naprawdę godne polecenia.
    Podam @ , napisz to podam Ci więcej szczegółów i namiary , jeżeli jesteś zainteresowana.
    tomek.moto@vp.pl Ania
    1 Cytuj Zgłoś
  • 05.07.2013 - 17:12
    A niechorze? mam tam sprawdzony nocleg - KORMORAN- dom wczasowy blisko plazy i centrum. Ja tam z moimi robaczkami jezdze :)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2013 - 9:31
    Polecam Mrzeżyno, głównie plażę spod jednostki wojskowej (300m przez piękny sosnowy las), Pogorzelica, Niechorze czy Rewal to dla mnie jakaś masakra. Jakbym w Galerii krakowskiej wypoczywał, nie brakuje nawet ciupag z Rewala nota bene jak bursztynów na Krupówkach :-)
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Kazierz Nawara 06.07.2013 - 11:09
    czy może ktoś polecić jeszcze jakieś fajne miejsca na pobyt z dziećmi????
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2013 - 12:06
    Polecam Władysławowo....czysto, dużo atrakcji, jedzenie w przystępnych cenach...co krok knajpy serwujące obiady dnia dwu daniowe za 10-12zł ...Ale nad naszym Bałtykiem jest mnóstwo takich miejsc, które oferują wiele atrakcji...Urok urlopu nad morzem tkwi przede wszystkim w pogodzie...Jeśli pogoda nie wypali to niestety nad morzem dzieci się raczej wynudzą
    ...
    2 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2013 - 23:34
    Witam! My właśnie po wakacjach :) Pojechaliśmy do Władysławowa, było bardzo fajnie, pogoda nam dopisała a przede wszystkim mój mały szkrab zadowolony :)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2013 - 23:36
    mle6669 napisał/a:
    A niechorze? mam tam sprawdzony nocleg - KORMORAN- dom wczasowy blisko plazy i centrum. Ja tam z moimi robaczkami jezdze :)
    stronkę zapisałam, może się przyda w przyszłym roku ;)
    2 Cytuj Zgłoś
  • Ewa 22.08.2013 - 17:49
    My byliśmy z 3 miesięczną córeczką w Łebie :)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2014 - 19:48
    Nie wiem jak dla małego dziecka, ale dla trochę większych 5-10 latków w Łebie jest dużo atrakcji i jadąc tam wiem, że nie będzie "mamooo nudzi nam sie" Jest muzeum motyli, powerparki, aquaparki, wystawy, place zabaw itd. Jeśli chodzi o nocleg to polecam wejsć na http://www.przymorzu.pl/leba i tam są domki Kryspi. Nam bardzo pasowały.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2014 - 23:41
    Ja od lat jeżdżę do Świnoujścia. Właściwie to od czasów studenckich. Najpierw na domki lub pod namiot, później zdarzyło się w hotelu, a teraz zabieram narzeczoną, a niedługo żonę i naszego potomka do Świnoujścia. Z dzieckiem najlepiej sprawdza się apartament i ja polecam te w Willi Regina Maris – my mieszkaliśmy w tym: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/156_736
    Z dzieckiem fajnie sprawdza się kuchnia, ale i osobny pokój – mogliśmy zająć się sobą.
    Blisko do plaży i jest parawan na stanie.
    Niestety, nie można zabierać zwierząt – a szkoda, bo zwykle nasz ludojad podróżuje z nami ;)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.05.2014 - 13:47
    ceny jak z kosmosu w tych apartamentach, dodać do tego "super" pogodę, zimne morze i bardzo udane wakacje wyjdą!!!!
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2014 - 14:41
    A jakieś sensowne pole namiotowe możecie polecić? Najlepiej okolice Ustki, ale niekoniecznie.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 13.07.2014 - 12:49
    muza to hawaje hhheeheh
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2014 - 7:10
    my właśnie wróciliśmy z Jastarni, prócz pogody mieliśmy świetny ośrodek- blisko centrum, a zarazem cisza i spokój i najważniejsze,że dzieciaki miały tam co robić, bo ośrodek posiada własne place zabaw. polecam nie tylko na wakacje ale też na weekendowy wypad
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2014 - 14:30
    kustosz421 napisał/a:
    my właśnie wróciliśmy z Jastarni, prócz pogody mieliśmy świetny ośrodek- blisko centrum, a zarazem cisza i spokój i najważniejsze,że dzieciaki miały tam co robić, bo ośrodek posiada własne place zabaw. polecam nie tylko na wakacje ale też na weekendowy wypad
    Jaki ośrodek, i jakie ceny?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.10.2016 - 13:33

Sporo atrakcji mają w Aquapark Reda. Byłam tam parę tygodni temu pierwszy raz w życiu i na pewno jeszcze wrócę. Jest strefa dla dorosłych, jest dużo stres typowo dla dzieci. Co ciekawe tam można nawet sobie przenocować. Jest takie wydzielone miejsce jak Green Village. Kusi mnie to, pewnie zabierzemy dzieci na taki wypad z mężem.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 08.04.2017 - 8:40
    To ja polecam zalew w Dobczycach.

mspanc.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 13.04.2017 - 15:47
    ja rowniez
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.05.2017 - 22:23
    A ja polecam Karwię i ośrodek Duet II, tam są domki-wychodzisz z ośrodka, przechodzisz przez drogę i wąski pas lasku i jesteś na plaży-dosłownie 200-300 metrów. Jak się jest z małym dzieckiem to ważne, że w 5 minut możesz skoczyć na kwaterę. A na niepogodę mają tam świetlicę z milionem zabawek dla dzieci, nawet rowerki itp.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2017 - 8:07
    Zielona Polana, miejscowość Łączki, w Bieszczadach.
    4 dni poniżej tysiaka za 2+2. A pensjonat z taką ofertą, jaką mieliśmy w zagranicznych hotelach. Mają tam dosłownie wszystko. Łącznie z basenem, własną plażą, mini klubem i animacjami. Co by się nie działo z pogodą, to na pewno będą dla was udane wakacje. Powodzenia ;-)
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2017 - 11:54
    A może Wyspa Wolin? Myślę, że to dobre miejsce na wakacje z dzieciakami.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • Ilona Woźniak 31.08.2017 - 10:07
    A jak już wybieracie się z dzieckiem na wakacje, teraz, czy za rok, czy na jakiś wypad weekendowy, to warto wiedzieć co ze sobą zabrać. Listę rzeczy do zabrania znajdziecie w artykule: https://mamisie.pl/smartblog/18_Pierwsze-wakacje-z-niemowlakiem-co-zabrac.html
    2 Cytuj Zgłoś
  • 08.09.2017 - 22:26
    My z naszą dwójką dzieci byliśmy w tym roku na wakacjach w Ustce, a zatrzymaliśmy się w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl, który jak najbardziej jest przyjazny dzieciom. Maluchy miały wiele atrakcji, więc się nie nudziły a my z mężem i znajomymi relaksowaliśmy się w hotelowym spa. Wspaniałe miejsce na taki rodzinny wyjazd :)
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 11.09.2017 - 14:48
    A łyżka na to: Niemożliwe!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.09.2017 - 6:19
    Oooo tak USTKA jest z cala pewnoscia wspanialym miejscem na wyjazd zwlaszcza kiedy sie jeszcze plywac nie umie
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.09.2017 - 12:02
    marzenta_90 napisał/a:
    Witam! może macie jakieś sprawdzone miejscowości nad morzem, wybieram się z małym dzieckiem i nie wiem co wybrać Krynicę Morską, Władysławowo... Chodzi mi głównie o to aby to było w miarę najbliżej.
    Znajomi jeżdżą do Pustkowa i bardzo sobie chwalą. W Krynicy też jest super, chociaż chyba najlepsze są takie mniej popularne miejscowości, żeby nie było tłumów.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz