Forum » Wolne Myśli Gdzie można sprzedać ciuchy ?

• 01.07.2013 - 2:33
    Nic mi z ciuchów, których wgl nie nosze. Sprzedałabym je nawet za 4 zł ;) Jest więc gdzieś w Myślenicach jakiś lumpeks czy cokolwiek gdzie można je oddać za parę złotych ?
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2013 - 8:35
    w Myślenicach raczej nic takiego nie ma. można próbować na jakichś stronach typu gumtree czy tablica , jak się coś komuś spodoba to masz szczęście
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 03.07.2013 - 11:15
    Ehehe napisał/a:
    Nic mi z ciuchów, których wgl nie nosze. Sprzedałabym je nawet za 4 zł ;) Jest więc gdzieś w Myślenicach jakiś lumpeks czy cokolwiek gdzie można je oddać za parę złotych ?
    Oddaj na biednych. Co Ci z 4 zł za ciucha.
    9 5 Cytuj Zgłoś
  • 11.02.2014 - 23:31
    Sprzedaj w necie, np. na libro24. Tak jest chyba najszybciej, najprościej i najpewniej, że coś zarobisz. Ja bym się nie zastanawiał.
    1 Cytuj Zgłoś
  • Rafał 25.03.2014 - 10:56
    Na Allegro :D polecam najskuteczneijszy i najwygodniejszy sposob :)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2014 - 13:52
    rafik_78 napisał/a:
    Na Allegro :D polecam najskuteczneijszy i najwygodniejszy sposob :)
    dokladnie!

Alelegro to jest najlepsze miejsce do sprzedawania niechcianych rzeczy :)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 04.08.2014 - 11:49
    Szczerze mówiąc to zawsze mnie bardziej interesowało gdzie można kupić dobre ciuchy i różne dodatki. Astatnio nawet wyczaiłam bardzo ciekawą stronkę z torebkami listonoszkami
    Wydaje mi się, że na Allegro istnieje taka możliwość. Bo zawsze co tam zaglądam to widzę jakieś "mega paki" :-)
    2 Cytuj Zgłoś
  • Paulina 04.08.2014 - 19:56
    W Myślenicach (niedaleko basenu i ZUSu) jest ciucholand, w którym skupują ubrania. Robią to w wyznaczonych terminach. Teraz przyjmowali chyba 1. sierpnia. Należy podejść i dopytać o szczegóły.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2014 - 0:04
    palinka22051992 napisał/a:
    W Myślenicach (niedaleko basenu i ZUSu) jest ciucholand, w którym skupują ubrania. Robią to w wyznaczonych terminach. Teraz przyjmowali chyba 1. sierpnia. Należy podejść i dopytać o szczegóły.
    Nie wie ktoś za ile skupują? ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Paulina 10.08.2014 - 20:54
    Z tego co wiem, to ceny ustala się z Panią, która tam sprzedaje.
    Cytuj Zgłoś
  • 21.09.2015 - 9:35
    haneczkaxx napisał/a:
    Szczerze mówiąc to zawsze mnie bardziej interesowało gdzie można kupić dobre ciuchy i różne dodatki. Astatnio nawet wyczaiłam bardzo ciekawą stronkę z torebkami listonoszkami
    Wydaje mi się, że na Allegro istnieje taka możliwość. Bo zawsze co tam zaglądam to widzę jakieś "mega paki" :- )
    Być może można spróbować kupić na eBay, Amazon, lub w sklepie
    Cytuj Zgłoś
  • Ruch Społeczny 21.09.2015 - 14:12
    Eee tam, w internecie nie pojdzie, szkoda zachodu. Wywies ogloszenie na tablicy albo jakis chwytny szyldek przed chata, w tym drugim przypadku bedzie najskuteczniej.
    Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2017 - 19:22
    w necie spróbuj. allegra i te wszystkie inne chętnie wsysają takie rzeczy w takich cenach. albo załuż swój lumpeks internetowy? może to być fajna sprawa. chwytliwa nazwa firmy (tutaj coś znajdziesz: https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24 ) troche reklamy i będzie sie krecić
    1 Cytuj Zgłoś
  • jeden język a dwoje uszu 16.07.2017 - 22:14
    A ja myślę, że ty żyjesz właśnie z reklam po różnych forach - jak czytam wszystkie twoje wpisy na forum
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2017 - 14:44
    allegro, olx, vinted, grupy sprzedażowe na facebook.com
    Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2017 - 13:10
    Na Facebook są różne grupy sprzedażowe. Ja zawsze tam wystawiam ciuszki.
    Cytuj Zgłoś
  • 27.09.2017 - 12:04
    Ehehe napisał/a:
    Może spróbuj założyć konto i sprzedać je w sieci? Czasami w domach kultury robią ,,garażowe wyprzedaże" jeśli nie, to może zainspirujesz ich aby założyć?
    Cytuj Zgłoś
  • 25.10.2017 - 10:23
    Warto wejść do jakiego second handu i zapytać czy nie kupią. A jeśli nie to zrobić zdjęcie i wrzucić na np. na allegro.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz