Forum » Wolne Myśli

Polskie napoje

  • 27 wrz 2013

    Miałem kiedyś gości w domu i na stole stał napój Finlandia. Zaproponowałem eksperyment i przyniosłem coś nowego w butelce owiniętej serwetą. Po próbie wszyscy uczestnicy stwierdzili że to spod serwety jest lepsze. Wtedy serwetę usunąłem i ukazał się napój Krupnik.
    Biesiadnicy z podziwem popatrzyli na markę po czym większość przeszła na Finlandię, tylko jeden biesiadnik stwierdził, że popiera polskie produkty i został przy tej "doświadczalnej" marce.
    Proponuję jeszcze zrobić degustację napoi Absolut kontra Żubrówka i o wynikach poinformować.

    5 5 Cytuj
  • 27 wrz 2013
    bono napisał/a:

    Miałem kiedyś gości w domu i na stole stał napój Finlandia. Zaproponowałem eksperyment i przyniosłem coś nowego w butelce owiniętej serwetą. Po próbie wszyscy uczestnicy stwierdzili że to spod serwety jest lepsze. Wtedy serwetę usunąłem i ukazał się napój Krupnik.
    Biesiadnicy z podziwem popatrzyli na markę po czym większość przeszła na Finlandię, tylko jeden biesiadnik stwierdził, że popiera polskie produkty i został przy tej "doświadczalnej" marce.
    Proponuję jeszcze zrobić degustację napoi Absolut kontra Żubrówka i o wynikach poinformować.

    Dobre bo polskie :)

    2 4 Cytuj
  • Inżynier Monk 28 wrz 2013

    Wielu wybierze Finlandię kierując się perspektywą dnia następnego.
    Wódki nie pije się dla smaku. A kac kacowi nie równy.

    14 1 Cytuj
  • 28 wrz 2013
    Sfor napisał/a:

    Wielu wybierze Finlandię kierując się perspektywą dnia następnego.
    Wódki nie pije się dla smaku. A kac kacowi nie równy.

    Masz rację po Finlandi kac Cię nie dopadnie.

    8 Cytuj
  • 28 wrz 2013
    Sfor napisał/a:

    Wódki nie pije się dla smaku. .

    Odpowiem żartobliwie cytatem z kawału; "no chyba, że ty"

    3 3 Cytuj
  • Inżynier Monk 28 wrz 2013

    No to gratuluje Ci smaku, przyznam, że wyszukany.

    7 2 Cytuj
  • 29 wrz 2013

    a od kiedy to finlandia,absolut,zubrowka,czy krupnik jest napojem-hahahahaha

    3 9 Cytuj
  • 29 wrz 2013

    Alkohole to są związki chemiczne a wódka, piwo, wino itp to są napoje zawierające alkohol etylowy. Kiedy starasz się o koncesję to starasz się o zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych.
    Nawet wikipedia definiuje napój jako "płyn przeznaczony do konsumpcji przez człowieka".
    Jak więc inaczej można nazwać wódkę?..

    4 Cytuj
  • 30 wrz 2013
    mieszkaniec napisał/a:

    Alkohole to są związki chemiczne a wódka, piwo, wino itp to są napoje zawierające alkohol etylowy. Kiedy starasz się o koncesję to starasz się o zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych.
    Nawet wikipedia definiuje napój jako "płyn przeznaczony do konsumpcji przez człowieka".
    Jak więc inaczej można nazwać wódkę?..

    Gorzoła:)

    7 1 Cytuj

Odpowiedz