Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 29 lip 2010

    O tak, podgrzewana podłoga bardzo chętnie. Z owadami można poradzić sobie odstraszając je odpowiednio dobranymi ziołami (nie tolerują zapachu niektórych olejków). Tam, gdzie będzie dom jest sporo nietoperzy i ptaków więc może nie będzie plagi komarów i innych bzykaczy;)
    Dobrej nocy Ad:)

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Podgrzewana podłoga, owszem ale energooszczędnie. Z takim założeniem wybudowałem kominek. Oprócz ciepła i wspaniałego klimatu, wmontowane w ciąg wentylacyjny komina miedziane spirale, podłączone w system podgrzewania podłogi dogrzewają całe pomieszczenie, prawie na żądanie. Ot, przyjemne z pożytecznym. I tym właśnie pseudo technicznym bełkotem zburzyłem tak misternie budowany klimat. ;)

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Generalnie wiemy o co Ci chodzi, żeby było ciepło;)

    p.s. w tym roku jeszcze się wstrzymam z malowaniem, co znaczy że mam kominek;)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Ocho, wszyscy poszli spać, to se pogadałem.
    Chyba się zaloguje na forum Białegostoku, może tam jeszcze nie śpią.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    Zaloguj się w Los Angeles. Tam dzień ledwie się zaczął.
    Białystok geograficznie jest już pół godziny do spania wcześnie ułożony. Tam nie ma Ci co szukać, oprócz zielonych płuc Polski

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Cygnusie przestań pakować już te swoje paczki. I tak nie dojdą na czas...
    Nastała pora nocnych sekretów;)
    "Jak nietoperze
    Mamy nocne sekrety,
    Jak nietoperze
    Słuchamy wielkomiejskich ech.
    W nocy dziwnej atmosferze,
    Gdzie rozkoszy księżyc strzeże,
    Krążą ludzie-nietoperze
    Pijąc słodki grzech"
    - Brzechwa Jan "Nietoperze"

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Cóż, senność delikatnie otula mnie swym miękkim i ciepłym kocem... Nocne sekrety będę mieć we śnie czego i Wam życzę. Dobranoc:)

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    Szybko zasnąć, zaczynam rozumieć tę tęsknotę.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    I to by było na dzisiaj tyle. Dobranoc!

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Luna, paczka doszła i to w całości, a to było dla mnie i odbiorcy najważniejsze, dobra nie nudzę. Jednak na marginesiku, kurier strzelał focha i aż się sobie dziwie ze nie wyprowadził mnie swoim zachowaniem z równowagi.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    O choinka już późno, trochę sie zasiedziałem. Może jutro napiszecie co się Wam przyśniło.

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Są takie sny, które chciało by się aby wiecznie trwały, ale niestety, po przebudzeniu często nie zostaje po nich nawet słaby ślad w pamięci.

    Cytuj
  • adzygmunt 31 lip 2010

    Pusto na tym forum dzisiaj. Wszyscy balują?
    Post zaczepny, pewnie dyskusji nie będzie.

    Cytuj
  • adzygmunt 31 lip 2010

    Kiedy wreszcie zrobi się sucho? Co chwilę pada, dobrze, że w miarę jest ciepło.
    Nie pojechałem na rozpoczęcie Jarmarku Dominikańskiego. Lubie tam powłóczyć się po "pchlim targu". Inne stoiska na jedną modłę - jak w całym kraju.
    Mimo, że Stare Miasto zapchane jakoś da się tam jeździć. W przeciwieństwie do M-c Jeden rajd i miasto korkiem stoi!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 31 lip 2010

    Szanowny Panie Adzygmumncie!
    Dzisiaj zapowiedziano w kwestii mokrości, rze nastompio nawałnice do czwartek a puźni upały!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Na pewno chodziło o naszą strefę klimatyczną, czyli równikową;)

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    W korytarzu mam płaszcz pałatkę z czasów kiedy kształcono mię na żołnierza, nowsze gumofilcaki w garażu, parasol wezmę żonie, bo "toten" ma szpiczaste metalowe zakończenie i niestraszna mi burza z "nawałnicom".

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Najnowsze badania amerykańskich naukowców dowodzą, że 1,5% ofiar porażenia piorunem miała parasol z metalowym szpicem;)

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    Już "lete" do garażu spiłować go na okrągło.
    Najnowsze badania rosyjskich badaczy poszły w innym kierunku jak przegnać burze. I posypują srebrnym pyłem chmury. Nad Moskwą zawsze świeci słońce kiedy trzeba!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    "I to by było na tyle",że powtórzę za profesorem mniemanologii stosowanej - zagadka: nazwisko i imię, podpowiedź nie żyje!
    Dobrej nocy ad.

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Za późno na zagadki.

    Forum samo się reguluje i o tej porze jest już mocno wykruszone, pora się wylogować.

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    Tyle się nasiedziałem(musiałem)przed monitorem komputera, że aż mnie bolą oczodoły.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    A ja dopiero, znów zasiadłem. ;)

    Cytuj

Odpowiedz