Forum » Wolne Myśli

Złote Słowa czyli cytat za cytat. Zabawa.

  • 21 paź 2009

    "Miłość jest pełna pułapek. Kiedy chce dać znac o sobie - oślepia światłem i nie pozwala dojrzeć cieni, które to światło tworzy."
    - Paulo Coelho

    Cytuj
  • adzygmunt 21 paź 2009

    Ważną rzeczą w życiu jest wiedzieć, kiedy skorzystać z okazji, ale nie mniej ważne jest wiedzieć, kiedy nie należy niej korzystać. /Peter/

    Cytuj
  • Wojciech 21 paź 2009

    "Kardynalny błąd
    choćby nie wiem kto
    każdy musi zrobić
    byle jak i gdzie
    nie wiem nie mój pech"
    Adam Nowak

    Cytuj
  • adzygmunt 21 paź 2009

    Kiedy śpiewasz otwieraj szeroko buzię! /adzygmunt/

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    " Gdy umrę, wymienią mi dowód osobisty na marmurową informację na grobie w nieznanym miejscu. I uzupełnią dane o nową datę, jedyną, której nie chcę znać. Może popieszczą językiem znicza." Vort

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    "Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości."
    Jim Morrison

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    "Nie, miłość nie jest wszystkim: to nie pokarm, napój, nie sześć godzin snu w nocy i nie dach nad głową, nie koło ratunkowe, którego się łapią tonący, wynurzając się i znowu niknąc. Nie jest tchem zaczerpniętym w duszące się płuca, tlenem dla krwi czy gipsem dla pękniętej kości; A jednak wciąż - w tej chwili także - ktoś się rzuca w objęcia śmierci, woląc ją niż brak miłości." - Edna St. Vincent Millay

    Cytuj
  • adzygmunt 22 paź 2009

    Z dwojga złego nie wybieraj żadnego. /Peter/

    Cytuj
  • 22 paź 2009

    "To, co potępiasz, kiedyś potępi ciebie, a co osądzasz, tym się kiedyś staniesz." - Anthony de Mello

    Cytuj
  • adzygmunt 22 paź 2009

    Nie ten najwięcej cieśla wskóra, który najczęściej stróże wióra. /Peter/

    Cytuj
  • 22 paź 2009

    Z wielka dupą wejdziesz wszędzie ale z wielka buzią nigdzie! /mój teść/

    1 Cytuj
  • 22 paź 2009

    "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje."
    ludowe (?)

    1 Cytuj
  • 22 paź 2009

    "Czasem wykreowana rzeczywistość nie pasuje do żadnych przyjetych norm. Artysta wyrasta ponad zasady. Dlatego poza codzienną percepcją rodzi się sztuka." - Stefan Kamień

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 paź 2009

    Ofiara życiowa to człowiek, który popełnia błędy, lecz nie potrafi wyciągnąć z nich wniosków./Peter/

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko." Albert Einstein

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Pokrewne dusze zostają. Pomagają sobie wszystko przetrwać. Rozumieją, że miłość to ogromny cud przez wszystkie dni wszystkich lat."
    -Luanne Rice "Gwiazdy prowadzą do domu"

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "(...) wszystko jest przepojone miłością. Nie można jej pragnąć, ponieważ sama w sobie jest celem. Nie może zdradzić, ponieważ nie ma nic wspólnego z posiadaniem. Nie można jej poskromić, ponieważ jest rzeką, która występuje z brzegów. Kto chce uwięzić miłość, musi odciąć karmiące ją źródło, a wówczas zmieni ją w sadzawkę pełną brudnej, cuchnącej wody." nie znam autora :(

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    Paulo Coelho. Fragment powieści "Czarownica z Portobello" Polecam ;)

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    Byliby doskonali, lecz wad im zabrakło.
    J. Twardowski

    1 1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Bycie najlepszym to kwestia treningu" - anonim

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    Niektórzy, są wiecznie niezadowoleni.
    Kiedy maja niewiele, chcą więcej.
    Jeśli mają dużo, chcą jeszcze więcej.
    A kiedy juz to osiągną, tęsknią za skromnym, prostym życiem.
    /Paulo Coelho/

    1 1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Uświadomiona skromność przestaje być skromnością." - Marie von Ebner-Eschenbach

    1 Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Skromność przy przeciętnych zdolnościach jest zwykłą szczerością; przy wielkich talentach, obłudą."
    - Arthur Schopenhauer

    Cytuj
  • 23 paź 2009

    "Od większości z nas wymaga się ciągłej, podniesionej do rangi systemu obłudy. Nie można bez szkody dla zdrowia dzień w dzień udawać co innego, niż się czuje, zachwycać się tym, czego się nie lubi, cieszyć się z tego, co przynosi nieszczęście. (...). Nasza dusza zajmuje miejsce w przestrzeni i tkwi w nas jak zęby w ustach. Nie można jej wiecznie bezkarnie gwałcić." - Borys Leonidowicz Pasternak

    Cytuj
  • adzygmunt 24 paź 2009

    Dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia. /nie wiem/

    Cytuj

Odpowiedz