Forum » Wolne Myśli

Studio tatuażu w Myślenicach

  • 6 gru 2009

    Czy ktoś z Was robił sobie tatuaż w naszym pięknym mieście?Jeżeli tak,to napiszcie proszę,gdzie (nie chodzi mi o część ciała :D ,tylko o studio) i czy jesteście zadowoleni z rezultatu?
    A jeżeli nie w Myślenicach,to gdzie polecacie ozdobić swoje ciało?Pozdrawiam

    8 2 Cytuj
  • 6 gru 2009

    prawie po sąsiedzku ;) na Rzemieślniczej :) , ja jestem zadowolona i cena przystępna

    3 3 Cytuj
  • 6 gru 2009

    Kaper, Piti jest prawdziwym artystą. :D Anii dobrze podpowiada.

    3 2 Cytuj
  • 6 gru 2009

    Dziękuję Wam za informacje.
    Mówi się,że Myślenice to zadupie,w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko.
    Widać nie jestem w temacie,bo nie wiedziałem,że Piti po pierwsze ma taki talent,a po drugie - swoje studio.
    Ale zobaczę też to na Rzemieślniczej.
    Tylko najpierw zaszczepię się przeciw żółtaczce.Tak na wszelki wypadek.

    1 2 Cytuj
  • 6 gru 2009

    [quote=Mysleniczanin007]Kaper, Piti jest prawdziwym artystą. :D Anii dobrze podpowiada. [/quote]
    Piti nie tatuuje tam, i nie ma własnego studia.

    1 Cytuj
  • 6 gru 2009

    Robiłam w pracowni "Kult" w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.Najważniejsze jest żeby warunki były sterylne i sprawdź sobie badanie osoby, która będzie tatuować.

    2 2 Cytuj
  • 6 gru 2009

    W Kulcie ceny są kosmiczne.

    6 1 Cytuj
  • G@ME ZONE 7 gru 2009

    Ceny moze i sa kosmiczne, ale jakos wykonania tez na najwyzszym poziomie :) Piti wyrobil sie ostatnio i ma naprawde niezle prace, na dosc wysokim poziomie, widzialem pare ostatnich prac i naprawde wyrobil sie chlopak :) ale jak juz masz termin w kulcie, to ja umawialbym sie do Dawida :) Jesli o myslenickich studiach mowa, to nikt nie wspomnial o Hellhouse

    1 2 Cytuj
  • G@ME ZONE 7 gru 2009

    a jak juz mowimy i naprawde strasznych kotach to wlasnie Dawid (krk), Tofi (rybnik), Zappa (sopot), Junior (w-wa), Gonzo (szczecin) - terminy od kilku do kilkunastu miesięcy :)

    osobiscie polecam jeszcze studio w Zakopanem, u Tomka Siewierskiego

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2010

    Witam oooo jaki temat sie rozwija albo raczej się już zakończył, hehe
    Pozdrawiam

    p.s. oco chodzi z tą Anii??Jakie podpowiedzi??

    Piti- Kult Tattoo Kraków

    2 Cytuj
  • 11 maj 2010

    ja slyszalam ze na zarabiu jakis alien ufol czy ktos taki robi tatoo w domu

    2 Cytuj
  • 12 maj 2010

    Osobiście polecam Pomidora z Dzieci Nocy w rynku. To, co robi naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie :)

    8 6 Cytuj
  • 13 maj 2010

    Polecam nad arkadami w rynku DZIECI NOCY

    8 3 Cytuj
  • 14 maj 2010

    a ja nie polecam DZIECI NOCY nad arkadami a jeśli się komuś podoba i widzi w tym przechodzenie ludzkiego pojęcia to gratuluje gusty i współczuje tego co ma na ciele :)) To nawet poprawnie nie jest zrobione a co dopiero mowa jest o tatuażu artystycznym.W myślenicach polecam Maćka pracującego w hellhousie.

    4 18 Cytuj
  • 14 maj 2010

    Ja robiłem dwa tatuaże w tym studiu na grodzkiej (robiła Agnieszka, jej prace są wystawione na stronie) i jestem zadowolony.

    2 4 Cytuj
  • 14 maj 2010

    tatuaze nosza bandyci

    7 37 Cytuj
  • 14 maj 2010

    Znam kilka kobiet o imieniu Katarzyna. Wszystkie mają jedną, wspólną cechę - są idiotkami.
    Prosimy Kasiu, o więcej takich inteligentnych wpisów. :D

    30 7 Cytuj
  • 17 maj 2010

    HELLHOUSE IS NO MORE :(
    R.I.P. - 15.05.2010r.

    2 Cytuj
  • 31 maj 2010

    Zbylu, muszę się podpisać pod Twoimi słowami, ale pamiętaj, że wszędzie są wyjątki ;) Znam jeden z nich - mam przyjaciółkę Kaśkę :)

    Dojrzałam do drugiego tatuażu, ale dalej nie wiem gdzie go zrobić (w sensie studia, nie miejsca na ciele). Pierwszy robił mój znajomy, ale wyprowadził się do Nysy :/

    3 Cytuj
  • 31 maj 2010

    polecam Rock'n'Ink, Tattoo Kult, 9th Circle (wszystko kraków) w Myślenicach jest w tej chwili jedno studio, ciezko mi je polecic (to nad arkadami)

    3 Cytuj
  • 5 cze 2010

    nieeeeeeee polecają studio HELLHOUSE a o DZIECIACH NOCY wolą się nie wypowiadać hehe smiech na sali widać są gusta i guściki i bezguście HA. jak widze prace tego pseudo studio HEllcośtam to głowa mnie boli. Pomidor (dzieci nocy) to jest artysta 1SZA KLASA!!!!!! DZIEKUJE DOBRANOC!!

    3 6 Cytuj
  • 5 cze 2010

    Również podpisuję się pod powyższym postem . CO do hellhouse to przecież gołym okiem widać brak artyzmu, prace tego kogoś z Hellhouse są na poziomie mojego brata, który uczęszcza do pierwszej klasy GIMNAZJUM!! Dlaczego HEllhouse padło - bo kto tam raz zawitał, już więcej nie wrócił .Ponadto "dzieci nocy" wyparło dwa inne studia z tego rynku, a to świadczy o tym że ma sporo zadowolonych klientów , czego o reszcie powiedzieć nie można.

    3 2 Cytuj
  • 5 cze 2010

    dobry artysta powinien sie cenic.. naprawde dobrych artystow nie ma w myslenicach. a wracajac do hellhouse to http://photoblog.pl/hellhousetattoo prace nie sa zle, stoja na dosc dobrym poziomie.

    2 1 Cytuj
  • 5 cze 2010

    hehe 'LOL" to pojechales teraz po calosci. czyli idac twoim rozumowaniem dobry artysta powienien kasowac ludzi...i cenic sie w malym miescie tak jak np kraków badz warszawa. bylem juz w kilku studiach przede wszystkim w krakowie i myslalem ze rzeczywiscie te studia stoja na wysokim poziomie. w jednym znanym studiu gosc tj tatuator wypil dziarajac mnie cwiartke wodki, drugi nacpany fetką palil joya za joyem heh....a ceny kosmos...tak wiec nie dokonczylem dziary...reszte dopowiedz sobie sam Pozdr

    3 1 Cytuj

Odpowiedz