Forum » Wolne Myśli

Pizza Kraków

  • 14 gru 2015

    Do mieszkańców (jeśli są tacy tutaj), ewentualnie osoby którym zdarza się jeść na mieście? Tak się składa, że jem tam czasami po kilka razy w miesiącu, głównie ze względu na pracę. Te lokale, które odwiedziłem mają kiepskie jedzenie. A gdzie zjem w miarę dobrze? Zakładając, że lokal z parkingiem?

    8 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Do może do jakiejś galerii jedź? Będziesz mieć zapewniony parking, a w godzinach obiadowych to raczej jest tam pusto, mało ludzi.
    W galerii krakowskiej jest np. Dominium. Byłeś już kiedyś? Możliwe, że masz i w swoim mieście, bo oni są w całej Polsce. Sami byliśmy już w kilku miastach na ich pizzy. Ty jesteś z Myślenic?

    1 3 Cytuj
  • 16 gru 2015

    No w swoim mieście nie mam. Sprawdzę menu. A jaka tam jest ta pizza? Na jakim cieście? Napisz coś więcej - interesują mnie sosy, ale i sam lokal. W dalszym ciągu trafiam na miejsca, w których kompletnie nie dba się o czystość... A niby wydawałoby się, że taka podstawa, prawda?

    Cytuj
  • 17 gru 2015

    Pizza na cienkim cieście, taka włoska, pachnąca ziołami/przyprawami. Z sosów to wrażenie na mnie robi pomidorowy, bo to w sumie pierwszy lokal, gdzie sos jest sosem, a nie keczupem. Lokal... nisko wiszące lampy, biało-czerwone obrusy i do tego mnóstwo obrazków na ścianie. Jak dla mnie przyjemnie - ale to już sam sobie oceń. Na pewno na necie są zdjęcia lokalu.

    1 Cytuj
  • 17 gru 2015

    jaskier, nie wiem jak teraz, ale doskonała pizza, była w "Cyklopie" na Mikołajskiej. Sądząc po opiniach w sieci, to dalej jest dobra.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2015

    Foczka - dzięki, wystarczy odwiedzę to miejsce.
    Kaper - a kiedy tam byłeś i jakie dokładnie wtedy podawano tam jedzenie? Jakie ciasto, jaka pizza? Makarony również mają?

    2 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Tam nigdy nie byliśmy. Optymalnie jeśli w Dominium zmieścisz się w godzinach promocyjnych - o ile chcesz zjeść pizzę.
    Wtedy ten obiad wychodzi bardzo tanio, a jednak jedzenie masz smaczne i świeże. Jeśli kilka pizzerii w swoim życiu odwiedziłeś, to ten lokal powinien zrobić pozytywne wrażenie - tak było w moim przypadku.

    Cytuj
  • 29 gru 2015

    Nie miałem czasu tam zajrzeć. Dopiero po nowym roku. Widzę w makaronach fajne pozycje, ale najpierw pizza. w godzinach promocyjnych najczęściej powinienem się wyrobić, sprawdziłem wszystko na stronie. Oni jakoś musieli ostatnio zmienić nazwę na Gusto Dominium - taka pokazuje się na stronie, ale widzę, że menu jest dokładnie takie samo.

    1 Cytuj

Odpowiedz