Forum » Wolne Myśli Meble w stylu vintage

• Daria 15.12.2015 - 12:03
    Hej witam, chcialabym napisac w skrocie, ze mam zamiar wyremontowac swoje M2 i chce to zrobic w stylu vintage, tylko problem polega na tym, ze nie bardzo widze na horyzoncie sklepy meblowe z tego rodzajem mebli. Z drugiej strony jakby nie bylo vintage to tez zastanawialam sie nad minimalizmem skandynawskim, tez nie jest zly, ale ogolnie daze do tego czy znacie jakis sklep badz jakas zlota raczke bez reklamy, ktory robi ladne meble w stylu vintage badz skandynawskim. Pozdrawiam
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.12.2015 - 14:03
    Podjedź sobie na ul. Kazimierza Wielkiego do sklepu z drewnem Drewnleś, mają tam też meble.
    Największy wybór jest w okolicach Makowa Podh., Wadowic, Kalwarii. Ja kupowałam u nich kolekcję Hacienda, jak jeszcze mieli siedzibę w Makowie: zrobionezdrewna.pl Teraz bardziej podoba mi się Parma i Nicea, więc prędzej czy później trafią do mojego domu. Popatrz też na inne kolekcje, może coś Ci się spodoba.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 16.12.2015 - 9:34
    czesc wczoraj zrobilam wpis , ale skasowano prawdopobnie przez link , ktory wkleiłam ( swoją drogą nie wiedziałam , że nie można linków wklejać ) jeszcze raz powtórzę jeśli nie wcześniej nie przeczytałaś . Pisalam ze na stronce ( ktora sobie sama wpisz w google ) stylowo-mieszkam.pl tez sa bardzo fajne meble w stylu vintage ale tez np. skandynawskim . Ja tam tez kupilam kilka rzeczy m. in. stól do jadalni i naprawde jest fajny wybor i moze ci cos wpasc w oko :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Daria 16.12.2015 - 11:47
    Hej spokojnie czytałam, czytałam oba posty, tak, że już co nie co wiem :). Dziękuję Wam będę musiała przeczesać - że się tak wyrażę te wszystkie miejsca wskazane przez Ciebie Asieq, a i te stylowe meble bardzo interesujące bo w zasadzie są tam te wszystkie kolekcje o które mi chodzi.

Muszę to wszystko jeszcze dokładnie przemyśleć. Pozdrawiam
    Cytuj Zgłoś
  • Dariusz 08.01.2016 - 14:02
    Fajne są takie meble, ale u mnie by się nie sprawdziło, bo my mamy taki nowoczesny styl w domu. Tym bardziej, że ostatnio wymieniliśmy przy schodach balustrady szklane teraz wygląda jeszcze nowocześniej, choć nie mówię, że źle, wręcz przeciwnie. Daj znać, co wybrałaś i jak wygląda twoje M2 ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2017 - 13:10
    Mi się bardzo takie meble podobają, ale kompletnie nie pasuję do mojego mieszkania. Jest zupełnie inaczej urządzone.
    Cytuj Zgłoś
  • 05.09.2017 - 14:16
    no tak to zależy kto jak właśnie urządzi sobie mieszkanie u mnie w kuchni jest dąb z artcore do tego jasne ściany i właśnie na wzór retro/vintage robiliśmy aranżacje.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 05.09.2017 - 21:53
    W owym katalogu BRW są nie tylko propozycje jak urządzić wnętrza miedzy innymi we wspomnianym stylu vintage, ale również porady specjalistów jak robić to z głową. Jest tam artykul mojej ulubionej blogerki od wnętrz Uli Michalak.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Radek 13.09.2017 - 13:58
    Świetne meble w okolicach Myślenic oferuje krakowski JOPP Design. Mają w Krk 3 salony, wykonują meble, blaty na wymiar i z tego co wiem, jakość jest naprawdę wysoka. Salon mają m.in na Wielickiej / Garsona i na Balickiej. ;)
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz