Forum » Wolne Myśli

Ja się tak zastanawiam...

  • 18 mar 2010

    Może tą drugą ma na zapas, a nuż pójdzie do lokalu gdzie ochrona używa maczet.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2010

    Tak właśnie myślę ,że to świetny dawca -większość organów mma na zapas!!

    1 Cytuj
  • 20 mar 2010

    Męskie żebro w kapuście ,udko, w galarecie ,jajka z chrzanem..Mniam mniam!1

    1 Cytuj
  • 23 mar 2010

    Teraz się natomiast zastanawiam, gdzie wszyscy są? Tak tu cicho i spokojnie, wieje nudą.

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    no jak to gdzie , przeciwnicy MO w pracy, a zwolennicy w UMiG zajęci, przejęci, wystraszeni kontrolą.....

    1 Cytuj
  • 23 mar 2010

    A tak bardziej globalnie, gdzie wszyscy są, wieczorami też cichutko. Może to prześilenie wiosenne, porządki w ogródku na działce, pierwszy łyk wiosennego powietrza.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    [quote]no jak to gdzie , przeciwnicy MO w pracy, a zwolennicy w UMiG zajęci, przejęci, wystraszeni kontrolą.....[/quote]

    Jaką kontrolą?:) Wiosna tak działa na ludzi, że się gdzieś chowają:)

    1 Cytuj
  • 31 mar 2010

    Ja się tak zastanawiam po co na rynku te wielkie pisanki. No nie powiem ładne one są:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Na rynku zawsze były jaja, małe duże , ale były. Ja się raczej zastanawiam co może się z nich wykluć.

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Dobre pytanie, ja pamiętam jak z czerwonego jaja wykluła się W.R.O.N.a ;)

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Napewno wykluje się coś dużego może "struś":)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 1 kwi 2010

    A może to będzie "łabądek" ???

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2010

    To mogą być kukułcze jaja, więc ostrożność wskazana. Ciekawe jak smakuje jajecznica z jajek kukułki.

    1 Cytuj
  • 7 maj 2010

    Co się wykluło z tych jajek? Widział Ktoś??

    1 Cytuj
  • 8 maj 2010

    to były zbuki;)

    2 1 Cytuj
  • 8 maj 2010

    Wiedziałem, pamiętam jak je przywozili, to BurmiSZCZ chodził i je obmacywał. A teraz, zbuki. Nie można w takim przypadku stwierdzić że sa to ręce które leczą. Widać czego dotknie BurmSZCZ to wcześniej czy później "trąci". ;)

    1 Cytuj
  • 10 maj 2010

    A ja się tak zastanawiam Banderoza już otwarta muzyka już gra czy były te tańce przez Rabę? :)

    1 Cytuj
  • 10 maj 2010

    Nie widziałem jeszcze ryzykantów tańczących "przez Rabę" jednak kilku zawadiaków pokusiło się na szarżę wzdłóż mostu wiszącego. W stylu "bujanym" oczywiście. Ciekawe jak spożyta kiełbaska z grilla i piffko wytrzymują takie "kręciołki" :D Do następnego weekendu.

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    Ja się tak zastanawiam kiedy wreszcie będzie to spotkanie.

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    Mon-Max, spotkamy się już niebawem "na dyspucie u Kielana" ;) A tak na poważnie, to "zdaje mnie się" że przed wyborami to się nie spotkamy. Za duże ryzyko dla coponiektórych forumowiczów ;D

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    Po wyborach spotkanie, żeby pogratulować nowej władzy. Druga wersja inna możemy ubrać maski jeżeli są obawy przed wyborami.

    1 Cytuj
  • 10 cze 2010

    Ja sie tak zastanawiam o co MOn chodzi .Może ona ciągle chodzi w masce???

    1 Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    Ja się tak zastanawiam. Czy maski mają być maskaradowe, czy p.gaz?

    1 1 Cytuj
  • 8 lip 2010

    Spotkałem ostatnio kilku moich dawno nie widzianych znajomych/e i nagle mnie nie poznają, głowa w drugą stronę lub ślepo przed siebie. Zastanawiam się o co chodzi, zawsze dobry kontakt zero spięć, a tu nagle chyba komuś korba odbiła. Zastanawiam się co się z tymi ludziami porobiło, też macie takich znajomych?

    2 Cytuj
  • 9 lip 2010

    może odpisałeś szczerze, z serca na forum ...... :-D ..... selekcja naturalna, prawdziwy kolega/koleżanka zrozumie

    1 Cytuj

Odpowiedz