Forum » Wolne Myśli

Ja się tak zastanawiam...

  • 9 mar 2010

    Ja się tak zastanawiam, czy gdybyśmy się ludzie spotkali, to mielibyśmy o czym gadać?

    8 1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Jakiś temat byśmy znaleźli. Chyba? Dlaczego nie;)

    3 1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Jednak pewnie wystąpił by szok, bo każdy ma jakies wyobrażenie o człowieku z za ekranu.

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Każdy tzn. myślisz o Sobie Cygnusie. Ja tam wolę nie mieć żadnego wyobrażenia. A może by było fajnie?

    3 1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Całkiem możliwe że było by fajnie, a co do wyobrażenia, to obraz sam się rodzi w mojej głowie, chociaż uprzedzając ewentualne pytania, nie potrafię go sprecyzować.

    Ja dla ułatwienia, mam 160cm wzrostu( w mokasynach), jestem blond/rudy, waże ok. 50kg(po świętach 52)pryszczy już nie mam , bo mam świetną na nie maść, nivea sie nazywa;)

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    To brzmi jak oferta matrymonialna i kryptoreklama "maści" na pryszcze- pofolguj :D

    5 1 Cytuj
  • 10 mar 2010

    [quote=cygnus]Całkiem możliwe że było by fajnie, a co do wyobrażenia, to obraz sam się rodzi w mojej głowie, chociaż uprzedzając ewentualne pytania, nie potrafię go sprecyzować.

    Ja dla ułatwienia, mam 160cm wzrostu( w mokasynach), jestem blond/rudy, waże ok. 50kg(po świętach 52)pryszczy już nie mam , bo mam świetną na nie maść, nivea sie nazywa;)[/quote]

    Ja swojego nie podam. Dziękuje za podanie maści kupie i wypróbuje znajomym polecę.

    4 1 Cytuj
  • 10 mar 2010

    To ja sie tak otwieram...."rysopis" podaje, echh ....

    3 Cytuj
  • 10 mar 2010

    wielu z nas się często spotyka i mamy o czym gadać. Często aż czasu brakuje :)

    4 Cytuj
  • 11 mar 2010

    [quote=cygnus]To ja sie tak otwieram...."rysopis" podaje, echh ....[/quote]

    Jeszcze być Cię Cygnusie rozczarowała:)

    3 Cytuj
  • 11 mar 2010

    Civic, no a co by było gdyby to wszystko trzeba było wklepać w komputer, o czasie już nawet nie wspominam, pewnie temat by się szybciej urwał.

    Mona, aż tak źle?;)

    2 Cytuj
  • 12 mar 2010

    Tragicznie:) Siwa-blondi, 1,50 z laseczką:) Fajnie by było kiedyś spotkanie zrobić. Marzenia marzenia czasami się spełniają::beerchug:

    2 1 Cytuj
  • 12 mar 2010

    Spotkanie, spotkanie. Żeby sie nie okazało że spotkanie wyglądać będzie jak sesja rady miasta. Znajome twarze zza znajomych nicków. ;)

    5 Cytuj
  • 12 mar 2010

    A może ktoś nowy by się trafił:) A jak te same to na piwko można iść z kumplem/kumpelą z rady:)

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2010

    Duże prawdopodobieństwo, że kiedyś na siebie się natkneliśmy, na orlenie, w sklepie, w kościele, na poczcie, w zusie itp...

    p.s. siwej blondi 150cm nie pamiętam.

    2 1 Cytuj
  • 12 mar 2010

    Niestety nie natknęliśmy na siebie, na orlenie, w sklepie, w kościele, na poczcie, w zusie itd.
    Ale może kiedyś dojdzie do jakiegoś spotkania i wreszcie się spotkamy i znowu rozczarowanie bo rysopis Cygnusa się nie będzie zgadzał:)

    1 Cytuj
  • 13 mar 2010

    [quote=cygnus]Całkiem możliwe że było by fajnie, a co do wyobrażenia, to obraz sam się rodzi w mojej głowie, chociaż uprzedzając ewentualne pytania, nie potrafię go sprecyzować.

    Ja dla ułatwienia, mam 160cm wzrostu( w mokasynach), jestem blond/rudy, waże ok. 50kg(po świętach 52)pryszczy już nie mam , bo mam świetną na nie maść, nivea sie nazywa;)[/quote]

    No no wiedziałam brunet wieczorową porą :) Wiedziałam, że ten rysopis to na bakier:) A ja się błąkam i szukam blond/rudego 160cm, waga 50kg:)

    1 1 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Czyli kolor się nie zgadza:) Zmierze sie i zważę, bo tu też mogłem się pomylić;)

    1 1 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Cygnusie,
    może podaj jeszcze jakieś znaki szczególne np. pieprzyk tu i tu czy coś w tym stylu...;)

    2 2 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Cygnus, przestań wodzić forumowiczów za nos, opublikuj swoje zdjęcie i rozwiej wątpliwości. Nie komplikuj prostej sprawy. ;)

    1 1 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Luna prosisz mnie bym się obnażył publicznie? Dobrze, ale zrobię to tylko dla Ciebie, mam pieprzyk na lewej ręce, łoł, więcej niż jeden. Kurcze, na prawej też mam;)

    007 tak prosto z mostu, no nie mogę, muszę dozować napięcie jak u cygnusa.
    Ale dla dobra tej społeczności;) dokonałem ważenia, kategoria wagowa boksu zawodowego junior ciężka.

    1 2 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Mam mały problem nie znam się na boksie:)

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    OK. podpowiem Ci , to więcej niż 50kg:) Jednak mniej niż 100:)

    1 Cytuj
  • 13 mar 2010

    Dziękuje:) Teraz już mniej więcej wiem:)

    1 Cytuj
  • 15 mar 2010

    Ja się tak zastanawiam po co facetom są potrzebne dwie ręce?? Przykład -CPN Facio tankuje audi-jedna ręka w kieszeni ;zamyka samochód ,szarpie klamki czy aby dobrze[ręka w kieszeni] przychodzi od kasy [ręka w kieszeni ]myje przednią szybę {2x]ręka w...... Czyżby dalej trzymał węża????

    2 Cytuj

Odpowiedz