Forum » Wolne Myśli

Problem z Zasięgiem

  • 24 sie 2017

    Czy Ktoś z Forumowiczów korzystał z Wzmacniacza sygnału do telefonu komórkowego? Ja ma w plusie ( a próbowałem wszystkie sieci) i niestety w domu nie Wszędzie łapie.....

    1 1 Cytuj
  • 24 sie 2017

    ja korzystalem straz miejska uświadomila mi obejde się bez niego :)

    6 Cytuj
  • 24 sie 2017

    ja tak, ale nie bylo roznicy, jak masz problem zmien zasieg z 4g/lte na gsm i powinno pomoc

    2 2 Cytuj
  • 24 sie 2017

    Masz do wyboru dwa skuteczne rozwiązania.

    Rozwiązanie pierwsze (wydatek ok 200 - 300 zł..) np http://allegro.pl/repeater-550m2-nieb-wzmacniacz-gsm950-lcd-2anteny-i6070107725.html

    Rozwiązanie drugie: wi fi calling

    seba napisał/a:

    ja tak, ale nie bylo roznicy, jak masz problem zmien zasieg z 4g/lte na gsm i powinno pomoc

    Z prędkości internetu jesteś zadowolony ? Taką zmianą ograniczasz ją.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2017

    nic nie ograniczam bo w domu mam neta 60mb/s a do rozmow gsm spokojnie wystarcza poza tym lte, zzera baterie

    1 Cytuj
  • 25 sie 2017
    seba napisał/a:

    ja tak, ale nie bylo roznicy, jak masz problem zmien zasieg z 4g/lte na gsm i powinno pomoc

    Próbowałem i nic.....

    Lukaszz napisał/a:

    Masz do wyboru dwa skuteczne rozwiązania.

    Rozwiązanie pierwsze (wydatek ok 200 - 300 zł..) np http://allegro.pl/repeater-550m2-nieb-wzmacniacz-gsm950-lcd-2anteny-i6070107725.html

    Rozwiązanie drugie: wi fi calling

    Z prędkości internetu jesteś zadowolony ? Taką zmianą ograniczasz ją.

    A próbowałeś tego wzmacniacza?

    1 1 Cytuj
  • 25 sie 2017
    ksgrzes napisał/a:

    Próbowałem i nic.....
    A próbowałeś tego wzmacniacza?

    Nie, ale wiem że działa.
    Zamów, przetestuj, jeśli nie będziesz zadowolony zwróć do 14 dni.
    Jeśli jestem w słabym zasięgu wykorzystuje WIFi calling.

    seba napisał/a:

    nic nie ograniczam bo w domu mam neta 60mb/s a do rozmow gsm spokojnie wystarcza poza tym lte, zzera baterie

    Jeśli maksymalnie w moim telefonie bateria ładuje mi się w ciągu godziny, to po co mam się martwić, że szybciej mi się rozładuje ? Każdy wybiera opcje jaka jest dla niego wygodna - ważne, aby była skuteczna i nieograniczała. Bardzo często korzystam z internetu w telefonie poza domem, dlatego nie wyobrażam sobie korzystania z 2G.

    1 Cytuj
  • 25 sie 2017

    bo poza domem nie ograniczaja cie mury i zbrojenie ale za to ogranicza cie bateria nie pisalem ze poza domem korzystam z gsm, mam telefon w play moge wybrac siec którą chce ....

    1 2 Cytuj
  • 26 sie 2017
    Lukaszz napisał/a:

    Nie, ale wiem że działa.
    Zamów, przetestuj, jeśli nie będziesz zadowolony zwróć do 14 dni.
    Jeśli jestem w słabym zasięgu wykorzystuje WIFi calling.

    Jeśli maksymalnie w moim telefonie bateria ładuje mi się w ciągu godziny, to po co mam się martwić, że szybciej mi się rozładuje ? Każdy wybiera opcje jaka jest dla niego wygodna - ważne, aby była skuteczna i nieograniczała. Bardzo często korzystam z internetu w telefonie poza domem, dlatego nie wyobrażam sobie korzystania z 2G.

    Jesteś Gość!! Dzięki,

    1 Cytuj
  • 26 sie 2017

    https://www.uke.gov.pl/szkodliwe-wzmacniacze-gsm-13028
    tyle w temacie. znam przypadek ze panowie z UKE zapukali do domu i kazali szybko taka aparaturę zdemontować bo następnym razem wpadną z karą.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz