Forum » Wolne Myśli Auto Gaz

• Lubię Prezenty 11.10.2017 - 9:25
    Dzień dobry wszystkim odwiedzającym post.
    Chcę w końcu założyć gaz sekwencyjny do swojego samochodu którym jest Audi 1.8 20v ADR ( z ogromnych opinii wiem że silnik idealny jest do gazu ) ale nie wiem gdzie zrobić ten gaz ? w Myślenicach oprócz AgroBud bo tam z doświadczenia wiem że wszystko jest złe.
    Co powiecie mi o Auto Gaz Siedlik ? gdzie możecie mi polecić zrobić gaz ? bo nie wiem gdzie u nas w Myślenicach robią czy może jechać lepiej do Krakowa bo przed matecznym jest wiele punktów gdzie robią Gaz do samochodów. W Dobczycach kiedyś był Splint Gaz coś takiego proszę się nie złościć jeżeli źle napisałem nazwę. Ale podobno bardzo się zepsuli dlatego omijam ten punkt. Czy możecie mi doradzić gdzie co i jak ?. Za polecenie mi kogoś naprawdę dobrego oczywiście osobę która ma uprawnienia itd do założenia gazu. To ja się odwdzięczę dobrym piwkiem albo winkiem :)
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.10.2017 - 15:51
    Podjedź na Borzętę do Łukasza Serafina BORGAZ. Co prawda jest to samouk, ale posiada uprawnienia i nawet chyba autoryzację STAG, dobierze Ci bez problemu komponenty i zamontuje, Siedlika raczej nie polecę, jest to sieć warsztatów i ta osoba w Myślenicach może i zna się na rzeczy, ale podejście do klienta ma fatalne, tak jakby na niczym mu nie zależało :)
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.10.2017 - 17:29
    ONLY CRACOV men nie zadne wiejskie ziomeczki z mlotkiem pamietaj gasss wali ino rasss
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • Lubię Prezenty 13.10.2017 - 9:27
    kutq napisał/a:
    Podjedź na Borzętę do Łukasza Serafina BORGAZ. Co prawda jest to samouk, ale posiada uprawnienia i nawet chyba autoryzację STAG, dobierze Ci bez problemu komponenty i zamontuje, Siedlika raczej nie polecę, jest to sieć warsztatów i ta osoba w Myślenicach może i zna się na rzeczy, ale podejście do klienta ma fatalne, tak jakby na niczym mu nie zależało :)
    Dzięki właśnie się zbieram i jadę tam :) jak się uda i mi założy gaz i będzie wszystko OK :) to stawiam piwko lub winko dobre :D
    4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz