Forum » Wolne Myśli Wystrój łazienki

• 15.10.2017 - 10:46
    planuję remont łazienki, chcę położyć płytki ścienne i podłogowe oraz zamontować prysznic. Nie wiem na jakie kolory się zdecydować, co jest teraz na czasie? Pochwalcie się jakie macie łazienki, może od was ściągnę. Moja łazienka jest bardzo mała, ale w mairę ustawna. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2017 - 16:57
    Trochę wyobraźni i gustu... , nie patrz co jest trendy i co się podoba innym bo to twoja łazienka nie ludzi. Łazienkę i jak i inne pomieszczenia można w łatwy i szybki sposób samemu stworzyć w przytulne ale i nowoczesne wnętrze. Trochę wyobraźni, poza tym w internecie jest tego mnóstwo... aż tak się nie chce ruszyć trochę mózgiem ?
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.10.2017 - 10:19
    Modne są szarości, oraz szarości połączone z bielą.
    Kolekcje takich płytek ma między innymi Tubądzin.
    Jeśli masz małą łazienkę to biel, moim zadaniem jak najbardziej.
    Może pooglądaj wizualizacje łazienek w takich kolorach?
    4 Cytuj Zgłoś
  • Tomek 24.10.2017 - 14:12
    Potwierdzam zdanie poprzednika. Biel i szarości królują. Możesz to tego dodac np. fuksję aby ozywić nieco wnętrze.
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2018 - 11:20
    Ja zmieniłem jasne kolory w łazience na zdecydowanie ciemniejsze. Mam ją teraz urządzoną w różnych odcieniach brązu. Trochę rozjaśniłem ją jaśniejszymi elementami coś w stylu wanilii i powiem wam, ze zdecydowanie bardziej wolę tą aranżację niż wcześniejszą.
    4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz