Forum » Edukacja

jaki poziom w wyzszej szkole zarzadzania i bankowosci?

  • Magda G. 29 sty 2009

    Zdalam mature 2lata temu ale nie chcialam studiowac. Stwierdzilam ze lepiej znalezc prace, a studia moga poczekac... Ostatnio jednak chcialam coś zmienic w swoim zyciu i pomyslalam, że studia będą fajnym pomyslem. Przyznam wyniki mojej matury nie są zachwycające- na panstwowa uczelnie na pewno sie nie dostanę, z resztą nie chcę studiować byle czego tylko po to żeby być studentką :) Bardzo interesuje mnie socjologia i na takie studia chcialam pojść. Przypomnialam sobie, że na ostatnich Dniach Myślenic chodzili jacyś studenci i rozdawali ulotki pewnej uczelni. Poszperalam w domu i znalazlam smyczke ktora od nich dostalam. Już dochodzę do sedna mojej wypowiedzi. Sprawdzilam w necie co to za uczelnia, okazalo sie, że jest na niej socjologia i do tego mozna zaczac semestr od sesji letniej po promocyjnej cenie. Ogolnie chcialam zapytać czy slyszeliscie cos o Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jesli jest tu osoba ktora studiowala na tej uczelni lub studiuje bardzo prosze o odpowiedz. Jaki jest poziom uczelni? Jacy sa tam wykladowcy itp. Z gory dzieki za odpowiedz.

    Cytuj
  • 29 sty 2009

    Wprawdzie już nie długo, ale jestem studentem właśnie tej uczelni - Informatyka Dzienne Inżynierskie.

    Sam osobiście z czystym sumieniem mogę Ci polecić tą szkołę. Świetne podejście wykładowców do studentów, pomocy dydaktycznych pod dostatkiem, brak kolejek w dziekanacie. W tym roku drugi z budynków uczelni przeszedł gruntowną modernizację, pierwszy został wybudowany nie tak dawno temu. Nowszy budynek w całości klimatyzowany, drugi częściowo ale ma się to ponoć niedługo zmienić. Dodatkowo do dyspozycji windy, oraz palarnie na poddaszu - dla mnie nie istotne, ale jak ktoś ma nałóg to nie bez znaczenia ;)

    Jeżeli masz możliwość pójścia na dzienne, to nawet się nie zastanawiaj - w mojej opinii poziom na zaocznych jest niższy co nie powinno dziwić, drastycznie mniejsza ilość godzin. O wykładowców nie ma powodów do obaw, to głównie kadra AHG oraz UJ (ta uczelnie została założona przez środowisko wykładowców AGH tak na marginesie). Po zakończeniu każdej sesji, każdy student ma obowiązek wypełnić anonimową ankietę przez internet oceniając każdego z wykładowców z którymi miał zajęcia (nie wypełnienie ankiety w terminie powoduje zablokowanie dostępu do systemu informatycznego uczelni, więc mus to mus). Mieliśmy problem z jednym z wykładowców, po naszej interwencji właśnie w tej ankiecie gdzie opisaliśmy sytuację, dalsza współpraca z owym człowiekiem ze strony uczelni dobiegła końca - to o czymś świadczy.

    Do reszty prześledź rankingi niepaństwowych uczelni. Zazwyczaj pierwsza trójka w kraju. Na moją odpowiedzialność stwierdzam że warto :)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 2 cze 2009

    Wszystko OK, tylko co ty w dzisiejszych czasach będziesz robić po tej socjologii. Chyba tylko rozdawać ulotki.

    Cytuj
  • 2 cze 2009

    Nie wiem czy jeszcze zaglądasz tutaj Marchewo, ale jak by co to ja też tam studiowałam i polecam tą uczelnię... W tej chwili jestem w posiadaniu bonów udostępniających wejście bez wpisowego (na wszib wynosi jakieś 400 zł), wiec jak jestes zainteresowana dalej tą uczelnią to taki bon możesz ode mnie dostać... zawsze to dla ciebie 4oo zł w kieszeni...Ps jeśli ktokolwiek inny byłby zainteresowany zapisaniem się na WSZIB to też z miłą checią taki bon podaruję:)
    Pozdrawiam:)

    Cytuj

Odpowiedz