Forum » Edukacja

LO na Zarabiu

  • 24 mar 2011

    Każda szkoła ma swoje plusy i minusy.. Liceum na Zarabiu?? No cóż... :) Takiej atmosfery nie ma w wielu szkołach, a na Kościuszki tym bardziej!!! Tam powiewa jedynie nudą :D Śmieszni ludzie i tyle mam do powiedzenia na ten temat :D:D:D
    Szkoła z wyglądem; prezentuje się jak trzeba. Kto widział to wie najlepiej.
    Nauki jest tyle samo ile w każdym innym liceum. Ludzie przecież program do matury jest wszędzie taki sam. Nie ma takiej możliwości, żeby się zupełnie od nauki wymigać. Jak Ci się nie chce uczyć to idź do szkoły prywatnej, tam odnajdziesz 'swoje powołanie'.
    I jeszcze co do poziomu, który jest rzekomo wyższy na Kościuszki niż na Zarabiu. W obu szkołach nie ma większej różnicy... Wszystko zależy od nauczyciela, wymagający nauczyciel - więcej nauki... Proste ;]
    Pozdrawiam uczniów IILO ;):)

    5 2 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Pieknie zrobione dni otwarte w tej szkole. Super zaprezentowana szkola :) Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Też tak uważam, dlatego się tam wybieram;) Jest sopko:)
    Tylko teraz jedno pytanie czy mnie tam przyjmą??????????

    1 Cytuj
  • 28 mar 2011

    nie przyjmą cię. Pier.... szkołę zostań ninja.

    2 Cytuj
  • 28 mar 2011

    mi też na prawdę bardzo podobała się tak szkoła, ale niestety wybieram się do innej, ale gdybym miał wybierać pomiędzy ogólniakami u nas w mieście, to wybrał bym Tytusa. Szkoła na prawdę świetna ! :D

    1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Bylam na Dniach Otwartych i liceum na Zarabiu jest naprawdę ładne i zostało świetnie zaprezentowane, ale w LO Kościuszki urzekła mnie atmosfera - moje pierwsze wrażenie było takie: sympatyczni, śmieszni ludzie.
    Wybieram się do LO Kościuszki.

    6 2 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Dlaczego tak myślisz????????
    To jaką mam wybrać??????????
    Jak ta jest dobra!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 31 mar 2011

    szkola nie jest zla,obecnie chodze do tej szkoly i nauczyciele sa w porzadku:) trzeba sie uczyc bo jest system procentowy, ktory naprawde pomaga, jest w szkole tzw looz, ale jak trzeba sie uczy to trzeba... moja siostra tez jest po tej szkole i narzeka, teraz studiuje w anglii. jezeli chcesz isc do tej szkoly jak najbardziej polecam:) dopoki nie sprobujesz to sie nie przekonasz... zawsze mozesz zmienic szkole jak cos ci sie nie spodoba:)

    2 Cytuj
  • 31 mar 2011

    [quote=gość: Nauzyka] Bylam na Dniach Otwartych i liceum na Zarabiu jest naprawdę ładne i zostało świetnie zaprezentowane, ale w LO Kościuszki urzekła mnie atmosfera - moje pierwsze wrażenie było takie: sympatyczni, śmieszni ludzie.
    Wybieram się do LO Kościuszki. [/quote]

    śmieszni ludzie ?:Phahaha

    1 6 Cytuj
  • 31 mar 2011

    @ktos111 - jak mam zinterpretować twój śmiech?

    2 Cytuj
  • 31 mar 2011

    Na prawdę polecam tę szkołę! Świetni nauczyciele - bardzo dobrze przygotowują do matury:) Duża, piękna szkoła. Nigdy nie wybrałabym innej! Jestem bardzo zadowolona, że ukończyłam właśnie to liceum, wiele z niego wyniosłam i wiele się nauczyłam. Polecam serdecznie!
    System punktowy jest bardzo sprawiedliwy - w każdym momencie można sprawdzić sobie jaka ocena nam wychodzi, co jest na prawdę wygodne. Ja trafiłam na wymagających, ale wyrozumiałych nauczycieli.
    Pozdrawiam wszystkich nauczycieli i uczniów z "Tytusa" :)

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Powiedziecie mi czy warto tam iść do klasy biochem??????????

    1 Cytuj
  • basia 1 kwi 2011

    Kończyłam te szkołę 8 lat temu i NIGDY nie żałowałam decyzji że zdecydowałam się tam pójść. Z chęcią wróciłabym do tamtych lat. Kadra pedagogiczna pewnie sie troche zmieniła chociaz wiem że jeszcze pare jednostek z moich czasów nadal uczy i daje głowe że są rewelacyjni. Skończyma studia (UP), mam prace a czteru lata spędzone w jeszcze zwanym Liceum Technicznym to były najpięknijsze moje lata. Pozdrawiam kadre pedagogiczną:)

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Mój syn tam chodzi, jestem zadowolona. Nauczyciele spoko ( moje obserwacje i rozmowy oraz to co mi syn powie), owszem niektórzy wymagający ale przecież mają czegoś nauczyć. Pracuje tam dużo młodych i otwartych osób, ale starsza kadra też nie odstaje od reszty w kontaktach z uczniami.

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Może w tym temacie będziecie się wypowiadać również na temat LO Kościuszki? Jetsem pewna, że wielu gimnazjalistow się zastanawia, czy wybrać I LO czy Zarabie...

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    [quote=gość: wtbvc] Może w tym temacie będziecie się wypowiadać również na temat LO Kościuszki? Jetsem pewna, że wielu gimnazjalistow się zastanawia, czy wybrać I LO czy Zarabie... [/quote]

    no temat czarno na białym wskazuje że tu mowa o Najlepszych :) więc nie spamujmy tegoż tematu :):D

    1 4 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    do w/w a może zamiast mieć ale to załóżcie wątek o LO Kościuszki, bo ten dotyczy Zarabia

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    LO Kościuszki radzę omijać szerokim łukiem , bo jak traficie -nie daj Boże, tak jak ja - do klasy gdzie chemi bedzie uczył M , matmy K , a fizyki Ś ( kadra niezmienna i niewymienna od lat , a Śliwowa to już chyba ma z 75 lat ) to guzik sie nauczycie, a tylko umęczycie niezmiernie , żeby mieć dst.
    To są nauczyciele którzy może i umieją , ale umieją dla siebie , bo z przekazaniem czegokolwiek to maja problem , natomiast z odpytywaniem tego czego nie nauczyli to już takiego problemu nie mają .

    Za moich czasów jeszcze historii uczył B ( i to juz w ogóle był odlot) , poza tym w ciagu 4 lat nauki miałam z 6 nauczycieli angielskiego , zmieniali sie co pół roku , efekt był taki , że na studiach musiałam się nieżle nawstydzić na lektoracie z angielskiego , bo nie umiałam najprostszych rzeczy. W konsekwencji trzeba było wziąść korki i szybko nadrabiać, żeby w ogóle lektorat zaliczyć ;/

    Nie polecam największym wrogom.

    3 6 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    A ja zastanawiam się czy nie dać tej szkoły na jako 2 wybór??????? Jak nie ta to w razie czego jaką mam szkole wybrać???

    2 1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ, ŻE TYTUS JEST GORSZY OD KOŚCIUSZKI!! Przez całą 3 klasę gimnazjum robiono mi wodę z mózgu wpajając do głowy, że Zarabie jest be i jedyny słuszny wybór to I LO. Nie posłucham, poszłam do II LO i nie żałuję. Ludzie są bardzo mili, pomocni, szybko nawiązałam nowe kontakty. Nauczyciele wymagają dużo, więc nie słuchajcie głosów ludzi, którzy nie wiadomo skąd czerpią informacje o tym, że tutaj się nie da nauczyć. Ponad to szkoła oferuje kółka przedmiotowe, multum wymian, wycieczek (niezastąpiona "Gazda" :)) i innych rozrywek. Nim poszłam do tej szkoły zrobiłam porządny wywiad środowiskowy i nikt nie powiedział mi, że żałuje wyboru IILO.

    7 Cytuj
  • 7 kwi 2011

    Poszłabym do tej szkoły ale mam mamę nauczycielkę w Tytusie i bym tam nie miała życia :( A szkoda bo wiem, że to świetna szkoła :)

    1 4 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    Jestem rodzicem ucznia tej szkoły, twierdzi, że został dobrze przygotowany do trudnych studiów technicznych na państwowej uczelni. Drugie dziecko też marzy o nauce w II LO.

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Mam pytanie...Jaki jest próg punktowy do Lo na Tytusa??:D

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    zależy jak pójdzie egzamin gimnazjalny, nie da się określić ile konkretnie punktów.

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    'ZARABIE' NAJLEPSZE ! Chodzę tam od września i jest czym sie chwalić :D Mi tez nauczyciele mówili, ze 'zarabie' to gorsze jest od Ilo ale to tylko takie gadanie. KIEDYS tak było. TERAZ jest 100% lepiej ! Nauczyciele są naprawde super ! Pozdro. dla całej kadry :-D

    3 3 Cytuj

Odpowiedz