Forum » Edukacja

testy kompetencyjne po trzeciej klasie z wsip

  • 1 kwi 2011

    Czy czyjaś pociecha pisała te testy na 2011 rok ,czy są trudne?na co się trzeba przygotować?

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    wpisz sobie w google hasło lub kup w księgarni książkę z zestawem testów, porozmawiaj z nauczycielem i po bólu - jeśli dziecko systematycznie chodzi do szkoły to ja osobiscie nie widzę problemu.

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    testy dla gimnazjum byly dosc trudne

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    dobry sprawdzian wiedzy 2011 rok dla uczniów trzeciej klasy szkoły podstawowej- skąd ściągnąć takie próbne materiały ,by móc poćwiczyć z dzieckiem?proszę o odpowiedź

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Wpiszw google śćąga !

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Z tego co wiem mając dwoje dzieci w w wieku szkolnym-3 klasa podstawówki i liceum -po trzeciej klasie -jest czwarta a nie gimnazjum wiec ktos tu błednie podaje link do testów gimnazjalnych-jutro dzieciaki pisza test kompetencyjny sprawdzajacy umiejętności dzieci po 3 latach nauki kiedy to nie wystepuje skala ocen tylko ocena semestralna opisowa.:)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    Taki_gość doradza zawsze chętnie, niestety, nie na temat :)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: tata] Taki_gość doradza zawsze chętnie, niestety, nie na temat :) [/quote]

    Renia w swoim pierwszym poście nie napisała czy Jej pociecha chodzi do trzeciej klasy podstawówki, czy do gimnazjum stąd mój link do testów gimnazjalnych. Jej wpis nosi datę 1 IV - było to przed testem gimnazjalnym stąd moja sugestia.

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    A "taki_ gość" wtrąca się tam gdzie najmniej się zna na rzeczy, wszędzie go pełno i myśli, że jest wszechwiedzący, ŻE TEŻ TACY NIE MAJĄ LUSTRA W DOMU I NIE POPATRZĄ SOBIE W OCZY I NIE POWIEDZĄ: PRZECIEŻ NIE JESTEM TAKA MĄDRA NA JAKĄ WYGLĄDAM

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    [quote=gość: obserwator 2] A "taki_ gość" wtrąca się tam gdzie najmniej się zna na rzeczy, wszędzie go pełno i myśli, że jest wszechwiedzący, ŻE TEŻ TACY NIE MAJĄ LUSTRA W DOMU I NIE POPATRZĄ SOBIE W OCZY I NIE POWIEDZĄ: PRZECIEŻ NIE JESTEM TAKA MĄDRA NA JAKĄ WYGLĄDAM [/quote]

    Widzisz mój drogi, może to przez kolor moich cudownych blond włosów? :)

    Cytuj

Odpowiedz