Forum » Edukacja

studia podyplomowe - administracja samorządowa

  • 18 kwi 2011

    czy byłyby osoby zainteresowane kierunkiem studiów podyplomowych: administracja samorządowa?
    prowadzę rozmowy z Uniwersytetem Pedagogicznym o ewentualnym otwarciu tego kierunku w Myślenicach.
    potrzebne jest min. 20 osób by kierunek ruszył (od października).

    2 3 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Studia podyplomowe? A po co komu to potrzebne jak i tak dostaje się ten kto ma się dostać... A dla reszty to " za wysokie progi na lisie nogi".

    1 3 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Wszystko zależałoby od kosztów, ale wstępnie jestem zainteresowany.

    1 2 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    najprawdopodobniej nie !
    w myślenicach i okolicach nie ma żadnego zapotrzebowania na takich pracowników więc kierunek całkowicie zbędny i niepotrzebny,
    urzędy (których tutaj jest b. mało) nie przyjmują nowych pracowników, bo "starych" jest nad stan.

    1 2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    jak najbardziej :) mozna się jeszcze zapisac?

    3 Cytuj
  • 7 paź 2011

    nie nie nie - gdzie po tym prace znaleść

    4 Cytuj
  • 11 paź 2011

    NO jeżeli ktoś pracuje w budżetówce, to takie studia wypisz wymaluj - fajna sprawa - tyle, że wątpię w to aby tam słuchacz dowiedział się czegoś więcej, czego już nie wie - chociaż z pracownikami administracyjnymi różnie jest.

    Skończyłem ten kierunek na studiach dziennych w Krakowie i prawdę mówiąc, oferta tych studiów jest na Państwowych i Prywatnych uczelniach, nie widzę sensu dublowania tego, bo jak wyżej napisano, wątpliwe będzie zainteresowanie tym tematem w małym mieście.

    3 Cytuj
  • 31 sie 2012

    jestem zainteresowana zarządzaniem w służbie zdrowia.

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    jak najbardziej potrzebny. Wójt Obajtek nijak nie może administracji zaliczyć. Może tu by mu sie udało?

    2 Cytuj

Odpowiedz