Forum » Edukacja

Gdzie w myślenicach można tanio wydrukować i oprawic pracę magisterską?

  • 11 lip 2011

    jak w temacie. będę bardzo wdzięczna za odpowiedź..

    4 5 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Piszesz pracę magisterską i Myślenice z małej litery ???!!!!

    Na której to "uczelni" tak jest łatwo ?

    7 7 Cytuj
  • 11 lip 2011

    w krakowie, bo tu sa sami zdziercy 50gr za A4 i to czarno-biale

    6 3 Cytuj
  • 12 lip 2011

    Wg mnie tylko Kraków - tam robią tego masę i cena jest przystępna. W Myślenicach cena samego ksero jest dramatyczna.

    3 3 Cytuj
  • 12 lip 2011

    Szukaj w okolicach Politechniki Krakowskiej. Tam robią tanio i dobrze.
    Usługi w Myślenicach - to zdziercy

    4 Cytuj
  • 12 lip 2011

    BArdzo dobra oferta nad carrefourem niskie ceny nawet 10gr za strone przy dużej ilości.

    6 1 Cytuj
  • 12 lip 2011

    potwierdzam. CARREFOUR 1p firma chyba mat-biur. Tanio i dobrze chłopak robi :) dodatkowo drukuje z płyt i pendrajów. polecam szczerze

    8 1 Cytuj
  • 12 lip 2011

    proponuje u pana dominika jedrzejczyk jest w cerfurze u gory kolo snc i ccc:)

    6 1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Jak drukowałam w krakowie 26 stron zapłaciłam 10,40 w Mat biur w Myślenicach (na carrefour 1 piętro) to samo tylko że za 26 stron 3,5. Widać różnice !

    2 Cytuj
  • 14 lip 2011

    A jakość wydruku lepsza była w Krk czy w Mat-biur??? Bo osobiście wolę dołożyć te parę złotych i mieć naprawdę dobrze wydrukowane niż oszczędzać tracąc na jakości

    2 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Nie narzekam. Praca wydrukowana dobrze, zaczernienie dobre, taki jak u innych. Ostre krawędzie liter. Czego Ci potrzeba Moniko91 więcej....... :D :D

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Niczego. Po prostu rzadko udawało mi się mieć dobrej jakości kopię czy wydruk z myślenickich punktów ksero

    1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Jeszcze na Żeromskiego (na przeciw Biblioteki Pedagogicznej) mają przystępne ceny. Za druk i ksero płaciłem 12gr od strony.

    1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: mieszkaniec1] Jeszcze na Żeromskiego (na przeciw Biblioteki Pedagogicznej) mają przystępne ceny. Za druk i ksero płaciłem 12gr od strony. [/quote]
    Ale baba tam jest KOSMICZNIE niemiła.

    1 2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    afgan - musiałeś trafić na jej "zły dzień" :D - ten jeden w miesiącu ;)

    1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    KRAKÓW! W Myślenicach jest drogo i za wydruk i za oprawę...

    3 Cytuj
  • 9 lis 2013

    Polecam na górze w Carrefourze. Jak pojedziesz do Krakowa już nie będzie tanio.

    2 1 Cytuj
  • 10 lis 2013

    TYLKO na górze w Carrefourze

    2 Cytuj
  • 10 lis 2013

    Ja swojom drukowalem w Krakowie na ulicy Pilsudzkiego! Bardzo polecam, strasznie mila pani tam byla!

    1 2 Cytuj
  • 10 maj 2014

    A ja swoją pracę drukowałam w Krk na ul. Podchorążych . Polecam bardzo, tanio, szybko. I nie było problemu z rozpięciem pracy, kiedy musiałam w niej coś zmienić, a wiem, że w niektórych punktach pobierają za taki zabieg kasę.

    1 Cytuj

Odpowiedz