Forum » Edukacja

LO DLA DOROSŁYCH - osinski sredniawski

  • 23 sie 2011

    Jest tu ktos,kto wybiera sie do LO dla dorosłych im Sredniawskiego?

    3 4 Cytuj
  • 24 sie 2011

    nie tu są sami wykształceni ludzie

    2 6 Cytuj
  • 25 sie 2011

    za młodu było się uczyć a nie bąki zbijać!!!!

    3 2 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Ja chodziłem do tego LO i byłem bardzo zadowolony.

    1 2 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Polecam zaoczne bezpłatne LO w Sułkowicach. Fajna atmosfera, przyjaźni wyrozumiali ludzie

    1 4 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Jurek Jest OK

    9 6 Cytuj
  • 29 sie 2011

    czy chodzi może o uzupełniające LO dla doroslych na podbudowie gimnazjum?

    1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    witam, chciałabym od wrzesnia iść do technikum informatycznego na 3-go maja. Cyz to dobry kierunek? Chodzi mi o to, że chcę się tam czegos nauczyć a nie bąki zbijać. warto?

    4 Cytuj
  • 25 lut 2012

    siemka uczęszczam do tego liceum i mówie ci tak jeśli płacisz to przechodzisz nic sie tam nie nauczysz

    4 Cytuj
  • 25 lut 2012

    acha to dzięki, taki sysytem mnie nie interesuje :) Będę szukać dalej. A może ktoś może mi polecić jakieś policealne technikum. Tylko takie, żeby się nauczyć :)

    2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=gość: jaki] siemka uczęszczam do tego liceum i mówie ci tak jeśli płacisz to przechodzisz nic sie tam nie nauczysz [/quote]
    Skonkretyzuj o jaką szkołę Ci chodzi i podaj konkretny przykład inaczej jest to pomówienie karalne.

    3 6 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=gość: %u0142ee] acha to dzięki, taki sysytem mnie nie interesuje :) Będę szukać dalej. A może ktoś może mi polecić jakieś policealne technikum. Tylko takie, żeby się nauczyć :) [/quote]
    Policealnego technikum nie ma w ogóle. Uważam iż technikum Średniawskiego w Myślenicach przygotowuje najlepiej do pracy na stanowisku informatyka i dalszego kształcenia w tym kierunku.

    6 6 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=dyrektor] gość: %u0142ee napisał/a: acha to dzięki, taki sysytem mnie nie interesuje :) Będę szukać dalej. A może ktoś może mi polecić jakieś policealne technikum. Tylko takie, żeby się nauczyć :)
    Policealnego technikum nie ma w ogóle. Uważam iż technikum Średniawskiego w Myślenicach przygotowuje najlepiej do pracy na stanowisku informatyka i dalszego kształcenia w tym kierunku. [/quote]

    NIe ma to jak własna pseudo promocja

    11 2 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Sznycel a jakieś konkrety? Gdzie się nie pojawi temat Średniawskiego tam nadajesz jaka to zła szkoła, nie wiem, może Cię stamtąd wyrzucili że tyle masz jadu?
    Szkoła jak szkoła, znam parę osób które kończyły tam technikum i sobie chwalą. Może nam przedstaw choćby jakieś statystyki, nie wiem, jakieś o zdawalności matury czy egzaminów na technika, a potem narzekaj.
    Nie chodziłam do tej szkoły, ale nie rozumiem co się tak uwaliłeś.

    3 4 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    ja tam ukończyłem liceum ogólnokształcące dla dorosłych i polecam jak najbardziej tą szkołę , wykładowcy są konkretni , mili a przede wszystkim w porządku , można i zaufać im i pogadać zwłaszcza z dyrektorem . Szkoła jest ładna , multum dziewczyn w tym połowa z nich są ładne , także i jest oko na czym pocieszyć , parking w porządku , ale uczyć się trzeba , to nie te czasy kiedy przepuszczali od tak . Teraz w tej szkole i nauka wchodzi w rolę i zachowanie , jak ktoś jest nie w porządku co do innych no wybacz ale daleko tam nie zajdziesz z tym .

    5 4 Cytuj
  • 17 cze 2012

    ZS im. Średniawskiego to bardzo fajna szkoła poziom nauczania bardzo dobry nauczyciele wymagający i wyrozumiali

    4 2 Cytuj
  • 17 cze 2012

    co do dyrektora to czasem potrafi zdenerwować człowieka

    4 2 Cytuj
  • bozena5771 22 cze 2012

    Czy tam jest liceum dla dorosłych?płatne ?proszę o info:)

    Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: ed25] ZS im. Średniawskiego to bardzo fajna szkoła poziom nauczania bardzo dobry nauczyciele wymagający i wyrozumiali [/quote]

    hahahaha no nie mogę, zaraz padnę. No nie wiem, która nauczycielka jest tam wyrozumiała, (nauczyciele- mężczyźni- ok) a tych wymagających to raczej mało jest. poziom? Jaki poziom? buuuhaha, śmiech na sali
    ed25--> pewnie lizodup grona pedagogicznego

    2 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Nie wiem dla czego co poniektórzy mają taką złą opinię o ZS Średniawskiego.
    Ukończyłam tam LO dla dorosłych,nie dla tego że mi się za młodu nie chciało uczyć ale tak akurat mi w życiu wyszło.
    Po pierwsze jest bezpłatne nie jak sugerował ktoś wyżej,po drugie nauczyciele są konsekwentni i wymagający co na pewno nikomu na złe nie wychodzi.
    Jeżeli ktoś chce się naprawdę czegoś nauczyć a nie tylko mieć "papier" - POLECAM!

    3 1 Cytuj

Odpowiedz