Forum » Edukacja

angielski w Myślenicach

  • 6 wrz 2017

    Helen Doron faktycznie super, szczególnie dla dzieciaków, które nie chcą uczyć się języka.

    3 3 Cytuj
  • 9 wrz 2017

    Proszę o opinie o szkole Nowej Generacji na rynku,czy są efekty w uczeniu?chodzi mi o zajęcia dla dzieci ponad 10 lat.

    Cytuj
  • 15 wrz 2017

    Jakie opinie o szkole Nowej Generacji na rynku w Myślenicach? lub o Neo School również na rynku proszę o opinie,może ktoś uczęszczał do jednej ze szkół na zajęcia?

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2017

    Czy ktoś może wyrazić opinie o pytanych szkołach,chcę żeby dziecko dużo skorzystało z zajęć, nie tylko na zabawie, ale aby zajęcia te były prowadzone ciekawie, ale z widocznym efektem.Dziecko jest chętne do nauki,ale wiem,że szkoła -szkole nierówna,dlatego zależy mi na Waszej opinii,kursantów, rodziców uczestników szkoły językowej.

    1 Cytuj
  • Andrzej 27 paź 2017

    Nie polecam.

    3 Cytuj
  • aneta kruk 23 lut 2018

    Również nie polecam
    Można spokojnie nauczyć się w domu, a potem wyjechać na przykład na kursy językowe za granicą, żeby trochę poćwiczyć język i tyle
    Myślę że to będzie bardziej opłacalne
    Przecież takie szkoły kosztują

    1 1 Cytuj
  • 26 lip 2018

    Witam, polecam metodę callana w szkole Justalk koło Rynku. Uczyłam się do tej pory tradycyjnie w McGregor a ostatnio w Neo-tam mają teraz przerwę wakacyjną więc poszłam z ciekawości do Justtalk i od lipca chodzę 2 x tygodniowo po 1,5 godziny.
    Przede wszystkim mówimy i wbrew temu co czytałam na tym forum nie jest nudno, czas płynie miło i szybko, lektor bardzo się stara. Tematy ciekawe w formie pytań.
    Zanim się zapiszesz gdziekolwiek (albo skrytykujesz) przemyśl czego potrzebujesz
    -czy otworzyć się na początku mówienie, a ta metoda przełamuje opory z tego co widzę po sobie i współuczestnikach,
    -czy też tradycyjnie uczyć się języka tj w szkole podstawowej czy średniej.
    Myślę że jest to bardzo dobra metoda dla kogoś, kto kiedyś tj. ja uczył się, ale minęły laaata i zapomniało się słowa i gramatykę nieco...
    Od września mam zamiar połączyć metodę callana w Justalk (raz w tygodniu) z tradycyjną.
    Widzę efekty-a to dla mnie najważniejsze.

    3 5 Cytuj
  • 19 sie 2018

    A chodził ktoś albo zna kogoś, kto uczęszczał do Blabber School na angielski?

    3 Cytuj
  • 20 sie 2018

    Nawet nie wiedziałam, że jest taka szkoła. Też jestem ciekawa jak tam jest.

    Cytuj
  • 20 sie 2018

    Polecam wszystkim szkołę Blabber!
    Uczęszczałem tam teraz przez cały rok szkolny i widzę efekty.
    Program jest ciekawy i nigdy nie jest nudno.
    Zawsze szedłem na lekcje z uśmiechem na twarzy.

    4 5 Cytuj
  • 21 sie 2018

    No właśnie szkoła jest nowa, dlatego pytam, ale zaciekawił mnie ten program National Geographic, tylko ani słowa na ich stronie o kadrze :)

    2 Cytuj
  • 22 sie 2018

    Dokładnie nic o nauczycielach. Jest ktoś kto chodził do tej szkoły albo tam pracuje?

    Cytuj
  • 23 sie 2018
    cojestdoktorku napisał/a:

    No właśnie szkoła jest nowa, dlatego pytam, ale zaciekawił mnie ten program National Geographic, tylko ani słowa na ich stronie o kadrze :)

    Moja córka (14 lat) chodziła tam w zeszłym roku szkolnym. Program na licencji National Geographic, dzieci oprócz "samego" angielskiego uczą się o świecie, przyrodzie, zwierzętach itp. po angielsku, więc zajęcia ciekawe. Rok kończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu. Są różne grupy wiekowe, grupki małe, 5-7 osób. Od września tego roku córka będzie kontynuować naukę już na wyższym poziomie. Szkołę polecam. Mają stronę na fb. Zresztą można tam podejść i o wszystko dopytać.

    5 Cytuj
  • 23 sie 2018
    qleeg napisał/a:

    Moja córka (14 lat) chodziła tam w zeszłym roku szkolnym. Program na licencji National Geographic, dzieci oprócz "samego" angielskiego uczą się o świecie, przyrodzie, zwierzętach itp. po angielsku, więc zajęcia ciekawe. Rok kończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu. Są różne grupy wiekowe, grupki małe, 5-7 osób. Od września tego roku córka będzie kontynuować naukę już na wyższym poziomie. Szkołę polecam. Mają stronę na fb. Zresztą można tam podejść i o wszystko dopytać.

    A nauczyciel/ka Polak/Polka czy native speaker? I generalnie jak córka ocenia pracę z nim/nią?

    Cytuj
  • 23 sie 2018
    cojestdoktorku napisał/a:

    A nauczyciel/ka Polak/Polka czy native speaker? I generalnie jak córka ocenia pracę z nim/nią?

    Nauczycielka Polka, wg mnie jest to lepsze, bo jak dziecko czegoś nie zrozumie, to nauczyciel łatwiej wytłumaczy. Córka była zadowolona po pierwszym roku, fajna atmosfera, no i celujący z angielskiego na świadectwie szkolnym :-) ,dlatego będzie kontynuować tam naukę.

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2018

    Rozumiem twoje pytanie i twoje zakłopotanie, czasami też natknąłem się na fakt, że musiałem odświeżyć część mojej wiedzy, gdy były potrzebne. Szukając nauczycieli, zdałem sobie sprawę, że nie mam dla nich czasu, ponieważ oprócz mojej rodziny nadal mam pracę, a fizycznie po prostu nie mam czasu, aby przyjść do nauczyciela. ponieważ wybrałem kursy internetowe Firma korepetytorów Buki (https://buki.org.pl/news/firma-korepetytorw-buki/ ). Bardzo wygodny proces uczenia się bez wychodzenia z domu

    4 Cytuj
  • 23 paź 2018
    qleeg napisał/a:

    Moja córka (14 lat) chodziła tam w zeszłym roku szkolnym. Program na licencji National Geographic, dzieci oprócz "samego" angielskiego uczą się o świecie, przyrodzie, zwierzętach itp. po angielsku, więc zajęcia ciekawe. Rok kończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu. Są różne grupy wiekowe, grupki małe, 5-7 osób. Od września tego roku córka będzie kontynuować naukę już na wyższym poziomie. Szkołę polecam. Mają stronę na fb. Zresztą można tam podejść i o wszystko dopytać.

    Mają jakieś grupy tematyczne? Jeżeli jestem inżynierem, to gadanie o zwierzątkach na nic mi się nie przyda w pracy.

    Cytuj
  • 24 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Mają jakieś grupy tematyczne? Jeżeli jestem inżynierem, to gadanie o zwierzątkach na nic mi się nie przyda w pracy.

    Kursy dla dorosłych są, ale nie wiem czy tematyczne (np. dla inżynierów). Szkoła ma stronę internetową, jest też na facebooku. Podejdź, zadzwoń , zapytaj.

    1 Cytuj

Odpowiedz