Forum » Edukacja

Czy w Myślenicach będzie technikum fryzjerskie lub jakieś nowe profile w szkołach ?

  • Gosia kkk 28 lut 2012

    Otóż jestem rocznikiem 96 , i w ogóle nie jestem zorientowana jak będzie polegała nasza nauka w szkole średniej podobno mają być bloki . A tak do rzeczy to czy bd jakieś nowe profile w Myślenicach w szkołach albo technika ? bo coś słyszałam na reja że bd nowe profile ;p

    3 3 Cytuj
  • 28 lut 2012

    będą na pewno nowe profile w technikum na Zarabiu!

    4 5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Na Reja podobno 2 nowe technika ale w jakim kierunku to już się dowiemy na dniach otwartych.

    1 4 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Na Zarabiu będą trzy klasy technikum
    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych - nowy kierunek
    Technik Hotelarz
    Technik Obsługi Turystycznej

    Oraz 4 Klasy LO
    Nauka po pierwszej klasie, przynajmnij z niektórych przedmiotów w systemie międzywydziałowym.

    3 5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    W Dobczycach prz ul. Szkolnej będzie zapewne Technikum Fryzjerskie

    1 5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    W Zespole Szkół Średniawskiego w Myślenicach:
    Technikum żywienia i usług gastronomicznych
    Technik geodeta

    5 15 Cytuj
  • 28 lut 2012

    W ZS Dobczyce na ul. Szkolnej będzie technikum usług fryzjerskich

    2 6 Cytuj
  • 29 lut 2012

    A jakie wy polecacie szkoły i kierunki?

    7 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    ja osobiście polecam Technikum na Zarabiu! Szkoła super się rozwija... tam na prawde można się uczyć zawodu w świetnych warunkach! na dniach otwartych zwróćcie uwagę na pracownie.... jest co oglądać....

    4 6 Cytuj
  • 29 lut 2012

    ja polecam szkołę na zarabiu jest świetnie :)

    2 7 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Na Zarabiu jest spoko, jeżeli przychodzisz tu do Liceum to w ogóle nie odczuwasz różnicy pomiędzy lekcjami z gimnazjum.
    Plusy:
    -odnowiona hala
    -siłownia
    -stołówka
    -całkiem fajna aula
    -lajtowi nauczyciele
    -system oceniania(dla mnie na plus)
    Minusy:
    -brak dyskotek

    2 9 Cytuj
  • 1 mar 2012

    e41 - na dyskoteki zawsze można się gdzieś wybrać.... dla mnie nie jest atrakcją bawić się pod ścisłą obserwacją nauczycieli.....
    zreszta jak napisałaś wiecej u nas w szkole plusow niz minusow.... :)))

    2 3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=dyrektor] W Zespole Szkół Średniawskiego w Myślenicach:
    Technikum żywienia i usług gastronomicznych
    Technik geodeta [/quote]

    Słaba szkoła
    Nie polecam !!!

    10 5 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: Sznycel] dyrektor napisał/a:W Zespole Szkół Średniawskiego w Myślenicach:Technikum żywienia i usług gastronomicznychTechnik geodeta Słaba szkoła Nie polecam !!! [/quote]
    Dla słabych rzeczywiście słaba.

    3 6 Cytuj
  • 4 mar 2012

    [quote=dyrektor] gość: Sznycel napisał/a: dyrektor napisał/a:W Zespole Szkół Średniawskiego w Myślenicach:Technikum żywienia i usług gastronomicznychTechnik geodeta Słaba szkoła Nie polecam !!!
    Dla słabych rzeczywiście słaba. [/quote]

    Słabi nauczyciele, słaby dyrektor, baza szkoleniowa ciasna, szatnie mają robić już od kilku lat a nic nadal nie ma
    TYLKO PUSTE OBIETNICE dyrektora !!!

    8 1 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Słyszałem że przyłapano kilku uczniów klasy 1 na BROWARZE i zostali przywiezieni do szkoły A.Średniawskiego radiowozem :)

    Jak sie DYREKTOREK wytłumaczy z tego co sie dzieje w twj szkole?

    6 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Ogólnie dobre szkoły z tematów kosmetycznych to w dużych miastach - nie w mniejszych miejscowościach. I generalnie ten zawód wymaga konkretnej wiedzy, ciągłego rozwoju, a nie wyłącznie posiadania papierka. Tak więc tutaj szkolenia zawodowe to codzienność.

    Cytuj

Odpowiedz