Forum » Edukacja

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - która?

  • 28 mar 2012

    Ze względu na zainteresowania w określonym kierunku -zdobycia wiedzy,  praktyki i zawodu wybór "padł "  na  Zasadniczą Szkołę Zawodową .Mam pytanie do internautów. Którą  polecacie 3- letnią Zas. Szk. Zaw.  w Myślenicach lub  niedalekiej odległości .Mam tu na myśli wypowiedzi nie na zasadzie "zasłyszanych opowieści". tylko od osób bezpośrednio uczęszczających do tego typu szkół.

    4 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Hm.. Trochę to dla mnie dziwne. 106 wejść i cisza. Myślałam, że dowiemy się w której Zasadniczej Szkole Zawodowej w Myślenicach lub powiecie panują dobre warunki rozwoju, sprzyjająca atmosfera, dobra kadra nauczycieli, szkoła szanująca kodeks bez przemocy. Zarówno ja, jak i moja córka czekamy cierpliwie na rozwinięcie w temacie :)

    2 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    niech córka pomyśli o przyszłości i wybierze jednak technikum...

    4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Moim skromnym zdaniem nie ma co rozmyślać nad wyborem "odpowiedniej" zawodówki, tylko patrzeć, w której jest możliwość kształcenia się w wybranym zawodzie. Do Reja sporo osób chodzi i raczej nie narzekają.

    3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=lanta] w której Zasadniczej Szkole Zawodowej w Myślenicach lub powiecie panują dobre warunki rozwoju, sprzyjająca atmosfera, dobra kadra nauczycieli, szkoła szanująca kodeks bez przemocy [/quote]
    WTF? Szukasz zawodówy czy Uniwersytetu? Dziś w technikum poziom jest 2 razy niższy niż 10 lat temu w szkole zawodowej. Szkoda czasu dla szkoły zawodowej skoro można go poświęcić na tytuł technika. Matury i tak nie musi zdawać, będzie miała przynajmniej wykszt. średnie zawodowe. Może później iść do każdej szkoły policealnej i zdobyć inny zawód, skoro i tak nie chce matury....

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    ja chodzę do Sułkowic i nie narzekam. Duży plus - nauka na jedną zmiane, nie musze siedziec jak kumpel do 8 wieczorem w Myślenicach

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: zuzu] ja chodzę do Sułkowic i nie narzekam. Duży plus - nauka na jedną zmiane, nie musze siedziec jak kumpel do 8 wieczorem w Myślenicach [/quote]
    do 19.20

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2020

    Uważam, że szkoła policealna Cosinus to jeden z najlepszych wyborów wśród placówek licealnych. Przede wszystkim masz pewność, że jest to szkoła darmowa, mają jasno określony plan edukacyjny.

    4 Cytuj

Odpowiedz