Forum » Edukacja

Darmowa szkoła Siódemka?

  • 21 cze 2012

    Hejka zastanawiam się nad wyborem policealnej szkoły oraz kierunkiem, ostatnio natknęłam sie na Centrum edukacji siódemka? czy ktoś wie jak wygląda nauka w takiej szkole?

    3 4 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Nie znam tej szkoły więc w tym przypadku nie pomogę, mogę jedynie powiedzieć jak wyglądała nauka w innej darmowej szkole policealnej i była to porażka i strata 2 lat. Na zajęciach nie robiliśmy nic. Ok 80% czasu ludzie grali w gry i oglądali filmy na y2b (włącznie z nauczycielami) ale może to tylko na kierunku technik informatyk tak jest bo na stołach leżą laptopy i ludzie głupieją tak jakby w domach internetu nie mieli. Zdawalność egzaminów zawodowych kier. technik informatyk wśród szkół policealnych jest katastrofalna co mnie wcale nie dziwi. Ja osobiście nie nauczyłem się nic czego wcześniej nie umiałem a wcześniej umiałem niewiele. Uczyłem się w domu zagadnień na własna rękę ale teoria to zdecydowanie za mało. Jak jest w szkole o której piszesz to nie wiem, podobnie nie wiem o jakim myślisz kierunku.

    4 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Według mnie szkoła policealna i jeszcze zaocznato dobry pomysł dla osób pracujących, w ten sposób można zdobyć nowe, dodatklowe kwalifikacje. uzyska się w ten sposób dodatkowy papierek, co bedzie mozna wpisac do swojego CV, a też pracodawca inaczej patrzy jęsli widzi, że dana osoba chce się uczyć i podnosić swoje wykształcenie. Co do Siódemki osotatnio znajomy mowił mi coś o tej szkole, wiem tylko za darmo.

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    Polecam Centrum edukacji Siódemka, chodze na florystyke, fajna sprawa, ponieważ nie koliduje mi nauka z praca, kadra ok. Zaliczony mam juz semestr zostal mi tylko jeszcze jeden:):)

    Cytuj
  • 26 cze 2012

    Witaj Olisia, też mogę polecić siódemkę jestem tam na administracji, jest całkiem fajnie :)

    Cytuj
  • 27 cze 2012

    Polecam kosmetyke!zdecydowanie kosmetyke! latwiej znalezc prace, gdyż zawsze bedzie na to zapotrzebowanie!

    1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Ja też chodzę do siódemki ale na rachunkowosć. i faktycznie jest spoko, bezstresowo:)

    1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Nie polecam tej szkoły cały czas zmienią plany a Pani w sekretariacie była dla mnie nie miła :(

    1 Cytuj
  • 29 maj 2013

    A ja nie polecam tej szkoly.Zero szacunku dla ucznia,egzaminy z trudnych przedmiotow oglaszaja 3 dni przed ich lekcjami,plan zawsze na ostatnia chwile,zero zorganizowania,zaczelam ta szkole i skoncze ale zastanawiam sie czy nie podac jej do kuratorium oswiaty :/

    2 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Szkoła jak najbardziej na plus ! Własnie zdałam egzamin z kosmetyki, i już jestem TECHNIKIEM! :D własnie zastanawiam sie nad kolejnym kierunkiem, ale z tego co wiem to trzeba sie spieszyć bo maja duzo słuchaczy

    6 Cytuj
  • 6 sie 2015

    Zależy jaką szkołę się wybierze. Jeśli na poziomie, kładącą nacisk na praktykę, dobrze wyposażoną to się czegoś nauczysz. Pracodawcy coraz częściej pytają co potrafisz, a nie patrzą na papierek.

    1 Cytuj

Odpowiedz