Forum » Edukacja

Drukowanie prac dyplomowych

  • Def Ibrylator 2 lip 2012

    Witam.

    Czy w Myślenicach drukował ktoś oraz oprawiał pracę magisterską ? Cena nie gra roli. Najważniejszym kryterium jest jakość wykonania oraz szybkość realizacji. Czy ktoś skorzystał z takich usług i jest tak miły, aby się podzielić informacjami ? 

    Dziękuję,

    2 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=def_ibrylator] Witam.

    Czy w Myślenicach drukował ktoś oraz oprawiał pracę magisterską ? Cena nie gra roli. Najważniejszym kryterium jest jakość wykonania oraz szybkość realizacji. Czy ktoś skorzystał z takich usług i jest tak miły, aby się podzielić informacjami ? 

    Dziękuję, [/quote]

    witam. postanowiłem dokładnie odpowiedzieć na twoje pytanie.

    tak, drukowałem i oprawiałem prace magisterską. cena nie grała dla mnie roli - to podobnie jak u ciebie, byłem zaocznym studentem, zarabialem i stać mnie było na oprawcze szaleństwo. tak jakość i szybkość to ważna sprawa, zgadzam się. tak skorzytałem z takich usług i dzielę się informacjami.

    nie wiem jakim cudem obronisz pracę magisterską skoro w pytaniu nie zadajesz pytania, ale trzymam za ciebie kciuki

    4 16 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 lip 2012

    Dziękuję za szczerą odpowiedź.

    Mam nadzieję, że dzisiejszego wieczoru położysz się spać będąc dumnym, że udowodniłeś na forum publicznym, iż posiadasz niespotykaną inteligencję i jesteś fantastycznym panem magistrem. Mam nadzieję, że w życiu zarabiasz odpowiednio do swojej inteligencji, gdyż w innym wypadku żal byłoby tak niedocenionego talentu.

    Ps. Jestem studentem dziennym, ale może przeżyjesz błąd swojej interpretacji.

    Proszę kogoś kompetentnego o odpowiedź, dziękuję.

    15 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=def_ibrylator] Dziękuję za szczerą odpowiedź.

    Mam nadzieję, że dzisiejszego wieczoru położysz się spać będąc dumnym, że udowodniłeś na forum publicznym, iż posiadasz niespotykaną inteligencję i jesteś fantastycznym panem magistrem. Mam nadzieję, że w życiu zarabiasz odpowiednio do swojej inteligencji, gdyż w innym wypadku żal byłoby tak niedocenionego talentu.

    Ps. Jestem studentem dziennym, ale może przeżyjesz błąd swojej interpretacji.

    Proszę kogoś kompetentnego o odpowiedź, dziękuję. [/quote]

    sam sobie jestes winny takiej odpowiedzi, poniewaz to ty nie potrafisz sformulowac pytania a masz zamiar bronic prace magisterska. pozdrawiam i zycze szczescia na obronie

    2 14 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 lip 2012

    Cóż, gdybym był takim człowiekiem jak Pan, to powinienem teraz Pana wyśmiać, że nie zna Pan podstawowych zasad interpunkcji, nie stawia Pan dużej litery po kropce i nie potrafi Pan bezbłędnie napisać kilku podstawowych słów (poprzez brak używania polskich znaków). Cóż - brak znajomości poziomu słownictwa z klasy podstawowej.

    Ale nie wyśmieję Pana, gdyż wyrosłem z plucia na ludzi będąc pod osłoną anonimowości.

    Zapraszam Pana na moją obronę. Chętnie podzielę się datą i czasem poprzez wiadomość priv.

    Ps. Przygarnął kocioł garnkowi, co ? Zanim wytkniemy błędy innym, zastanówmy się nad własnymi. Często możemy się przeliczyć.

    7 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    drukowałam w PIXEL-u ul. Ogrodowa jak się idzie na osiedle tam gdzie optyk, a mój syn mówił, że dobrze też drukują koło szkoły dwójki ale nie potwierdzam. a oprawiałam na uczelni, bo mają gotowe okładki z logo uczelni. generalnie jak mnie coś interesuje to chodzę i sprawdzam, zwłaszcza kolorowe wykresy.

    6 Cytuj
  • 2 lip 2012

    pixel - drukowałam tam i pracę lic i mgr i inne rzeczy nie raz i było wszystko w porządku i jakbym miała drukować jeszcze raz to na pewno tam

    def_ibrylator jeśli chcesz uzyskać info na temat miejsc w Myślenicach gdzie można wydrukować pracę to zapytaj "Gdzie" a nie "Czy" i wtedy nie będzie problemu i nie będziesz się musiał wykazywać swoją elokwencją :)

    6 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 lip 2012

    Dziękuję za podpowiedzi. Sprawdzę jutro powyższe miejsca.

    I można odpowiedzieć składnie i trafnie na pytanie ? Można. Dzięki :)

    3 3 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=def_ibrylator] Dziękuję za podpowiedzi. Sprawdzę jutro powyższe miejsca.

    I można odpowiedzieć składnie i trafnie na pytanie ? Można. Dzięki :) [/quote]

    udało ci się zadać pytanie to i odpowiedź dostałeś. gratuluje po raz kolejny. rozwijasz się.

    3 4 Cytuj
  • 3 lip 2012

    W DH Carefour na Ip w regeneracji tuszy i tonerów. Tam chłopak drukuje prace najtaniej w myślenicach. W pixelu jest chyba najdrożej.

    2 1 Cytuj
  • 3 lip 2012

    wydruk wszędzie zrobią i oprawią tylko musisz mieć wszystko ustawione tzn. marginesy pojedyncze litery na końcach linijek itp a jest tego masę a każda zmiana może rozwalić spis treści, tabel, rysunków, a jeśli jest jeszcze wydruk dwustronny to lustrzane marginesy i pierwsze strony niezadrukowane 2-stronie i dlatego nikt nie chce tego robić tylko przynieś prace w .pdf i każdy drukuje
    powodzonka

    2 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 lip 2012

    Naturalnie - PDF to podstawa.

    1 Cytuj
  • 3 lip 2012

    najdrożej nie jest w pixelu a na 3 maja w tych małych domkach. do tego kleiłam tam prace mgr i po powrocie do domu okazało sie ze kartki wylatują. zdecydowanie nie polecam

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    Polecam mały budynek na przeciwko ZSTE. Fachowa obługa, oprawa i druk bez zastrzeżeń.

    2 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 lip 2012

    Wydrukowałem pracę w firmie PIXEL. Za 155 stron pracy (+ 41 kolorowe rysunki) zapłaciłem 96 zł. Wszystko wygląda tak jak wyglądać powinno. Wydrukowane w 20 minut.

    Jeśli chodzi o jakość - polecam.

    3 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    ja wydrukowałem sam, 110stron, drukarka laserowa, samsung, 4 letnia, ciągle na oryginalnym kartridżu, papier z roboty zajumałem, oprawa chyba 15zł, bo to w zeszłym roku było i tyle. Na jakość nikt nie patrzy, więc przepłaciłeś. Na flaszkę by Ci zostało... no ale powodzenia na obronie :) u mnie było na 4

    2 1 Cytuj
  • 27 kwi 2017
    def_ibrylator napisał/a:

    Witam.

    Czy w Myślenicach drukował ktoś oraz oprawiał pracę magisterską ? Cena nie gra roli. Najważniejszym kryterium jest jakość wykonania oraz szybkość realizacji. Czy ktoś skorzystał z takich usług i jest tak miły, aby się podzielić informacjami ? 

    Dziękuję,

    Polecam ci PIXEL na ogrodowej

    Cytuj

Odpowiedz