Forum » Edukacja

Szkoła podstawowa nr 3 na osiedlu

  • 8 lut 2013

    Jestem przed wyborem szkoły podstawowej dla mojego syna. Zastanawiam się nad 3 na osiedlu. Jakie macie zdanie o tej szkole zwłaszcza o klasach od I-III?

    9 11 Cytuj
  • 8 lut 2013

    Ja nie polecam.Nauczyciele to jedna wielka banda i klika pociotków. Moje dziecko zostało stamtąd przepisane do innej szkoły, z powodu mobbingu , z którym wychowawczyni i dyrektorka nie były w stanie sobie poradzić.

    18 33 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Absolutnie nie zgadzam się z przedmówczynią, dwoje moich dzieci chodziło do tej szkoły, aktualnie kończą studia.
    Jedno kończy medycynę, a drugie studiuje na AGH - u. Żadnego mobbingu nie było, a nauczyciele zawsze byli serdeczni.
    Każde dziecko jest inne i inaczej odnajduje się w szkole, a forum nie powinno być źródłem informacji o szkole.

    26 12 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Nie musisz się zgadzać. To jednak nie zmienia faktu, że sytuacja z mobbingiem zaistniała i gdyby nie było odpowiedniej reakcji z mojej strony , to moje dziecko mogłoby sobie coś zrobić.
    W tej szkole liczą się dzieci rodziców "z kasą" i dzieci nauczycieli, reszta to takie nic, zwłaszcza dla jednej pani M...

    18 19 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Słyszałam o mobbingu w gimnazjum na osiedlu, ale być może już wszedł w niższe progi. Szkoły na osiedlu zawsze kojarzyły się ze złą sławą , może to się zmieniło trudno powiedzieć, niż wciąż nadchodzi to i mniej uczniów, warunki lepsze, ale osobiście dziecka bym tam nie posłała.

    10 19 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Myślę, że każda szkoła ma swoje plusy i minusy. Teraz jest bum na szkołę nr2 ale też wielu rodziców narzeka. W klasach 1-3 to wszystko zależy od wychowawczyni. Warto popytać jakie panie będą miały pierwsze klasy w nowym roku szkolnym i jakie mają opinie. Moim zdaniem dziecko do podstawówki powinno chodzić w najbliższej okolicy. Ma wtedy blisko kolegów, może chodzić samodzielnie do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne.

    21 2 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Muza, wyrażanie krytycznych opinii na podstawie niesprawdzonych informacji jest niestosowne, w ten sposób można szkalować dowolną osobę i dowolna szkołę zwłaszcza jeśli się to robi anonimowo. Myślę, że rodzice dokonując wyboru szkoły dla swojego dziecka nie biorą pod uwagę plotek typu "słyszałam że".

    14 10 Cytuj
  • 12 lut 2013

    To nie jest plotka mojej przyjaciółki córka w gimnazjum nr 2 była mobbingowana, nawet do przepychanek dochodziło, nie mówiąć o wyszydzaniu, wyśmiewaniu, więc "milu" droga nie bądź taka do przodu bo Cię z tyłu braknie.

    14 24 Cytuj
  • 4 mar 2013

    Zgadzam się z Zuzaaa w 100%.
    Wszystkie myślenickie podstawówki są państwowe - żadna się specjalnie nie wyróżnia.
    W każdej można trafić na prawdziwego nauczyciela z powołaniem jak i na totalną miernotę.
    Jeśli mieszkasz blisko nie zastanawiaj się - dziecko samo może chodzić do szkoły.
    W przypadku, gdybyś wychowała je w innej wierze niż katolicka, raczej jednak do 3 go nie posyłaj.

    9 2 Cytuj
  • 5 mar 2013

    moje dzieci uczęszczały do szkoły nr 3 z czego jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o poziom nauki to wysoki bardzo fajnie dzieci są przygotowane do kompetencji które pisze sie w kl III, z czego nauka w następnych klasach jest bezproblemowa,tak samo wygląda to w następnych trzech latach nauki dziecko jest bardzo dobrze przygotowane do gimnazjum.Jeśli chodzi o mobbing w tej szkole to pierwsze słysze.Wiadomo nie wszyscy nauczyciele sa wspaniali tak jakby chcieli rodzice ,ale bez przesady moje dzieci przez 6 lat uczeszczały do tej szkoły tak że 12 lat miałam z tą szkołą kontakt i naprawde nic złego nie mogę powiedzieć.To samo mam zdanie na temet gimn 2 moja córa ukończyła edukacje dwa lata temu obecnie uczy sie w liceum w Krakowie i niczym nie odbiega od pozostałych,syn także uczęszcza do tego gimnazjum i nic złego sie nie dzieje ,ani nie działo.Chyba że przypabek mobbingu był kilka lat temu napewno w ostatnich latach tego nie było ,ani nie ma.Każdy pośle swoje dziecko do takiej szkoły jaką uzna za odpowiednią,myśle że wypisywanie swoich racji na temat danych szkół na forum jest troche nieodpowiednie ,zawsze ktoś coś znajdzie niestosownego na temat szkoły czy nauczyciela.Moja najmłodsza pociecha jak pójdzie do szkoły to też mój wybór padnie na szkołe nr 3.Ktoś tu wspomniał że na szkołe nr 2 też rodzice narzekają ,właśnie i to z różnych powodów.........

    13 7 Cytuj
  • 6 mar 2013
    monia napisał/a:

    Jestem przed wyborem szkoły podstawowej dla mojego syna. Zastanawiam się nad 3 na osiedlu. Jakie macie zdanie o tej szkole zwłaszcza o klasach od I-III?

    Witam moja córka chodzi do I klasy.Poszła jako sześciolatek i jestem bardzo zadowolona.Miała problemy z czytaniem więc zaproponowano zajęcia dodatkowe z programu unijnego i jest świetnie.Mają zajęcia ze studentkami- kupa śmiechu i zabawy. Mała wraca zadowolona chodzi na świetlice naprawdę według mnie to szkoła jest świetna.Wszyscy są mili i najważniejsze dzieciaki są naprawdę dobrze pilnowane.

    11 6 Cytuj
  • 2 lip 2013

    A co z sp4 na Zarabiu?

    3 4 Cytuj
  • 2 lip 2013

    co do bezpieczeństwa-moje dziecko zrobiło sobie krzywdę na przerwie w klasie,zostałam wezwana do szkoły jako winna że to stało się w domu,była dyrektorka psycholog ,straszono nawet że własciwie to powinni wezwać policję no i spekulacje co też temu dziecku się stało.Gdy sprawa się wyjaśniła ,że wypadek miał miejsce podczas przerwy w klasie gdzie drugoklasiści nie byli pilnowani.Pamiętam najbardziej zabolało mnie to ,iż wtedy ani wychowawca ,ani pedagog ani dyrektor,nikt nawet nie starał sie czegoś wyjaśnić,przeprosić za chociażby oskarżenia w moim imieniu,bo i po co przeciez wna była po ich stronie.......

    14 8 Cytuj
  • Anna 19 kwi 2014
    Konto usunięte napisał/a:

    Absolutnie nie zgadzam się z przedmówczynią, dwoje moich dzieci chodziło do tej szkoły, aktualnie kończą studia.
    Jedno kończy medycynę, a drugie studiuje na AGH - u. Żadnego mobbingu nie było, a nauczyciele zawsze byli serdeczni.
    Każde dziecko jest inne i inaczej odnajduje się w szkole, a forum nie powinno być źródłem informacji o szkole.

    kiedy to było..

    8 6 Cytuj
  • 9 wrz 2016

    Zapraszam wszystkich uczniow do aktywnosci na ogolnopolskim portalu dla szkol: http://youngface.tv/
    Portal jest bezplatny. Kazda zarejestrowana szkola otrzymuje swoje miejsce na nim, gdzie pod okiem wybranego przez dyrektora szkoly nauczyciela - zamieszcza tworczosc swoich uczniow. Szkol na portalu jest juz przeszlo setka - wiec zapraszam takze Was do odwiedzin i rejestracji.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz