Forum » Edukacja

Przedszkole w Trzemeśni opinie

  • 21 lut 2013

    co sądzicie o przedszkolu w Trzemeśni?

    11 Cytuj
  • 21 lut 2013

    o co konkretnie pytasz?

    11 1 Cytuj
  • 21 lut 2013

    ogólnie planuje tam posłać dziecko i nie wiem czego tam można się spodziewać .czy dziecko ma dobrą opiekę?

    3 6 Cytuj
  • 21 lut 2013

    rozumiem, teraz to tyle się słyszy o tych przedszkolach i personelu.Ogólnie w tym przedszkolu nie jest źle, ale nauczycielki (niektóre) za dużo nie robią, zależy do której pani dziecko trafi. Jedzenie dobre, w placówce czysto.

    12 6 Cytuj
  • 23 lut 2013

    uważam że przedszkole w Trzemeśni to jedno z najlepszych przedszkoli w powiecie myślenickim,biorąc pod uwagę wyposażenie, opiekę i jedzenie. Miałam tam dziecko, plecam.

    13 12 Cytuj
  • 23 lut 2013

    a opłaty jakie są? j

    8 Cytuj
  • joanna marek 22 sie 2017

    Witam
    Czy może ktoś ma informację na temat kiedy w przedszkolu pełnione są dyżury ..? Aktualnie przedszkole zazwyczaj jest zamknięte,a telefonu nikt nie odbiera ;(( ?

    2 5 Cytuj
  • 12 wrz 2017

    Od pon do pt od 7 do 16. Ferie wakacje itp zamkniete nie ma dyżurow.

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2020

    Czy w przedszkolu w Trzemeśni panie uczą czytać dzieci??? zastanawiam się nad posłaniem dziecka i zależalo by mi aby w 1 klasie nie było z tym problemu ?

    Cytuj
  • 10 wrz 2020

    Myślę, że panie w Przedszkolu w Trzemeśni nic nie robią (zresztą jak w każdym innym) tylko sobie kawę cały dzień piją.....
    A zresztą teraz to możesz się zastanawiać jak już miejsca na pewno nie ma. No chyba że specjalnie dla twojego bombelka zostawili.
    A czytać to chyba uczą w szkole.......

    4 4 Cytuj
  • 11 wrz 2020
    t-34 napisał/a:

    Myślę, że panie w Przedszkolu w Trzemeśni nic nie robią (zresztą jak w każdym innym) tylko sobie kawę cały dzień piją.....
    A zresztą teraz to możesz się zastanawiać jak już miejsca na pewno nie ma. No chyba że specjalnie dla twojego bombelka zostawili.
    A czytać to chyba uczą w szkole.......

    Akurat to przedszkole zawsze było na poziomie i ciężko tam było o miejsce. Z myśli i generalizowania to nie opinia tylko objaw zgryzoty online.

    3 Cytuj
  • 11 wrz 2020
    t-34 napisał/a:

    Myślę, że panie w Przedszkolu w Trzemeśni nic nie robią (zresztą jak w każdym innym) tylko sobie kawę cały dzień piją.....
    A zresztą teraz to możesz się zastanawiać jak już miejsca na pewno nie ma. No chyba że specjalnie dla twojego bombelka zostawili.
    A czytać to chyba uczą w szkole.......

    Powinieneś to powiedzieć w oczy Paniom z przedszkola. Może zaprosiłyby Cię na kawę?

    1 1 Cytuj
  • 11 wrz 2020
    taki_gość napisał/a:

    Powinieneś to powiedzieć w oczy Paniom z przedszkola. Może zaprosiłyby Cię na kawę?

    tak, ty wiesz co ja powinienem, za te nauki i myślenie za innych to rynte może dostaniesz....

    1 1 Cytuj
  • 11 wrz 2020
    irussus napisał/a:

    tak, ty wiesz co ja powinienem, za te nauki i myślenie za innych to rynte może dostaniesz....

    Jak przeczytasz spokojnie jeszcze raz to zobaczysz, że mój komentarz dotyczył wypowiedzi t-34 a nie Twojej.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2020

    Moja wypowiedź to oczywiście szyderstwo skierowane do poprzedniej wypowiedzi (widzę że nie wszyscy zrozumieli) . A o tym przedszkolu opinia moja jest jak najlepsza. Moje dziecko też tam chodziło.

    2 1 Cytuj
  • 12 wrz 2020
    t-34 napisał/a:

    Moja wypowiedź to oczywiście szyderstwo skierowane do poprzedniej wypowiedzi (widzę że nie wszyscy zrozumieli) . A o tym przedszkolu opinia moja jest jak najlepsza. Moje dziecko też tam chodziło.

    Aż CI dałem plusa :)

    1 Cytuj
  • Janek Sal 15 wrz 2020

    jak w przedszkolu żle to trzeba samenu bawić - jest i czas na kawe i posprzatac - ugotowac , i dziecko nie ma stresu przed paniami

    3 1 Cytuj

Odpowiedz