Forum » Edukacja

Szkoła-Zarabie

  • 15 mar 2013

    Cześć bardzo bym chciał iść do technikum zywienia i usług gastronimicznych tylko bym chciała wiedzieć czy trzeba sie uczyc jak tam jest poziom trudnosci i wgl wszytsko dziekuje.;) I nie ucze się najlepiej mam 3 i 4

    1 18 Cytuj
  • 15 mar 2013

    Albo może polecacie jeszcze jakis inny fajny i ciekawy profil?

    2 10 Cytuj
  • 15 mar 2013

    Szkoła ogólnie jest bardzo dobra, poziom też jest wysoki (nie najwyższy).. Osobiście sam ukończyłem tą szkołę i jestem bardzo zadowolony. System procentowy jest pomocny. Tzn jak dobrze bd pisać sprawdziany to potem bd mieć luzy. Niestety jeżeli zawalisz kilka sprawdzianów to ciężko bd Ci się wykopać:)

    7 12 Cytuj
  • 15 mar 2013

    Niektórzy nauczyciele zrezygnowali z tego systemu punktowego, nie jest on już oficjalnym sposobem obliczania ocen w tej szkole. Ale do systemu nie ma co się zrażać, jest na prawdę sprawiedliwy, wcale nie taki surowy i o wiele lepiej oddaje poziom wiedzy ucznia. Już nie wspomnę o tym, że możesz sobie kontrolować ocenę końcową, zawsze wiesz czy możesz sobie pozwolić na "olewkę" kolejnego sprawdzianu czy może potrzebujesz napisać go dobrze, żeby utrzymać ocenę. O technikum samym w sobie nic niestety nie mogę powiedzieć, ale Tytusa w ogóle mogę polecić z całego serca, jest ona wymarzoną placówką prawie pod każdym względem. Uczyć się oczywiście trzeba, bo to szkoła a nie bar albo plac zabaw. Nauczyciele potrafią zatrzymać w klasie, nie przepuszczają na siłę jeżeli wiedzą, że uczeń i tak nic nie robi, ale z drugiej strony ci, którzy się starają mogą liczyć na pomoc i zrozumienie. Ale to chyba dobrze, że nauczyciele są wymagający, skoro mają Cię przygotować do zdobycia zawodu i nauczyć samodzielności i odpowiedzialności w życiu. I pomimo tego, że nie pobłażają lawirantom są wyrozumiali i mają bardzo dobry kontakt z uczniem. Według mnie atmosfera w szkole jest fantastyczna. Jeżeli mówisz, że uczysz się na trójki i czwórki to uważam, że nie tylko się dostaniesz, ale i sobie poradzisz jeżeli tylko będzie Ci się chciało choć trochę przyłożyć. Jeżeli masz więcej pytań chętnie pomogę.

    13 15 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Nie patrz na poziom, tylko na nauczycieli. Na Zarabiu jest klimat i kadra, której nie ma żadna inna szkoła ;)

    21 11 Cytuj
  • 19 paź 2013

    Nauczyciel w Szkole na Zarabiu p. Sławomir Maślanka został zgłoszony do konkursu Nauczyciel Małopolski. Aby oddać na niego głos należy:
    Wysłać SMS o treści: DZPONGS.10
    na numer 72355
    (koszt 2.46 zł z VAT)
    Konkurs trwa do 23.10.13 r. do godz. 16.00 (nie ma ograniczenia co do ilości SMS)

    5 6 Cytuj
  • 3 lis 2013

    hej :) uczęszczam do tytusa do tech. gastronomicznego i powiem,że jest dużo nauki i jestem pewna,że w liceum nie miałabym tyle nauki jednak jedno co można przyznać szkoła ta bardzo inwestuje i stara się dostosować szkołę do potrzeb ucznia. Jeśli ktoś potrzebuję więcej informacji o tej szkole - piszcie.

    5 3 Cytuj
  • 29 lis 2013

    No i mamy Najlepszego Nauczyciela Małopolski! To nauczyciel geografii Sławomir Maślanka z Zespołu SZkół Ponadgimnazjalnych !!! Gratulacje dla nauczyciela oraz uczniów, że uczy ich taka osoba.

    11 2 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Nie wiedziałam, że tam uczy najlepszy nauczyciel małopolski/??? super! właśnie wybrałam tą szkołę ;D mam nadzieję, że się dostanę!

    2 Cytuj

Odpowiedz