Forum » Edukacja

Praktyka u Pana Wołka

  • 19 kwi 2013

    Witam
    Wybieram się we wrześniu na praktyki do Pana Wołka (Serwis Samochodowy) chciałbym pozyskać jakieś opinie.

    5 1 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    wow widze że odważny jesteś kolego...

    17 1 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    A co jest nie tak?

    2 1 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Nauczysz się jak wyceniać swoją pracę.
    Jak ci się odlutuje jakiś przewód w układzie elektronicznym twój przyszły nauczyciel Wołek, zlutuje co to za 15-30 min i nie zapłacisz 50 czy 100 zł, zgodnie z wykonaną pracą, ale ten Wołek zadzwoni do
    serwisu twojej marki i zapyta ile ta usługa tam by kosztowała.
    I wycena jest następująca:
    w serwisie wymieniono by ci całą płytkę bo tam nie lutują, taka płytka z wymianą u nich kosztuje 1800 zł to ja ci liczę tylko połowę daj 900 zł.
    To jest cały Wołek.

    27 6 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    No to zaskoczyliście, gdzie moge ew. szukać praktyki na mechanika?

    4 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Wszędzie tylko nie Wołek

    13 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Diesel Serwis :)

    2 1 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Kurcze z tego co wiem Diesel Serwis jest na Zasani a to mi nie za bardzo odpowiada, jest jeszcze ktoś inny kto przyjmuje uczniów?

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    poszukaj a znajdziesz,w myślenicach jest chyba najwięcej serwisów samochodowch przypadającaych na liczbę miekszkańców, w promieniu 1km od wołka jest minimum 5 serwisów :)

    5 1 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Wiem że są ale nie wszyscy przyjmują uczniów weź to pod uwage

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    w agro-budzie na dolnym przyjmują uczniów

    4 4 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    Wybrałem jednak Wołka jakoś przeżyje te 3 lata :)

    1 9 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    chłopie współczuje Ci

    6 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    Trudno co będzie to będzie jakoś musi być może nie jest tak źle jak mówicie

    2 4 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Wie ktoś może czy Wołek płaci za praktyki? jeżeli tak to ile od klas 1-3

    1 2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    zdecydowałeś się na niego, a nic o nim nie wiesz....Niezbyt rozsądne. Należałoby się rozejrzeć wszędzie, skoro masz spędzić tam 3 lata(!). Jeśli chcesz być dobry w tym co robisz i tym samym zarabiać na tym pieniądze, to dobrze byłoby się uczyć od najlepszych!

    7 2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Dopiero jade dowiedzieć się co i jak w maju

    Cytuj
  • 6 maj 2013

    magdalena, a ty zawsze działasz tak rozsądnie skoro chłopak pyta jak jest u wołka to chyba chce sie dowiedziec i nie załozył z góry ze pojdzie akurat tam,
    CO do cen u Wołka macie racje ;ale co do tego ma praktykant to nie wiem.
    Praktykanci są po to by się czegoś nauczyć a nie wystawiać ceny.

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2013

    Oj ten przymilacz jeden. Niby coś na gwarancji i jak się rzecz oddaje to taki milutki, nieba by przychylił. A przy odbiorze skasuje jak cholera, najczęściej zostawia tą kobietę na linii frontu a sam się chowa kiedy coś się zaogni, a zawsze prawie byłem wkurzony przy rozliczeniu. Przypominam się w ostatniej sprawie rozrusznika, niby na gwarancji a trzeba było zapłacić. Ten elektromagens sam bym sobie kupił i przykręcił gdybym wiedział że skasujecie i to ile! Ludzie, jak najdalej od tej firmy!!!

    6 Cytuj
  • 6 maj 2013
    anonimowo507 napisał/a:

    magdalena, a ty zawsze działasz tak rozsądnie skoro chłopak pyta jak jest u wołka to chyba chce sie dowiedziec i nie załozył z góry ze pojdzie akurat tam,
    CO do cen u Wołka macie racje ;ale co do tego ma praktykant to nie wiem.
    Praktykanci są po to by się czegoś nauczyć a nie wystawiać ceny.

    W tym sęk, że chłopak napisał, że się zdecydował na Wołka ....

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2013

    No tak ale na kogo miał się zdecydować jak żadnych konkretnych propozycji tu nie ma?

    2 1 Cytuj
  • 9 maj 2013

    Byłem niedawno u niego z rozmowy spoko gościu mam iść do niego w którąś sobote i zobaczyć co i jak. Naprawde taki zły jest?

    4 4 Cytuj
  • 9 maj 2013

    to idź i daj spokój...

    4 4 Cytuj
  • 9 maj 2013

    magdalena nie podoba Ci sie coś to nie otwieraj tego tematu i tyle chce się czegoś dowiedzieć o nim skoro mam siedzieć u niego 3 lata ...

    3 3 Cytuj

Odpowiedz