Forum » Edukacja

Najbardziej absurdalne wpisy w dziennikach szkolnych (UWAGI)

  • 8 mar 2008

    Gdy przypominają się szkolne czasy, zawsze wspominam ciekawe wpisy w dziennikach. Stwórzmy tu mały ranking takich notatek:

    1. "XY oraz YZ nie odwracają uwagi on spleśniałej bułki na parapecie, przeszkadzając w prowadzeniu zajęć".
    2. Dłuższa notatka w zeszycie który został oddany niepodpisany: "Kim jesteś?, co chcesz ukryć?... (+dłuższa charakterystyka osobowości wynikająca z nieczytelnego pisma, której niestety już nie pamiętam )

    2 4 Cytuj
  • 3 kwi 2008

    Fajne szkoda, że ja nie miałam żadnych.

    3 Cytuj
  • 12 cze 2008

    "xxx oglada na lekcji filmy typu hardcore"

    2 3 Cytuj
  • 18 cze 2008

    Znajomy dostał uwagę od polonisty:
    " Nie podniósł z ziemi czipsa i zachowuje się jakby był pod wpływem narkotyków wykrzykując w moją stronę jazda jazda! " :)

    3 3 Cytuj
  • Wojciech 1 wrz 2008

    Kolega na lekcji angielskiego dostał kiedyś taką uwagę: "Uczeń najpierw odmawia wykonywania zadań potem robi je komentując głośno. Po ustawieniu w kącie opętał go demon i zaczął wymachiwać rękami przeszkadzając klasie"

    6 3 Cytuj
  • 2 wrz 2008

    "Uczniowie (tutaj lista), gwizdają świstają i udają balona uniemożliwiając prowadzenie lekcji".

    3 2 Cytuj
  • 5 sty 2009

    kolega bekał na lekcji historii:"xxx beczy na lekcji"

    2 4 Cytuj
  • 5 sty 2009

    ,,gra na flecie na lekcii muzyki,, to od naszeg byłego naucziela ze szkoly podstawowej nr2

    2 2 Cytuj
  • 6 sty 2009

    XXX zachwuję sie jak zwierze nie podlega zadnym normom edukacyjnym a nawet resocjalizacyjnym.

    1 1 Cytuj
  • 14 sty 2009

    Mam się śmiać, czy cieszyś z kultury młodzieży?

    2 Cytuj
  • 2 lut 2009

    siedzi na lekcji i puszcza bąki!!!

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2009

    xxx przytrzasną koledze palce drzwiami (polała się krew)

    1 Cytuj
  • 9 lut 2009

    "Oddała sprawdzian i zaczeła sie uczyc"
    masakra.:)

    1 Cytuj
  • 23 lut 2009

    Kolega na lekcji historii dostał uwagę typu "Grzegorz po usłyszeniu że król Polski Władysław Jagiełło miał 4 żony a ostatnia miała lat 20 stwierdził głośno że "lubił spuścić sobie z krzyża" XD

    10 Cytuj
  • 12 mar 2009

    xxx wkłada do ust długi ołówek (cały!!!) - to treść uwagi z zeszytu uwag SP w Trzemeśni jakieś 20 lat temu - tak na marginesie to opierałem ołówek o warge
    i druga uwaga od tego samego nauczyciela " xxx wynalazł sobie zabawę w obcinanie koleżance włosów" - oczywiście nic nikomu nie obcinałem...:-))) Pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 12 mar 2009

    aaa i pamiętam jak mój kolega napisał w wypracowaniu " krzyżacy podkopywali się pod Paryż". Na wypracowaniu z historii - pytanie " Jakie cechy istniały w średniowiecznej Polsce napisał "cechy charakteru"... Pozdrawiam Mateusza..;-))

    3 1 Cytuj
  • 12 kwi 2009

    Mój kolega otrzymał w podstawówce uwagę "siedzi pod ławką i udaje leniwca" xD

    2 1 Cytuj
  • 2 cze 2009

    Trochę inny rodzaj wpisu - tym razem do uczniowskiego zeszytu. Nie będę cytować treści, bo nie jest ona w tym momencie istotna, tylko rozmiar (1-2 str.!!!)
    Upatrzony przez nauczycielkę uczeń otrzymuje takie uwagi kilkakrotnie, aż rodzic nie pojawi się w szkole. Nauczycielka dokonuje na jednej lekcji wpisów do kilku zeszytów. Kiedy ta kobieta uczy ??
    Dla niezorientowanych - polonistka p. Uryga z gimnazjum na Zarabiu

    6 Cytuj
  • Dariusz 22 cze 2009

    "Uczeń ... ostrzeliwuje kolegę nieznanym typem amunicji" (były to wtyczki od długopisów, etc)

    Samemu udało mi się kiedyś dostać dość ciekawą uwagę:
    "Uczeń interesuje się budową kaloryfera" (lekcja historii)

    4 Cytuj
  • 23 cze 2009

    "Uczniowe XXX i YYY bawią się w inicjacje powieszenia" 1 liceum (kumpel stał na krześle kabel miał za plecami a drugi uruchamiał zapadnie no i wpadł do sali nauczyciel)

    "XXX kazał mi się /wulgaryzmy/ i iść na skarge do dyrektora co też niezwłocznie uczyniłem" (taki ziomek chyba 3 klasa liceum)

    "xxx i yyy przywiązali kolege do drzewa i pozostawili na pastwe losu przez 45 minut w-f'u" (joke a afera była cholerna)

    2 Cytuj
  • adzygmunt 23 cze 2009

    W zeszycie do polskiego
    Lato spędzę w górach z kuzynkami, z których zejdę dopiero jesienią

    3 1 Cytuj
  • 21 lip 2009

    [quote],,gra na flecie na lekcii muzyki,, to od naszeg byłego naucziela ze szkoly podstawowej nr2[/quote]
    moj syn kiedys na lekcji muzyki dostał taka uwage( bedac w pierwszej klasie podst.) śpiewa na lekcji muzyki.....i bądz tu madrym

    1 Cytuj
  • 11 sie 2009

    Mój kolega dostał uwage że zastrasza nauczyciela czy coś takiego bo on powiedział nauczycielce że zna jej tablice rejestracyjne<hahaha>

    2 Cytuj
  • 11 sie 2009

    <XY WYRZUCIL XZ PRZEZ OKNO W NAWIASIE Z PARTERU>

    1 Cytuj
  • 29 sie 2009

    Polonistka zapytała kolegę kim był Cezary Baryka. Ten nie wiedział i bardzo się zestresował, bo miał już kilka jedynek. Inny kolega zrobił mu kawał podpowiadając, że Cezary Baryka był uchodźcą z Rumunii. No i taka odpowiedź padła, a za nią kolejne dwie jedynki. Jedna z j. polskiego, druga z zachowania....

    5 Cytuj

Odpowiedz