Forum » Edukacja

Przedszkole

  • 3 cze 2014

    Mam pytanie. Czy w Myślenicach lub jego okolicach znajdę przedszkole do którego może uczęszczać dziecko poruszające się na wózku inwalidzkim? Bo z tego co wiem to nawet "integracyjne" na Górnym nie przyjmuje.

    Cytuj
  • 4 cze 2014

    A co to znaczy na wózku jeśli jedny problem to dysfunkcja narządu ruchu to powinno być przyjęte do przedszkola jakie Państwo wybrali ,takie jest moje zdanie .Dlaczego ? Dlatego że nie można oddzielać dziecka od rówieśników kodując mu w głowie jego inność od samego startu w świat nauki i edukacji .Dlatego że w każdym przedszkolu jest pomoc i pracownik który może być poproszony przez nauczyciela oto by pomógł w realizacji podstawowych potrzeb,a jeśli radzi sobie matka w domu sama to w przedszkolu tym bardziej kreatywni ludzie sobie poradzą jest sekretarka ,jest intendentka ,itd....ludzie ludzie ludzie kreatywnośc otwartośc i serce dla ludzi otwartych na inność wózek może stać przed przedszkolem do przyjścia rodziców,a jeśli jest wyjście na spacer to dyrektor znajdzie odpowiednią dodatkową osobę na tę godzinę lub wyrwie się sam.Takie jest moje zdanie .Proszę popytać w wydziale edukacji UM bo rozumię że można się poddać od samego chodzenia i nucenia tej samej nuty w każdych drzwiach, trzeda liczyć na to ze Państwa pytanie przeczyta Dyrekcja placówki i sama się odezwie

    10 Cytuj
  • 5 cze 2014

    Postawił bym pytanie: Ktore przedszkole przystosowane jest dla niepełnosprawnych? I do tego właśnie zapisał bym szkraba. Skoro przystosowane to nie odmowią, a jak odmowią to zgłosić do kuratorium.

    6 1 Cytuj

Odpowiedz