Forum » Edukacja

LO Zarabie

  • 11 maj 2015

    Jak jest w II LO na Zarabiu? Czy bardzo trudno się jest dostać do klasy ang-biol? Jacy są tam nauczyciele?

    3 5 Cytuj
  • 12 maj 2015

    też się tam zapisałam :D

    1 3 Cytuj
  • 12 maj 2015

    A nie wiesz czy trudno się dostać? ^^

    1 3 Cytuj
  • 12 maj 2015

    w tamtym roku 136 punktów trzeba było mieć, żeby się dostać, więc nie tak ciężko, liceum jest dość ok, z językami strasznie cisną, nauczyciele do przeżycia, aleee jeśli wiążecie przyszłość z biologią to ta jedna osoba co uczy rozszerzonej bio na tym profilu jest beznadziejna

    2 2 Cytuj
  • 12 maj 2015
    Katiana55 napisał/a:

    też się tam zapisałam :D

    A koło ile punktów masz? ;)

    1 3 Cytuj
  • 16 maj 2015

    Według mnie trudno ;/, jest 99 chętnych :o ale jak będziesz miała dużo punktów to nie masz się czym martwić :D. Ja będę miała coś około 110 punktów XD , ale mi nie zależy na liceum tylko technikum gastronomicznym :D.a ty ile masz ania2222?C;

    5 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Haha serio aż tyle? To masakra! No właśnie ja też coś koło xD

    3 3 Cytuj
  • 26 lip 2015

    Jeśli konkretnie chodzi ci o klasę o profilu biol-ang to polecam tę klasę. Skoro decydujesz się na naukę biologii na poziomie rozszerzonym to wiesz, że czeka cię kłucie na blachę non stop, bo przecież to sama pamięciówka! ;) nauczyciele są tam bardzo fajni, atmosfera prze miła, ludzie mega pozytywni! Sama uczęszczam do tej szkoły i nie zamieniłabym jej nigdy w życiu!

    5 5 Cytuj
  • 18 lip 2016

    "w tamtym roku 136 punktów trzeba było mieć, żeby się dostać, więc nie tak ciężko, liceum jest dość ok, z językami strasznie cisną, nauczyciele do przeżycia, aleee jeśli wiążecie przyszłość z biologią to ta jedna osoba co uczy rozszerzonej bio na tym profilu jest beznadziejna"
    Oj tak szczególnie szanowna Pani Wiesia CH. masakra.

    7 1 Cytuj

Odpowiedz