Forum » Edukacja

Ile potrzeba punktów aby dostać się do różnych szkół w myślenicach?

  • 2 maj 2010

    Wie ktoś może ile trzeba mieć pkt.
    żeby dostać się do LO nr.1 im. Adama Mickiewicza
    w Głubczycach(profil biol-chem)?.

    1 Cytuj
  • 2 maj 2010

    Wie ktoś może ile trzeba mieć pkt.
    żeby dostać się do LO nr.1 im. Adama Mickiewicza
    w Głubczycach(profil biol-chem)?.

    1 Cytuj
  • 3 maj 2010

    24 żeby ci prawko odebrali.

    1 1 Cytuj
  • 3 maj 2010

    Jeżeli już to 25 lub więcej. 24 nie można przekroczyć.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Wybieram się do Liceum im. Tytusa Chałubińskiego .
    Tylko mam problem..
    Nie wiem skąd wziąć druk podania do szkoły.
    Na stronie liceum jest tylko do policealnej szkoły ..

    1 Cytuj
  • 3 maj 2010

    Wydaje mi się, że to, co masz wydrukować, będzie się znajdowało na stronie myslenice.edu.com.pl - dopiero otrzymacie loginy i hasła.

    1 Cytuj
  • 6 maj 2010

    [quote]archetyp napisał:

    Tutaj absurd goni absurd.
    Masz 5 minutową przerwę w zimie i z 2 piętra w dużym budynku LO musisz zejść, przebrać się, zabrać buty, przejść przez skrzyżowanie, dojść do tzw. "dużego internatu" (na przeciwko poczty), tam musisz przebrać buty rozebrać się i dopiero idziesz na lekcje.
    Polecam to robić w 5 minut jak się tworzą korki.

    [/quote]

    I w tym cały urok. Trzeba się zbierać. Życie mój drogi, życie. Przecież to nie jest gimnazjum!

    3 Cytuj
  • 6 cze 2010

    hej ;) nie wiecie ile mniej więcej trzeba mieć punktów alby dostać sie do II LO im Tytusa Chałubińskiego ?

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    To zależy jaki chcesz profil. Ale wydaje mi się, że w tym roku, po takim egzaminie z matematyki próg punktowy nie będzie zbyt wysoki. A poza tym są jeszcze migracje jakby coś :)

    Cytuj
  • Piotr Błachut 22 cze 2010

    Jeżeli chodzi o 1 lo w Myślenicach, to jest prowadzona rekrutacja dodatkowa i wtedy próg punktów spada...najtrudniej dostać się do Mat Fiz i Mat Geo gdzie próg wynosi ok.160 punków!Ja chodzę do klasy humanistycznej,jestem z rocznika 93 i próg do mojej klasy wynosił o ile dobrze pamiętam 154 punkty!Najłatwiej dostać się do klasy niem-geo gdzie w 1 rekrutacji przyjmowali uczniów z punktami poniżej 140!W 2 rekrutacji do biol chem np.wystarczyło mieć ponad 140p. a do hist-pol ponad 135!

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Jaki był próg punktów w Kościuszce na egzaminie z 2010 r? :) chodzi mi szczególnie o profile humanistyczne. Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Wie ktoś może, ile punktów mniej więcej trzeba zdobyć, żeby dostać się do technikum ekonomicznego z większą ilością godzin w ZSTE na Reja? Bo się tam wybieram i nie wiem czy przedział punktowy jest w granicy 120-140 czy może wyższy.

    1 Cytuj
  • 27 lut 2011

    Spokojnie :) Ja miałem 128 a i były osoby co miały po 80

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    ile trzeba miec pkt zeby dostac sie do liecum im. Tadeusza Kościuszki profil pol-hist, j. obcy-historia i j.obcy-geografia?? Prosze o odpowiedż:)

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    na kościuszki na ten rok szkolny przyjmowali podobno nawet takich po 85 pkt żeby zapełnić klasy

    1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    Niech zmniejszą ilość klas to się od razu wszyscy będą mieścić. To co najgorsze w tej szkole to przyjmowanie każdego jak leci i potem zajęcia od 10.35 albo 11.40 do 17 czy 18.
    Mniej dzieciarni - wiecej przestrzeni.

    1 Cytuj
  • 6 mar 2011

    czy aby dostac sie do profilu historia polski trzeba miec cos kolo 135 pkt,czy wiecej?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Myślę, że 135 pkt. to jest tak na styk - pasuje mieć trochę więcej. Wszystko jednak zależy od egzaminów - jak wypadną słabo, to próg nawet do tych lepszych klas może być poniżej 130 pkt.

    Cytuj
  • 13 mar 2011

    Ile punktów trzeba mieć, żeby się dostać w pierwszej rekrutacji do technikum ekonomicznego w Reju?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

    1 Cytuj
  • 16 mar 2011

    Było już napisane wyżej. Żeby być pewnym na 100%, to najlepiej mieć powyżej 120 pkt.

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    ile trzeba miec pkt zeby dostac sie do liecum im. Tadeusza Kościuszki profil j.obcy-geografia??

    1 Cytuj
  • 23 mar 2011

    jesli o ZSTE im.Mikołaja Reja chodzi to mi sie wydaje ze tak 110/120 powinno wystarczyc

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    ile trzeba miec pkt zeby dostac sie do liecuem nr 2 na zarabiu?

    Cytuj
  • 26 cze 2011

    hej jak myślicie ile trzeba mieć punktów żeby dostać się do zs na Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach najmniej proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje ;d

    Cytuj
  • 26 cze 2011

    najlepiej mieć co najmniej 100

    Cytuj

Odpowiedz