Forum » Edukacja

Szkola jezykowa w myslenicach

  • 4 wrz 2015

    Witam, chcialam zapytac czy ktos poleci z wlasnego doswiadczenia szkole jezykowa w Myslenicach , chodzi mi konkretnie o angielski???;) Pozdrawiam

    Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015

    Chodziłem rok do McGregora. Bez szału, jak dla mnie za duże grupy (ja miałem 11-12 osobową grupę), gdzie IMVHO optymalnie jest w grupach 4 osobowych.

    3 2 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Co to za szkoła ? Można prosic o jakiś kontakt lub linka do strony??:)

    Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Kiedyś była w rynku, przenieśli na Jagiełły

    Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015
    mimi111 napisał/a:

    Można prosic o jakiś kontakt lub linka do strony??:)

    Poszło na priv.

    Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Ostatnio ciągle ktoś dzwoni reklamując jakąś szkołę. Ze 3x odmawiałem tej samej osobie, a oni dalej dzwonią. Wkurzające to jest

    1 Cytuj
  • 18 sty 2016

    ale na rynku dalej jest szkola! ale inna! z tego co wiem, grupy po 4-5 osób

    Cytuj
  • 26 maj 2016

    Co możecie polecić jako szkołę która faktycznie potrafi nauczyć języka rosyjskiego w Myślenicach? Kuzynka poleciła mi Master Corner w Krakowie, owszem, patrząc na to czego ją nauczyli, to może to i jest jakieś rozwiązanie, ale jak ja mam jechać do Krakowa i pchać się dodatkowo w korki, to mnie trafia... więc może coś na miejscu?

    Cytuj
  • 8 lip 2016

    Twoja siostra ma racje to dobra szkoła i rzetelnie uczy i naprawde można wszystko zrozumieć polecam.

    Cytuj
  • aneta kruk 22 lut 2018

    trochę nie w temacie, ale czy ktoś wyjeżdżał na kursy językowe za granicą? Słyszałam że taka metoda jest o wiele skuteczniejsza

    Cytuj

Odpowiedz