Forum » Edukacja

Korepetycje-Biologia

  • 6 sty 2016

    Witam,

    Może ktoś, z was, zna godnego, polecenia korepetytora z biologi. W Myślenicach lub okolicy .

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 18 sty 2016

    w myślenicach na rynku w Neo School jest Pani Kucharczyk

    3 5 Cytuj
  • 7 lis 2016

    Najlepszym wyjściem jest popytanie koleżanek/kolegów z klasy/ze szkoły. Wiele osób chodzi na takie korepetycje i mogło by polecić kogoś sprawdzonego. Tutaj na forum każdy poleci samego siebie;)

    3 Cytuj
  • 30 cze 2017

    a może tu coś znajdziecie? http://www.podarujkarte.pl/prezenty/vouchery-kursy-szkolenia/
    choć z pewnością prywatni nauczyciele wolą w domu, bez odprowadzania podatku.. i tak się nie afiszują

    1 Cytuj
  • 2 lip 2017

    Czegoś tu nie rozumiem. Korepetycje z biologi? O ile jestem w stanie zrozumieć, że np. różnica między mitozą a mejozą może wymagać ukierunkowania to większość materiału wymaga regularnej pracy i wkuwania. Brzmi prawie jak chęć skorzystania z korepetycji z nauki książki telefonicznej na pamięć.
    Do tego przedmiotu trzeba po prostu mieć predyspozycję i lubić. Cała reszta to ciężka wieloletnia praca. Kilka czy nawet naście godzin "korków" nic nie da. No chyba, że ktoś pyta o korepetycje w sensie ukierunkowania na pytania egzaminacyjne na konkretny wydział. Przepraszam zapomniałem, że teraz egzaminów na studia nie ma. Ja nie z tej dekady.

    6 4 Cytuj
  • 18 lip 2017

    Korepetycje z biologi są tak samo żenujące jak te z geografii. Oba przedmioty jak pisał kolega wyżej wymagają regularnej pracy i wszystko można nauczyć się z podręczników i z sieci. Na dobrą sprawę, cykl Krebsa czy moreny czołowe są dostępne na youtube i w języku polskim i angielskim.
    To nie jest matematyka, fizyka, chemia gdzie faktycznie może być potrzebny ktoś kto wytłumaczy prostym językiem.

    Wydawanie kasy rodziców w błoto.

    9 4 Cytuj

Odpowiedz