Forum » Edukacja

Średniawski czy Rej?

  • 20 lut 2016

    Witam wszystkich bardzo uprzejmie :) Już od dawna przymierzam się do wyboru szkoły.Rozważam tylko 2 opcje albo iśc do Reja albo do Średniawskiego.Obie szkoły zaprezentowały się u nas w gimnazjum.Wydaje mi się że lepiej prezentuje się Rej.Ale dylemat mam nadal...W Średniawskim mówią że taka super szkoła,wszyscy się znają,ale podobno tam jest dużo nauki i nauczyciele bardzo dużo wymagają.A wy co sądzicie? :)

    7 1 Cytuj
  • Marcin 20 lut 2016

    Skończyłem Średniawskiego 2 lata temu, nie wróć. To Średniawski mnie skończył. Zdecydowanie cało kształtnie odradzam pod chyba każdym względem. Może 3-4 nauczyciel potrafi coś wpoić i sie nie pierdzieli + częste ich zmiany (chyba sami rezygnują... nie wiem). Znajomi którzy tam chodzą też nie są jakoś specjalnie zadowoleni, z resztą zachęcam popytać uczniów o ile jakiegoś znasz, tylko nie jednego, a tak już porządniej. Nie wiem jak jest na Reju, ale na pewno lepiej niż na 3 maja.

    19 6 Cytuj
  • 20 lut 2016
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    Skończyłem Średniawskiego 2 lata temu, nie wróć. To Średniawski mnie skończył. Zdecydowanie cało kształtnie odradzam pod chyba każdym względem. Może 3-4 nauczyciel potrafi coś wpoić i sie nie pierdzieli + częste ich zmiany (chyba sami rezygnują... nie wiem). Znajomi którzy tam chodzą też nie są jakoś specjalnie zadowoleni, z resztą zachęcam popytać uczniów o ile jakiegoś znasz, tylko nie jednego, a tak już porządniej. Nie wiem jak jest na Reju, ale na pewno lepiej niż na 3 maja.

    Moja znajoma wspominała że też nie poleca i że źle uczą ;/

    14 7 Cytuj
  • 21 lut 2016

    JAK TWIERDZICIE ,ŻE TAKI TEN "ŚREDNIAWSKI" ZŁY TO POROZMAWIAJCIE Z DYREKTOREM SZKOŁY MOŻE ON COŚ ZMIENI.

    4 12 Cytuj
  • 21 lut 2016
    Mądrala napisał/a:

    JAK TWIERDZICIE ,ŻE TAKI TEN "ŚREDNIAWSKI" ZŁY TO POROZMAWIAJCIE Z DYREKTOREM SZKOŁY MOŻE ON COŚ ZMIENI.

    czemu wszystko z capslocka? :D

    10 4 Cytuj
  • 22 lut 2016

    Jest już temat o tej szkole http://forum.miasto-info.pl/edukacja/3391,zs-im-a-sredniawskiego-myslenice-co-myslice-o-tej-szkole.html myślę że nie zmieni się tam nic gdy nie zmienią się nauczyciele na lepszych i dyrektor.

    5 1 Cytuj
  • 22 lut 2016

    Jak widzisz ciężko trafić na kogoś zadowolonego z tej szkoły. Średniawski jest przechowalnią dla miernych nauczycieli i szkołą którą każdy może ukończyć. Niestety nie nauczysz się tam nic jeśli zależy Ci na nauce to Kraków tylko. Tutaj wybór i poziom to dno.

    6 6 Cytuj
  • Bolek 22 lut 2016

    Dyrektor bardzo dobrze uczy matematyki na sredniawskiego :)

    3 6 Cytuj

Odpowiedz