Forum » Edukacja

GIMNAZJUM W SZKOLE PAŃSTWA OSIŃSKICH

  • 12 cze 2016

    WITAM :) W SZKOLE PAŃSTWA OSIŃSKICH MOŻE ZOSTAĆ UTWORZONA KLASA 3 GIMNAZJUM ,JEŚLI TYLKO BĘDZIE ODPOWIEDNIA LICZBA CHĘTNYCH DZIECIAKÓW.CZY KTOŚ Z RODZICÓW ZASTANAWIA SIĘ MOŻE NAD PRZEPISANIEM SWOJEGO DZIECKA?

    9 14 Cytuj
  • 13 cze 2016

    a po co ???????

    10 2 Cytuj
  • 13 cze 2016

    jakby miał nie skończyć państwowego..........to lepiej przepisać, żeby roku geniusz nie tracił..

    12 4 Cytuj
  • 13 cze 2016

    Kup se wykształcenie.

    7 13 Cytuj
  • 14 cze 2016

    Witam, oczywiście każdy z Państwa może mieć opinię, ale czasem jest ona krzywdząca.
    Jak kupić skoro, szkoły dla młodzieży są BEZPŁATNE, a nasza pomoc polega na tym że nasi uczniowie otrzymują od nas podręczniki i dofinansowujemy wycieczki by wspierać potrzebujących pomocy.
    Aby otrzymać u nas ocenę pozytywną, a co za tym idzie promocję ,niezbędne jest zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, oraz jest wymagana przepisami frekwencja. Tak jak w innych szkołach wiedzę i umiejętności sprawdzają zewnętrzne komisje.

    A czym się nasza szkoła różni od szkół państwowych? Przede wszystkim, jesteśmy szkołą małą, możemy więc indywidualnie podejść i poznać potrzeby każdego ucznia.
    Dzięki temu że nasi nauczyciele poświęcają czas na dodatkowe konsultacje i ćwiczenia, wiele osób, które miały problem skończyć inną szkołę, mogły ją skończyć u nas.

    Nie wszyscy dobrze się czują w dużych szkołach gdzie uczeń często jest anonimowy, takie osoby również doskonale się u nas odnajdują. Wśród absolwentów mamy wiele osób, które właśnie u nas uwierzyły w swoje możliwości i osiągają sukcesy w życiu, min otrzymują Stypendium Prezesa Rady Ministrów, odkrywają w sobie różnego rodzaju uzdolnienia.

    21 9 Cytuj
  • 14 cze 2016

    UWAŻAM ,ŻE SZKOŁA PAŃSTWA OSIŃSKICH JEST SUPER :) MAM NADZIEJĘ ,ŻE UDA SIĘ UTWORZYĆ TRZECIĄ KLASĘ I BĘDĘ MOGŁA PRZEPISAĆ TAM SWOJE DZIECKO.DYREKTOR WSPANIAŁY CZŁOWIEK, NAWET PRZEZ TELEFON POTRAFI WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZYĆ I POCIESZYĆ RODZICA,A TO JEST BARDZO WAŻNE .ROZMAWIAŁAM Z DZIEĆMI CHODZĄCYMI TAM DO SZKOŁY I NIKT NIE POWIEDZIAŁ O TEJ SZKOLE MARNEGO SŁOWA .DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD UCZNIÓW ,ŻE W TEJ SZKOLE JEST WIELU NAUCZYCIELI Z PASJĄ ,KTÓRZY SWOIM ZAANGAŻOWANIEM ZACHĘCAJĄ DO NAUKI.SZKOŁA ORGANIZUJE RÓWNIEŻ WIELE WYCIECZEK EDUKACYJNYCH :)

    12 12 Cytuj
  • Andrzej 15 cze 2016

    Rozumiem Twój zachwyt, ale dlaczego krzyczysz? I nie stawiaj spacji przed przecinkiem.

    9 5 Cytuj
  • 15 cze 2016

    chyba kazdy z nas zna kogos kto tam chodzil, lub chodzi... slyszalam mnostwo od bylych uczniow i niech mi ktos powie ze to wzielo sie znikad...

    4 6 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Czy jest ktoś zainteresowany?

    2 6 Cytuj
  • 12 lip 2016

    Ponawiam temat :)

    2 5 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Chodził tam znajomy i był zadowolony zatem chyba jest OK.

    3 4 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Szkoła super jak tylko nie opuszczasz lekcji i jesteś na zajęciach to każdy tę szkołę ukończy . Powtarzam ta szkoła ma ten plus wystarczy tylko być na zajęciach.!!!!!!!

    1 7 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    Również uważam, że szkoła Państwa Osińskch to dobra szkoła i przede wszystkim liczy się podejście nauczycieli do ucznia. Jak najbardziej jestem za.

    5 4 Cytuj
  • 11 paź 2016

    Sam mam kilku znajomych co tam chodzili i złej opinii ta szkoła nie ma.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz