Forum » Edukacja

MSG-Tytus opinie

  • 2 lip 2016

    Co sądzicie o Tytusie?Jest tam bardzo wysoki poziom?Trudno ukończyć tą szkołę?Nauczyciele są bardzo wymagający?Jakie wrażenia/opinie? :)

    1 17 Cytuj
  • 2 lip 2016

    tytus romek i atomek dobry komiks byl

    15 8 Cytuj
  • 18 lip 2016

    Gorąco nie polecam, miałem nieprzyjemnosc konczyć te szkołe. to była porażka.

    33 4 Cytuj
  • 18 lip 2016

    nie polecam

    27 3 Cytuj
  • 8 sie 2016

    Każda szkoła ma podobne wymagania edukacyjne. Różnią się tylko kierunkami. Jeśli będziesz się uczył czegoś co lubisz to nie będzie dla CIebie ciężkie :)

    8 2 Cytuj
  • 1 gru 2016

    Zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Parę lat temu owszem była na wysokim poziomie pod każdy względem, a obecnie uczniowie są tam traktowani jak w więzieniu. Jedyny plus to bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne, budynek jest świeżo po remoncie, więc nie możemy narzekać na stronę techniczną, ale więcej na plus nie umiem nic wymienić. Liceum jak liceum zależy też na jakich nauczycieli się trafi. Jeśli chcecie się uczyć to poziom nauki jest wysoki, ciężko ukończyć tę szkołę osobie z gorszymi wynikami. Jeśli wybieracie się do technikum to stanowczo odradzam! Nie kuście się ofertą praktyk zagranicznych czy kursów zawodowych, bo są one dla "wybranych" i ciężko się na nie załapać. Jeśli sami będziecie chcieli wziąć udział w jakiś konkursach czy olimpiadach - pewnie nawet nie będziecie wiedzieli, że są organizowane, olimpiady też są dla "wybranych". Jeśli chodzi o nauczycieli od przedmiotów zawodowych to też nie ma co zachwalać. Oczywiście musicie chodzić w strojach zawodowych nawet gdy na zewnątrz jest -15 stopni, a w szkole po prostu zimno. Sklepik szkolny owszem jest dobrze wyposażony, ale kolejki niezmiernie długie, a ceny zdecydowanie wygórowane. Niektórzy nauczyciele są bardzo nieprzyjaźni, "trudni" i ciężko o jakikolwiek kompromis. Dochodzi też do niesłusznych oskarżeń, no bo kto wierzyłby uczniowi...

    19 5 Cytuj
  • 3 gru 2016

    A ja polecam MSG, jeśli tylko chce Ci się uczyć. Liceum jak większość liceum, ale dla technikum jest wiele ciekawych propozycji (kursy, praktyki, spotkania itp.) i nie są one dla "wybranych" więc jeśli tylko się postarasz i dasz coś od siebie to wszystko jest możliwe. Wyposażenie, które jest na bardzo wysokim poziomie (pracownie dla gastronomii jedne z najlepszych w Polsce) za co wielki plus. Na konkursy wiadomo, że nie jedzie byle kto, tylko ktoś kto jest naprawdę w tym dobry i umie to pokazać, a na olimpiady z tego co mi wiadomo każdy może przyjść, a do wyższego etapu dostaje się najlepsza osoba z tych co uczestniczyli w etapie szkolnym. Co do nauczycieli to wiadomo, że są ci z powołania i "z powołania", wszystko zależy na kogo się trafi. Niektórzy nauczyciele są naprawdę bardzo przyjaźni i mają super kontakty z uczniami,a co więcej przekazują wiedzę i starają się aby uczeń wyszedł ze szkoły z jak najlepszym wynikiem. Jest kilka minusów jak np. kolejki do sklepiku i ceny w nim (polecam pyszne i tanie obiady za 5,50 na szkolnej stołówce), nauczyciele "z powołania" czy też nielubiane przez uczniów stroje zawodowe (w innych szkołach na wysokim poziomie jest to norma). Moim zdaniem szkoła jak najbardziej na plus.

    8 15 Cytuj
  • 12 gru 2016

    Też słyszałem podobne opinie.

    2 4 Cytuj
  • 30 cze 2017

    najgorsze wlasnie, jak ktoś idzie do szkoly i mysli sobie, że wszystko przejdzie bez wysiłku!
    w pracy potem też tacy:((

    10 3 Cytuj
  • 30 cze 2017

    Aktualnie nie ma lepszej w Myślenicach

    10 17 Cytuj
  • 2 lip 2017

    Serdecznie nie polecam tej szkoły.

    15 3 Cytuj
  • 18 lip 2017

    Równiez nie polecam Tytusa . Byłam na biol chemie, i niestety biologii rozszerzonej uczyła Pani Wiesława.
    Ta kobieta nigdy, nie powinna uczyć biologii, totalna niekompetencja. Gorąco żałuję, że nie wybrałam Kościuszki ...

    19 Cytuj
  • 6 kwi 2021

    Czy ktoś może wypowiedzieć się jak jest teraz w tej szkole na profilu biol-chem? Jak nauczyciele od biologii i chemii? Czy warto tu iść czy lepiej do Kościuszki?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz