Forum » Edukacja

Przedszkole SMYKOLANDIA Osieczany

  • 19 lip 2016

    Witam!
    Czy ktoś pomoze w tym temacie, jakie warunki, kadra, wyżywienie? chce poslac tam dziecko i proszę o w miare aktualne wieści. Z góry dzięki!

    6 3 Cytuj
  • 20 lip 2016

    Świat schodzi na psy, niedługo będą pytania typu: co mam zjeść na śniadanie? Najlepiej wybierz się tam osobiście i wtedy ocenisz kadrę, a może i spotkasz innego rodzica co tam dzieci posyła. Nie będzie zrzędzenia - ale mi ktoś źle polecił w internecie - trochę własnej inicjatywy, internet nie będzie Cię trzymał za rączkę

    12 24 Cytuj
  • 20 lip 2016

    Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie to po co się odzywasz. Ja nie oczekuje żeby mi ktoś cos polecal tylko pytam o opinie. Taka jest chyba między innymi funkcja forum ,a temat jak wiele innych, ludzie przecież pytają o pracodawców, warunki pracy, o lekarzy itp... A tak poza tym to może masz jakieś fajne przepisy na śniadania skoro temat proponujesz.

    16 5 Cytuj
  • 20 lip 2016

    Mój wpis nie miał na celu urażenia Ciebie ale przekazania, że wielu ludzi na forach pyta o błache sprawy, które można samemu sprawdzić, pytając lub szukając na innych stronach. W internecie są różni ludzie i to co piszą może nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości a taki wybór jak przedszkole to najlepiej sprawdzić osobiście to nie kupno telewizora tylko miejsce gdzie będą nasze dzieci.

    6 10 Cytuj
  • Andrzej 20 lip 2016

    Jeśli pójdzie do przedszkola i spotka jakiegoś rodzica, który tam dziecko posyła, to jasne jest, że temu rodzicowi się to przedszkole podoba, bo w przeciwnym przypadku by go tam nie było. Więc chybiony argument z pytaniem u źródła - czyli w przedszkolu. Zgadzam się, że trzeba iść do przedszkola, zobaczyć warunki na własne oczy, ale wcześniej warto zapytać innych o zdanie. A najlepszym miejscem na to jest własnie forum. Bo czymże to pytanie sie różni od pytania o oddział położniczy w szpitalu czy wiele innych tutaj.

    17 4 Cytuj
  • 20 lip 2016

    Fakt, że właściciel tego przedszkola ciągle poszukuje kadry (tym razem do Wiśniowej) o czymś już chyba świadczy.......

    11 1 Cytuj
  • 21 lip 2016

    W Osieczanach bardzo często zmieniają się Panie co niestety odbija się negatywnie na dzieciach (zwłaszcza maluchy) zanim się przyzwyczają do jednej, to już inna Pani ,poza tym przez to nie ma żadnej ciągłości programowej,mało zajęć twórczych ,żadnych atrakcji,wycieczek. Rano dziecko zostawia się w grupie łączonej a dopiero póżniej dzieci rozchodzą się do swoich sal ze swoimi Paniami co też nie sprzyja .Ogólnie ode mnie duży minus dla tego przedszkola

    15 Cytuj
  • 21 paź 2016

    Mialam do czynienia z tym przedszkolem i właścicielem. To naprawdę skandal, że tacy ludzie prowadzą takie placówki. Tam wszystko nacechowane jest na zarobek. Wszystko kosztem pracownikow i dzieci. Najtańsze jedzenie, nierzadko zimne. O dokładkach można zapomnieć. A kadra zmienia się z jasnego powodu. Właściciel zatrudniając obiecuje złote góry, wspaniałe warunki szanse awansu. A poźniej okazuje się, że dziewczyny po studiach i różnorodnych formach dokształcania oprocz nauki dzieci muszą zmieniać im pampersy (czyli mieć funkcję pomocy nauczyciela), przygotowywać posiłki (kucharz), myć naczynia (pomoc kuchenna),sprzatać, myć podłogi, stoliki (sprzataczka) zbierać opłaty (sekretarka)itd.... Nie łudzcie się, że jedna osoba jest w stanie uczyc 20 stke dzieci i to wszystko ogarnąć... To przechowalnia. Omijajcie przedszkola tej rodziny szerokim łukiem. Dobrze wam radze....

    22 Cytuj
  • Moriss Moriss 22 paź 2016
    zeberka napisał/a:

    Mialam do czynienia z tym przedszkolem i właścicielem. To naprawdę skandal, że tacy ludzie prowadzą takie placówki. Tam wszystko nacechowane jest na zarobek. Wszystko kosztem pracownikow i dzieci. Najtańsze jedzenie, nierzadko zimne. O dokładkach można zapomnieć. A kadra zmienia się z jasnego powodu. Właściciel zatrudniając obiecuje złote góry, wspaniałe warunki szanse awansu. A poźniej okazuje się, że dziewczyny po studiach i różnorodnych formach dokształcania oprocz nauki dzieci muszą zmieniać im pampersy (czyli mieć funkcję pomocy nauczyciela), przygotowywać posiłki (kucharz), myć naczynia (pomoc kuchenna),sprzatać, myć podłogi, stoliki (sprzataczka) zbierać opłaty (sekretarka)itd.... Nie łudzcie się, że jedna osoba jest w stanie uczyc 20 stke dzieci i to wszystko ogarnąć... To przechowalnia. Omijajcie przedszkola tej rodziny szerokim łukiem. Dobrze wam radze....

    Wreszcie ktoś powiedział prawdę! :)

    24 Cytuj
  • 22 paź 2016

    A ja polecam nowootwarty punkt przedszkolny na ul.Ujeskiego- Malowniczy Ogród. Bardzo miłe Panie i codziennie dzieci wykonują jakies prace plastyczne, ćwiczą.:) Mój syn nie chce stamtąd wracać.:)

    14 3 Cytuj
  • 12 wrz 2017

    Niestety zgadzam sie ze czesto zmieniaja sie nauczycielki i chodzi o kase. Nauczyciel z powołania tam pracy nie znajdzie bo nie ma szans zeby spelnil to co chce dla dzieci osiągnąć. Jedynie taki na odczep sie i przy rodzicach niestety trzeba zgrywac super przedszkole a nawet nauczyciel nie ma możliwość samemu je po prowadzić tylko sie wtrącają wiec dzieci sa zdezorientowane...Jedzenie zimne i nieraz nauczycielki ze swoich pieniedzy kupowaly na podwieczorek jakies petitki bo jak szef stwierdzil nie ma na to pieniedzy.. Ale dzieci duzo no coz... Jak nie ma wyjscia to gdzies musi posłać ale wlasciciel smykolandi byl wspolwlascicielem dawnej eureki to poczytajcie opinie o niej dawnej. Teraz eureka jest super.. Takze z czystym sumieniem moge powiedziec ze krzywda jako taka sie dzieciom nie dzieje ale jedak nauczyciel to podstawa a jak nie ma szans na przekazanie wiedzy tylko zamieszanie to szkoda dziecka mimo ze sprawy sobie nie zdaje jeszcze..

    13 1 Cytuj
  • 6 lis 2018

    Macie moze jakies aktualne nowinki na temat przedszkola/zlobka w Smykolandi?

    3 Cytuj

Odpowiedz