Forum » Edukacja

Prawo jazdy - stopień trudności

  • 2 sty 2017

    Kiedyś podobno było łatwiej, tak mówią Ci którzy kiedyś zdawali. Czy ze zdaniem prawka, rzeczywiście jest aż taki problem? Mówię zarówno o teorii jak i praktyce? Ktoś zdawał może niedawno?

    Cytuj
  • 3 sty 2017

    Jak się dobrze przygotujesz, to zdasz bez większego problemu. Jeżeli chodzi o teorię to trzeba ryć, ale ze zrozumieniem, bo czasami jakiś kwiatek się pojawi podchwytliwy i może być ciężko, a jak się zna zasady to jest łatwiej.

    3 1 Cytuj
  • 10 sty 2017

    Uczyłam się przez ltesty otrzymane od ciebie na priv. Nauka nie poszła w las :) Wynik http://i.imgur.com/Q1IxnGD.jpg :D

    Cytuj
  • mamakasia7 10 sty 2017

    W czerwcu zdałam prawo jazdy za pierwszym razem. Testy również. Jestem mamą więc z tą nauką było raczej słabo. Bo czasu mało. Postawiłem na obserwację podczas jazdy i poszło. Był to prezent na moje 40 urodziny. Nie jest wcale trudno

    1 7 Cytuj
  • 30 cze 2017

    a moja koleżanka już 4 razy nie zdała.. minęła parę lat i próbuje znowu:)
    gratulacje dla Wszystkich co za I razem, mi sie nie udało;) ale mam!

    2 Cytuj
  • 30 sie 2017

    U mnie za drugim razem. Myślę, że może jest trudniej niż dawniej, ale to w dalszym ciągu po prostu test naszych nerwów, nie zawsze umiejętności.

    4 Cytuj
  • aneta kruk 14 lut 2018

    Już kolejny rok mam postanowienie, żeby w końcu zdać na prawo jazdy. Ale boję się. Potrzebuję trochę czasu żeby się skupić i pomyśleć gdzie mam jechać, jakie światło i t d. Wiem, że to kwestia praktyki i stresu, ale nie wiem jak z tym poradzić.

    Cytuj
  • Pablo 23 mar 2018
    aneta kruk napisał/a:

    Już kolejny rok mam postanowienie, żeby w końcu zdać na prawo jazdy. Ale boję się. Potrzebuję trochę czasu żeby się skupić i pomyśleć gdzie mam jechać, jakie światło i t d. Wiem, że to kwestia praktyki i stresu, ale nie wiem jak z tym poradzić.

    Jeśli masz możliwość jeździć z kimś jako pasażer to zrób to. Obserwuj jak się zachowuje na drodze. Patrz na znaki i poproś, żeby osoba kierująca mówiła do ciebie co i dla czego robi. Obserwuj. Potem musisz zacząć robić to samo, tylko pod okiem instruktora. Dalej należy zdać. A potem to już tylko nauka, nauka i jeszcze raz nauka jazdy, aż do końca życia... :-)

    4 1 Cytuj
  • 29 wrz 2018

    Może jest trudniej, ale wszystko to kwestia podejścia. Ja zdałam za pierwszym razem, choć sama uważam, że popełniłam kilka błędów, za które powinnam zostać oblana. Jednak egzaminator też człowiek :) Mój powiedział mi na koniec, że liczy się całokształt i to czy ktoś jest pewny za kierownicą czy nie. Dodatkowo żalił mi się, ze ludzie nie mają kompletnie szacunku i przychodzą na egzaminy państwowe np. w dresie... sama bym takiego uwaliła, za stosunek do egzaminu :p

    2 2 Cytuj
  • 1 paź 2018

    pamientom jak dzis zem poszedl na egzamina bez gaci sie dzialo

    2 5 Cytuj
  • 23 lis 2018

    Teraz zdać egzamin to prawdziwa sztuka!

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 9 sty 2019

    zyczę wszystkim powodzenia - Ale z podobnej beczki .
    do czego służą takie programy jak Nauka Jazdy w TV .
    dla mnie to istny debilizm producentów tego programu- nie jest to program rozrywkowy. sytuacje tam pokazane swiadczą ze instruktorzy powinni się bardziej szanować -
    poziom intelektualny kursantów odbiega daleko od podstawowych norm etycznych człowieka.
    Notabene mamy tak gwiazdę rodem z Myślenic
    Pozdrowienia dla Łukasza .

    Cytuj
  • 28 maj 2019

    Rozmawiałem z rodzicami i rzeczywiście kiedyś egzaminy były zdecydowanie łatwiejsze. Ale teraz też da się zdać. Mamy mnóstwo młodych kierowców na drogach :)

    Cytuj

Odpowiedz