Forum » Edukacja

Łatwa szkoła zaoczna (LO) w okolicy jaka?

  • 21 lut 2011

    ja nie skończyłam szkoły u Osińskich,ale za to przeniosłam dokumenty do LO zaocznego na Żeromskiego w Myślenicach ,gdzie usłyszałam od "góry" ,że u nas tak jest , że nauczyciele stawiają takie pytania na egzaminach ,żeby przechodzić na następny semestr.

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2011

    najgorsze to zdać maturę z matmy i angielskiego-przerąbane

    1 Cytuj
  • 7 mar 2011

    ZAPRASZAM DO WIŚNIOWEJ - SUPER SZKOŁA -WSZYSTKO MOŻNA ZAŁATWIĆ!!!!!!!!!!!!

    1 5 Cytuj
  • 1 maj 2011

    osły!!!!!!!!!!! trzeba sie uczyc a nie wszystko zalatwiac!!!! pozniej mamy "wykwalifikowanych" inzynierow, nauczycieli i nie daj Boze politykow!!!! narzekacie na ludzi ktorzy tak jak wy wszystko sobie zalatwiali!!!! kiedys bedziecie jak oni!!!! APELUJE O ROZSADEK!

    10 3 Cytuj
  • 2 maj 2011

    Racja te rozmaite filie i delegatury to nie szkoły ani uczelnie ale wylęgarnie "talentów". Szlak mnie na to trafia , naprodukują pół mózgów i takie potem mamy społeczeństwo.

    2 2 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Witam. Może ktoś wyrazi opinię  na temat LO dla Dorosłych w szkole Średniawskiego?!;)

    3 3 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Chodziłam tam byłam bardzo zadowolona,fajna kadra,miło,czysto,polecam:)

    4 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Prawda jest taka że w szkole osinskich nie ma łatwo , może nie stawiają wielkich wymagań ale łatwo nie ma , uczyć się trzeba , ale np nie chodzisz do szkoły a na egzaminy przychodzisz to zdasz w palcem w dupie , szkoda tylko że nauczyciele o ważnych sprawach nie mówią . Np kiedy można zdać egzaminy a kiedy nie , kiedy zamknięta szkoła a kiedy otwarta , na stronie głównej osinskich nie pisze aktualnych rzeczy związanych ze szkołą , ale natomiast piszą rzeczy z rokiem 2010 xD albo 2009 xD . Polecić polecam szkołę jak ktoś ma nerwy siedzieć w szkole od 07:15 do 17:00 . Pozdrawiam .

    2 9 Cytuj
  • Raphaell 5 wrz 2013
    gość: EndriuMc-e napisał/a:

    Prawda jest taka że w szkole osinskich nie ma łatwo , może nie stawiają wielkich wymagań ale łatwo nie ma , uczyć się trzeba , ale np nie chodzisz do szkoły a na egzaminy przychodzisz to zdasz w palcem w dupie , szkoda tylko że nauczyciele o ważnych sprawach nie mówią . Np kiedy można zdać egzaminy a kiedy nie , kiedy zamknięta szkoła a kiedy otwarta , na stronie głównej osinskich nie pisze aktualnych rzeczy związanych ze szkołą , ale natomiast piszą rzeczy z rokiem 2010 xD albo 2009 xD . Polecić polecam szkołę jak ktoś ma nerwy siedzieć w szkole od 07:15 do 17:00 . Pozdrawiam .

    Wydaje mi się lub mam rację? Chodziłeś tylko "pod" szkołę?...nie błaznij się już....

    2 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 wrz 2013
    MARIUSZ_00 napisał/a:

    witam, z racji ze nie jestem rodowitym mieszkancem powiatu zwracam sie z prosba o doradzenie szkoły w jakiej mógłbym podniesc wkształcenie,posiadam ukonczoną szkołe zasadniczą. Interesuje mnie zaoczne 2 letnie LO,o bezstresowym charakterze nauczania,którą przecietny osobnik jest w stanie ukonczyc, zasłszałem od mieszkającej tu znajomej ze,jest zaoczna szkoła Osinskiego ,ktos ma jakies info na jej temat ,preferuje info na pw lub mailem pendzicappa@interia.pl

    Taki mój krótki komentarz...
    Gdyby nasza oświata działała zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, nie miałbym nic przeciwko takiemu komentarzowi. Mariusz jak widać nie ma aspiracji (ma prawo ich nie mieć) i chce po prostu się "co nieco" dokształcić małym kosztem. W normalnym Państwie nie powinno to dziwić. Taki człowiek powinien mieć prawo iść do przeciętnej, prostej szkoły, którą skończy bez problemu i odpowiednio do poziomu wiedzy dostanie dyplom, lub zda egzaminy na pewnym poziomie. Zapewne przeciętnym. Problem pojawia się w miejscu, w którym Pan Mariusz, po przeciętnej szkole, i ledwo co zdanych egzaminach ma możliwość dostać się na studia wyższe. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Dzisiaj, z powodu kryzysu edukacji i niżu demograficznego, takie szkoły jak Osiński dają drogę na studia. To jest dramat !

    Kiedy wrócą czasy, gdy inteligencja szła na studia, a fachowcy i "złote rączki" szli do zawodówki ? Świat wydała się wtedy bardziej ułożony - byli świetni managerowie, mądrzy ludzie z wykształceniem wyższym i świetni fachowcy, z dobrym zawodem w ręku, którzy często zarabiali więcej niż... Ci z magistrem.

    8 2 Cytuj
  • 7 wrz 2020

    Cosinus polecam. Darmowa szkoła i fajna zniżka na kursy maturalne dla słuchaczy! Fajna atmosfera, klasa, do dziś utrzymujemy kontakt

    2 1 Cytuj
  • 8 wrz 2020

    A ja nie kończyłabym żadnej szkoły. Po co ? Po co się męczyć ? Mój sąsiad miał daleko w poważaniu naukę. Jego żona też i w efekcie dużo na tym lepiej wyszli.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz